KSW 71 typy na galę. Kursy, analizy, bonusy + gotowy kupon! Co obstawić?

Typy bukmacherskie na KSW 71. Jakie pewniaki warto obstawić? Już teraz można sprawdzić aktualne kursy, bonusy, a także przeczytać analizy walk. Dostępny jest również gotowy kupon do postawienia!

KSW 71 typy na galę. Kursy, analizy, bonusy + gotowy kupon! Co obstawić?
KSW 71 typy na galę. Kursy, analizy, bonusy + gotowy kupon! Co obstawić?

KSW 71 karta walk. Kto będzie walczył w Toruniu?

Kibiców od szóstego KSW w tym roku dzieli coraz mniej czasu. Podobnie jak przy okazji poprzednich gal, również na KSW 71 typy cieszą się dużym zainteresowaniem. Po raz kolejny fani sportów walki będą świadkami naprawdę mocnych zestawień, w tym jednej walki o pas. Nie zabrakło także wielkich, długo wyczekiwanych powrotów oraz debiutu, na który czekało się od wielu miesięcy, jeśli nawet nie lat.

Przygotowana na KSW 71 karta walk to łącznie dziewięć walk, które w większości odbędą się w formule MMA. To nowość dla tej imprezy, jednak pojedynek Różalskiego z Zimmermanem stoczony będzie na zasadach K-1 w małych rękawicach, czego w przypadku Konfrontacji Sztuk Walki jeszcze nie było.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

Zanim ktoś wybierze obstawianie KSW 71, na pewno powinien mieć świadomość tego, kto występuje podczas tego eventu. Oczywiście, istotne jest także to, aby poznać aktualne kursy, które pokazują, kto ma największe szanse na zwycięstwo, a czyja porażka będzie traktowana jako bezdyskusyjna sensacja.

Kto z kim walczy na KSW 71?

 • 70,3 kg/155 lb: Marian Ziółkowski #C (24-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) vs Sebastian Rajewski #2 (12-6, 4 KO)
 • 120,2 kg/265 lb: Marcin Różalski vs Errol Zimmerman
 • 70,3 kg/155 lb: Borys Mańkowski #1 (22-9-1, 3 KO, 8 Sub) vs Daniel Torres #1 FW (13-5, 1NC, 7 KO, 1 Sub)
 • 105 kg/231 lb: Artur Szpilka (0-0) vs Sergiej Radczenko (1-1, 1 KO)
 • 70,3 kg/155 lb: Roman Szymański #3 (15-6, 3 KO, 3 Sub) Valeriu Mircea (26-7-1, 10 KO, 12 Sub)
 • 61,2 kg/135 lb: Jakub Wikłacz #1 (12-3-1, 9 Sub) vs Bruno Augusto dos Santos #3 (10-3, 1 KO, 5 Sub)
 • 120,2 kg/265 lb: Filip Stawowy (9-2, 8 KO) vs Michal Martínek (9-3, 6 KO)
 • 93 kg/205 lb: Marc Doussis (7-1 1 NC, 5 KO, 2 Sub) vs Przemysław Dzwoniarek (3-1, 2 KO)
 • 70,3 kg/155 lb: Donovan Desmae #5 (15-8, 7 KO, 4 Sub) vs Artur Sowiński (22-13 2NC, 8 KO, 7 Sub)

KSW 71 zakłady bukmacherskie. Gdzie obstawiać i odebrać bonusy?

Na pewno warto wiedzieć, gdzie dostępne są przygotowane na galę KSW 71 zakłady bukmacherskie. Niektóre strony wydają się dość oczywiste, ale nie brakuje też i takich portali, które są często pomijane, mimo iż nie brakuje mocno chwalących je osób.

Oficjalnym sponsorem gali KSW 71 jest firma Fortuna. Na stronie internetowej www.eFortuna.pl można znaleźć zakłady na wszystkie, jakie odbędą się 18 czerwca. Oprócz tych najbardziej standardowych propozycji znaleźć możemy również te wymagające od typera większej precyzji w określeniu rozstrzygnięcia – liczba rund, sposób zakończenia walki itp.

