Fortuna rozdaje bilety na galę za skuteczne typowanie KSW 71!

Podwójne bilety na kolejną galę KSW? Nie trzeba ich kupować, bo można otrzymać w najnowszej promocji bukmachera Fortuna. Wystarczy dobre typowanie KSW 71!

Fortuna rozdaje bilety na galę za skuteczne typowanie KSW 71!
Fortuna rozdaje bilety na galę za skuteczne typowanie KSW 71!

Do wygrania bilety na KSW 72!

Coraz mniej czasu do gali KSW 71, która będzie miała miejsce w Toruniu. To podczas niej dojdzie do debiutu Artura Szpilki w mieszanych sztukach walki. Oprócz tego kibice będą mogli obejrzeć walkę o pas mistrzowski i pierwszy w historii federacji pojedynek kickbokserski w małych rękawicach. Start zaplanowano na godzinę 20 w dniu 18 czerwca. Aktualne kursy, tj. faworytów, sprawdzić można w dowolnym momencie na stronie www.eFortuna.pl.

Dzięki najnowszej promocji przygotowanej przez portal eFortuna każdy może powalczyć o podwójne bilety na galę KSW 72, która odbędzie się w Kielcach. Do wzięcia udziału w promocji nie jest potrzebne zapisanie się, a jedynie zagranie odpowiedniego kuponu:

  • SOLO lub AKO
  • z zakładami na galę KSW 71
  • z oferty przedmeczowej lub na żywo
  • postawione na stronie internetowej, mobilnej, a także w aplikacji czy w punktach przyjmowania zakładów
  • bez stawki minimalnej
STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

Liga typerów KSW 71

Trzydziestu najskuteczniejszych typerów, którzy zagrają odpowiednie kupony na KSW 71, otrzyma przygotowane przez Fortunę nagrody. Celem jest po prostu ograć bukmachera, czyli trafić swój zakład. Wygrywają ci, którzy osiągną najwyższe kursy całkowite.

Wśród nagród znajdziemy podwójne bilety na KSW 72, rękawice KSW z autografami zawodników, a do tego doładowania pieniężne w punktach FKP o wartości 50-200 zł. Trzeba pamiętać o tym, iż w ofercie liczą się tylko i wyłącznie kupony postawione za własne pieniądze i zagrane jedynie na zdarzenia związane z KSW 71.

Oferta obowiązuje w dniach 16-18 czerwca. Można zagrać kilka kuponów podczas jej trwania, ale na każdego czeka maksymalnie jedna nagroda. Co jest do zdobycia? Oto wszystkie szczegóły:

  • 1.-3. miejsce – podwójny bilet na KSW 72
  • 4.-6. miejsce – rękawice federacji KSW z autografami zawodników
  • 7.-10. miejsce – doładowanie w punktach FKP o wartości 200 zł
  • 11.-20. miejsce – doładowanie w punktach FKP o wartości 100 zł
  • 21.-30. miejsce – doładowanie w punktach FKP o wartości 50 zł
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fortuna bonus powitalny. Co za założenie konta?

Wszyscy zarejestrowani u bukmachera mogą skorzystać z oferty. Nie trzeba się do niej zapisywać. Przypominamy, że gracze mogą korzystać nie tylko z pełnej oferty zakładów, ale również takich usług jak Fortuna TV.

Dla nowych graczy Fortuna przygotowała bonus powitalny, na który składa się 20 zł bez depozytu, zakład bez ryzyka 600 zł oraz 100% do 2000 zł przy drugiej wpłacie. Aktualny kod promocyjny do wpisania przy rejestracji to słowo „BETONLINE„.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 241

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x