Hurkacz – Rublow za darmo: Gdzie oglądać finał? Transmisja 15.10.2023

Hurkacz – Rublow za darmo. Gdzie oglądać finał turnieju w Szanghaju? Sprawdź już teraz! Transmisja spotkania już 15.10.2023, a start meczu zaplanowany jest na godzinę 10:30.

Hurkacz - Rublow za darmo: Gdzie oglądać finał? Transmisja 15.10.2023
Hurkacz – Rublow za darmo: Gdzie oglądać finał? Transmisja 15.10.2023

Hurkacz – Rublow za darmo: Gdzie oglądać 15.10.2023?

Finałowy mecz Hurkacz – Rublow za darmo obejrzeć można w STS TV. Transmisja dostępna jest dla korzystających z komputera, telefonu oraz tabletu. Warto zapewnić sobie dostęp do relacji wideo jeszcze przed rozpoczęciem starcia w Szanghaju. Jak? Pokazujemy tutaj krok po kroku!

Jak obejrzeć Hurkcz – Rublow za darmo?

  1. Zarejestrować konto za darmo z kodem „BETONLINE” na www.STS.pl
  2. Postawić dowolny kupon za co najmniej 2 PLN
  3. Wejść do działu „Zakłady live”
  4. Wybrać z listy mecz „Hurkacz – Rublow”
  5. Uruchomić odtwarzacz i oglądać transmisję!
Tenis za darmo w STS TV - transmisje bez opłat u legalnego bukmachera!
Tenis za darmo w STS TV – transmisje bez opłat u legalnego bukmachera!

Spotkania tenisowe w STS TV ogląda się bez abonamentu oraz subskrypcji, a więc są one całkowicie za darmo. Relacje śledzić mogą aktywni gracze, a więc ci, którzy zagrali w ciągu doby przynajmniej jeden kupon. Można postawić na dowolne zdarzenie – nie jest obowiązkowe postawienie typu na mecz, który oglądamy.

Finał Hurkacz – Rublow odbywa się w Szanghaju. Przez różnicę czasową spotkanie odbędzie się o godzinie nietypowej jak na najważniejsze pojedynki o puchar – już o 10:30.

Możesz poniżej zobaczyć poradnik wideo, który pokazuje dokładnie to, jak ogląda się mecze za darmo w STS TV:


Każdy zarejestrowany w STS może oglądać tenis live, ponieważ w tym przypadku nie ma limitu widzów. W trakcie transmisji nie wyświetlają się także nachalne reklamy, jak ma to miejsce w przypadku wielu stron internetowych. Co równie istotne – oglądanie w STS jest w stu procentach legalne, czego nie można powiedzieć o niektórych popularnych serwisach ze streamami.

Hurkacz do tej pory w zawodowej karierze spotykał się na korcie z Rublowem czterokrotnie. Wygrał dwa pojedynki, jednak obecnie to zawodnik z Rosji może pochwalić się serią dwóch zwycięstw z rzędu z polskim oponentem. Jak będzie w niedzielę? Przekonamy się po godzinie 10:30.

Do korzystania z STS TV potrzebne jest to, co wymienione w instrukcji, a także dostęp do internetu. Jeżeli chcemy śledzić transmisję pojedynku finałowego na urządzeniu mobilnym, powinniśmy rozważyć zainstalowanie darmowej aplikacji od STS, która ułatwia korzystanie z oferty tej firmy.


4.9 / 5. Ocen: 194

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x