Fortuna kod bonusowy
Fortuna kod bonusowy

Osoby mające już konto w Fortunie powinny wiedzieć, że bukmacher ten rozdaje bilety na kolejną galę KSW najskuteczniejszym typerom KSW 71. Z kolei dla nowych graczy przygotowano kod promocyjny „BETONLINE„, a w pakiecie na start zgarnąć można 20 zł bez depozytu, zakład bez ryzyka do 600 zł i bonus od drugiego depozytu nawet w wysokości 2000 zł.

O niepowodzenie w pierwszym postawionym kuponie nie muszą martwić się również ci, którzy zarejestrują się z kodem „BETONLINE” na stronie www.STS.pl. Bukmacher przygotował do 100 zł zwrotu, a do tego można u niego przy trzech pierwszych depozytach otrzymać nawet 1500 zł ekstra na typowanie zakładów!

KSW 71 bonusy. Bukmacherzy z premiami dla nowych graczy:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

KSW 71 kursy bukmacherskie. Kto jest typerskim faworytem?

Graczom często przydają się statystyki do obstawiania, ale wielu też opiera swoje decyzje na kursach wystawianych przez bukmacherów. Warto wiedzieć, w jakich pojedynkach płaci się znacznie mniej za zwycięstwo jednego z uczestników, a gdzie z takim samym prawdopodobieństwem określane jest zwycięstwo każdego z fighterów.

Obstawianie KSW 71. Zakłady bukmacherskie
Obstawianie KSW 71. Zakłady bukmacherskie

W porównaniu do wielu innych ostatnich gal KSW, ta oznaczona numerem 71 ma zdecydowanie więcej pojedynków, na które przygotowano wyrównane kursy. Wskazanie faworyta jest szczególnie ciężkie przy walkach Desmae – Sowiński, Stawowy – Martinek czy Stawowy – Martinek. Niestety, w walce wieczoru Ziółkowski – Rajewski zdaje się, że czempion nie będzie miał zbyt dużego problemu z obroną pasa.

Trudno jest zawsze jednoznacznie określić to, kto jest murowanym pewniakiem do zwycięstwa, a kto jednak może zostać przez rywala pokonany i nie będzie to traktowane jako wielka niespodzianka. Dla jednych „bezpieczną” granicą jest kurs 1.50, a inni decydują się nawet na wyższe wartości jak chociażby 1.60 czy nawet 1.75. Wiele zależy dlatego nie tylko od kursów, ale także od typowo analitycznego podejścia do zakładów. Każdy pojedynek dobrze jest odpowiednio prześwietlić z z wszystkich możliwych stron, by znaleźć dla siebie idealne rozwiązanie.

Trzeba pamiętać, że przy obstawianiu MMA nie tylko granie na zwycięzcę powinno się brać pod uwagę. W niektórych walkach wydaje się, że rozstrzygnięcie powinno nastąpić na punkty, a są i takie starcia, w których nokaut zdaje się być jedynym prawdopodobnym scenariuszem.

KSW 71 kursy. Największe pewniaki wg notowań bukmacherów:

 • wygrana Wikłacza – kurs 1.53
 • zwycięstwo Szymańskiego – 1.33
 • triumf Mańkowskiego – 1.25
 • powodzenie Zimmermana – 1.50
 • sukces Ziółkowskiego – 1.14

Przypominamy, że wartości kursowe cały czas ulegają zmianom. Te najbardziej aktualne sprawdzić można na www.eFortuna.pl. Obserwacja wahań kursów to kolejna istotna rzecz, o której nie powinno się zapominać przy typowaniu.

KSW 71 typy bukmacherskie. Na kogo stawia się najczęściej?

Gracze nie zawsze wierzą w „moc” kursów bukmacherskich. To nie one powinny być jedynym kryterium, które decyduje o tym, na kogo postawić – czy to w MMA, czy też w innych sportach. Sprawdziliśmy, jakie na KSW 71 typy bukmacherskie są najpopularniejsze, a jakie stosunkowo dość często się w kuponach pomija.

