Khalidov przejdzie do FAME i zmierzy się z Adamkiem? Wszystko jasne!

Kibice czekają na walkę bokserską Adamka z Khalidovem. Organizacja KSW zrobiła wszystko, by do tego pojedynku doszło, ale „Góral” zdecydował się wybrać FAME MMA. Czy teraz tą samą drogą pójdzie Mamed? Pojawiły się szczegóły zakulisowych rozmów o hitowym starciu!

Khalidov przejdzie do FAME i zmierzy się z Adamkiem? Wszystko jasne!
Khalidov przejdzie do FAME i zmierzy się z Adamkiem? Wszystko jasne! (fot. screen youtube.com/watch?v=WZEyLIStTDc)

KSW chciało mieć Adamka. Mógł zarobić ponad milion złotych?

Mamed Khalidov we wrześniu poinformował, że wkrótce można spodziewać się jego pojedynku w formule bokserskiej. Bardzo szybko fani powiązali fakty i zestawili mistrza KSW z Tomaszem Adamkiem. Do tego starcia rzeczywiście miało dojść, a federacja KSW robiła wszystko, by zachęcić „Górala” do podpisania kontraktu. Nieoficjalnie mówi się, że Adamek miał otrzymać propozycję kontraktu od KSW lepszą od tej, którą zaoferowało FAME. „Wiem tylko tyle, że otrzymał naprawdę dobre warunki. Naprawdę bardzo dobre!” – przyznał Mamed Khalidov w rozmowie z kanałem „Klatka po klatce”.

Wiadomo już jednak na pewno, że w najbliższym czasie Adamka w KSW nie zobaczymy. Pięściarz postanowił podpisać umowę z freakową organizacją na dwa pojedynki. Mówi się, że zarobi nawet milion złotych, co oznacza, że Konfrontacja Sztuk Walki oferowała mu jeszcze wyższą kwotę.

300 PLN bonusu za bramkę Realu w starciu z Betisem
300 PLN bonusu za bramkę Realu w starciu z Betisem

Khalidov przejdzie do FAME, by zmierzyć się z Adamkiem?

Khalidov nadal deklaruje, że bardzo chciałby zmierzyć się z Adamkiem w boksie. Początkowo „Góral” również był zainteresowany takim starciem, jednak zdecydował się pójść inną drogą. „Było początkowo zainteresowanie ze strony Adamka, ale ostatecznie przeszedł do FAME” – krótko skomentował Mamed.

Adamek ma zadebiutować w organizacji FAME MMA w przyszłym roku. Federacja ta ma jeszcze zatem dużo czasu na to, by spróbować przeciągnąć Khalidova na swoją stronę. Czy czempion Konfrontacji Sztuk Walki w ogóle rozważa możliwość „przeprowadzki”? „W tej chwili chcę walkę w KSW. Nigdy nie powiem nigdy, ale nadal krytykuję i będę krytykował freaki oraz konferencje prasowe tych organizacji. Wiem, jaki to ma negatywny wpływ na dzieci, które oglądają tego typu wydarzenia” – mówi zawodnik. „To jest patologia. Szanuje tylko to, że pokazują zawodnicy zaangażowanie w klatce i chcą trenować” – dodaje.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Mamed Khalidov na razie przyznaje, że nie „potrafi poukładać sobie tego wszystkiego w głowie”, a to może oznaczać, iż jak na razie nie chce być uczestnikiem tego, co oferują organizacje freakowe jak FAME. Nie wydaje się więc, aby ostatecznie zdecydował się na występ w tego typu wydarzeniu.

Walka Khalidov – Adamek stoi więc pod dużym znakiem zapytania. Oczywiście, nie można wykluczyć, że dojdzie do niej chociażby za rok czy dwa, kiedy już „Góralowi” wygaśnie niedawno podpisany kontrakt.

Całą rozmowę z Mamedem można obejrzeć tutaj:


A jakie jest wasze zdanie na temat Khalidova w boksie – zobaczylibyście pojedynek z jego udziałem w tej formule? Jeśli tak, to z kim najchętniej?

4.9 / 5. Ocen: 51

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x