Za pewniaki postanowiliśmy uznawać zakłady, na które stawia przynajmniej 80% grających na daną walkę. Jeżeli więc w pojedynku Desmae – Sowiński podział typów to 53-47, nie uznajemy takiego zakładu za pewny, co nie oznacza, że nie przyniesie wielu osobom sukcesu, jeśli tylko dobrze wskażą zwycięzcę.

Ziółkowski - Rajewski walką wieczoru gali KSW 71 w Toruniu
Ziółkowski – Rajewski walką wieczoru gali KSW 71 w Toruniu

Zaufaniem wśród graczy cieszy się Marc Doussis, którego rywalem na KSW 71 będzie Przemysław Dzwoniarek. Co ciekawe, wśród faworytów graczy wymienić można także Filipa Stawowego, mimo że kurs na Martinka jest dokładnie taki sam. Na zawodnika z Czech gra jednak zaledwie 16% typujących, co oznacza, że Stawowego wybiera aż 84% obstawiających!

Wśród najchętniej typowanych do zwycięstwa jest wspomniany już wcześniej Jakub Wikłacz. Zawieść swoich kibiców nie powinien też Roman Szymański. Kolejni z faworytów, patrząc na popularność typów, to Ziółkowski oraz Mańkowski – to raczej dla nikogo nie będzie szczególnie zaskakujące.

Popularne typy na KSW 71. Na kogo najwięcej zakładów?

 • Marc Doussis – 81% obstawiających stawia, że wygra
 • Filip Stawowy – 84% typerów gra na jego wygraną
 • Roman Szymański – aż 93% graczy wybiera zakład na to, że wygra
 • Jakub Wikłacz – wybór 84% grających zakłady na KSW 71
 • Borys Mańkowski – typ na jego wygraną to coś, na co decyzję się 91% graczy
 • Marian Ziółkowski – 89% uważa, że zwycięży i obroni pas mistrzowski

Sześciu faworytów wśród typerów pozwala na osiągniecie kursu całkowitego kuponu na poziomie nawet 9.60. To znaczy, że przy stawce 500 zł potencjalna wygrana wynosi ponad 3790 zł! Taki kupon stworzyć można chociażby na www.Betfan.pl, gdzie z kodem „BETONLINE” na start dostaje się pierwszy zakład ze zwrotem do 600 zł w razie niepowodzenia.

Typy na galę KSW 71. Analiza wybranych walk

Marc Doussis – Przemysław Dzwoniarek

Niemiecki fighter w Polsce jest prowadzony przez Martina Zawadę. Swój pierwszy pojedynek w KSW stoczył w pod koniec ubiegłego roku, ale nie może tamtego starcia zaliczyć do udanych – była to jego pierwsza porażka w karierze. „Ghost of Sparta” zdaje się być faworytem do tego, by pokonać Przemysława Dzwoniarka. Polak miał debiutować w KSW podczas gali o numerze 66, jednak przez kontuzję musiał zmienić plany. Jego rekord to 3-1, a do tej pory można było oglądać go podczas gal organizowanych przez Babilon MMA oraz Armia Fight Night.

Typ: wygra Marc Doussis

Filip Stawowy – Michal Martinek

Wojownik z Czech w ostatnim czasie występował w galach ACA, chociaż ma na swoim koncie także sukcesy w rodzimych organizacjach jak Oktagon MMA. Martinek obecnie ma na koncie 9 zwycięstw i 3 porażki. Ostatnich 6 triumfów zaliczył przez nokaut, a aż cztery razy zwyciężał w pierwszej rundzie.

Filip Stawowy również znany jest z tego, że nie lubi czekać na werdykt sędziów. Aż 8 na 9 wygranych osiągnął, nokautując rywali. W Toruniu starcie obu tych wojowników również nie powinno trwać przez trzy zaplanowane rundy. Nasza redakcja wybiera typ, ze ten pojedynek zakończy się przez KO/TKO lub dyskwalifikację.

Typ: walka zakończy się przez KO/TKO lub DSQ

Roman Szymański – Valeriu Mircea

Roman Szymański nadal jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników wagi lekkiej w naszym kraju i trudno się temu dziwić. Ten zawodnik półtora roku temu przegrał walkę o pas mistrzowski federacji KSW, ulegając Marianowi Ziółkowskiemu. W zasadzie od nowa musi wyrabiać swoją markę, by znów mieć szansę wspiąć się na szczyt. Jest na dobrej drodze, by to osiągnąć, bo po nieudanym boju o pas wygrał dwa starcia i teraz z pewnością łatwo rywalowi nie odpuści.

Fighter z Poznania jest faworytem wśród typerów, ale także wskazują na niego kursy bukmacherskie. Wydaje się, że jego wygrana na KSW 71 jest w zasadzie pewna.

Typ: wygra Szymański

Marcin Różalski – Errol Zimmerman

Różalski - Zimmerman
Różalski – Zimmerman

Na pewno „Różala” przedstawiać nikomu nie trzeba, bo to w końcu były mistrz wagi ciężkiej KSW, który ma na koncie chociażby zwycięstwa z Pudzianowskim czy efektowny i wyjątkowo szybki nokaut Fernando Rodriguesa Juniora. Teraz jednak płocczanin nie będzie walczył w MMA, a powróci do swoich korzeni i stoczy bój w K1. Pojedynek odbędzie się w małych rękawicach.

Rywalem Różalskiego jest Errol Zimmerman, którego organizacja KSW przedstawia jako legendę świata kickboxingu. Patrząc na jego rekord trudno z tym określeniem się nie zgodzić – 120 stoczonych pojedynków w karierze mówi samo za siebie. Tutaj na pewno „Różal” łatwo mieć nie będzie.

Z pewnością w K1 o nokaut znacznie trudniej, niż w przypadku MMA, chociaż nie jest to niemożliwe. Wydaje się jednak, że Różalski i Zimmerman to naprawdę twardzi goście, jakich trudno jest powalić. Niezłomność jednego i drugiego jest niekwestionowana. Wydaje się, że kurs na to, że walka zakończy się przed czasem jest zbyt niski. Jednocześnie uważamy, iż całkiem prawdopodobne jest to, że pojedynek nie będzie miał końca w 1. rundzie.

Typ: koniec walki w 1. rundzie – NIE

Marian Ziółkowski – Sebastian Rajewski

30-letni Rajewski na co dzień trenuje pod okiem trenerów z klubu Czerwony Smok Poznań. Jego pojawienie się w klatce podczas main eventu nie jest przypadkowe, a to, że będzie miał szansę zdobyć pas mistrzowski trudno nazwać jedynie dziwnym zbiegiem okoliczności. Pochodzący z Płocka zawodnik ma na koncie trzy wygrane z rzędu i na pewno będzie chciał wykorzystać życiową szansę do stania się czempionem KSW.

Zła wiadomość dla Rajewskiego jest taka, że jego rywalem jest sam Marian Ziółkowski. Od grudnia 2020 roku jest on mistrzem, którego z tronu nie byli już w stanie zrzucić Maciej Kazieczko oraz Borys Mańkowski. Trzy wygrane z rzędu w walkach, których stawką jest pas, a do tego triumfy nad zawodnikami trenującymi w Poznaniu – to wszystko wskazuje na to, że na KSW 71 górą w main evencie będzie Ziółkowski. Na pewno artykuły przedstawiające typy dnia na tę sobotę, często będą wymieniać właśnie ten pojedynek.

Typ: wygra Ziółkowski

KSW 71 gotowy kupon. Ile do wygrania?

Z tego materiału każdy mógł dowiedzieć się, jakie są popularne typy na KSW 71. Przygotowaliśmy także kilka analiz, które powinny pomóc w obstawianiu. Na koniec – gotowy kupon, który każdy może postawić na www.eFortuna.pl lub innej podobnej stronie. Przypominamy, że można tutaj przy założeniu konta otrzymać do 600 zł zwrotu w razie przegranej w pierwszym kuponie!

KSW 71 gotowy kupon w Fortunie
KSW 71 gotowy kupon w Fortunie

Całkowity kurs naszego przykładowego kuponu to 5.14. Przy stawce 500 zł do zdobycia jest aż 2216 zł! Warto przy tym dodać, że najwyższy kurs to tutaj zaledwie 1.66, a większość to mniej niż 1.41!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 587

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x