Hazard zaprezentowany na Bernabeu!

W czwartek 13 czerwca doszło do długo wyczekiwanej prezentacji Edena Hazarda w koszulce Realu Madryt. Belga z wysokości trybun stadionu „Królewskich” powitało ponad 50 tysięcy fanów!

Hazard zaprezentowany na Bernabeu! (Fot.: Real Madryt/Twitter)
Hazard zaprezentowany na Bernabeu! (Fot.: Real Madryt/Twitter)

Oficjalna informacja na temat długo wyczekiwanego przejścia Edena Hazarda z Chelsea Londyn do Realu Madryt została podana do publicznej wiadomości już kilka dni temu, ale dopiero wczoraj dopełniono wszystkich formalności związanych z przenosinami belgijskiego pomocnika.

Brązowy medalista rosyjskiego mundialu pojawił się w Madrycie, żeby przejść obligatoryjne testy medyczne, po których nastąpiło uroczyste podpisanie pięcioletniej umowy, która związała Hazarda z Królewskimi dokładnie do 30 czerwca 2024 roku.

Później, już na murawie Estadio Santiago Bernabeu, odbyła się oficjalna prezentacja zawodnika w barwach „Królewskich”. Uczestniczyło w niej przeszło 50 tysięcy kibiców, co tylko pokazuje, jak wielkie nadzieje wiązane są z przyjściem Hazarda.

Trudno zresztą, żeby było inaczej skoro według medialnych doniesień miał on kosztować około 100 milionów euro, a dalsze 50 mln w europejskiej walucie, miało zostać zapisane w bonusach. Gigantyczna suma, jak na 28-letniego gracza, który miał rok do końca umowy.

W sumie Real Madryt wydał już mniej więcej 300 milionów euro na letnie wzmocnienia, sprowadzając w sumie pięciu graczy. Tym ostatnim jest ogłoszony wczoraj francuski lewy obrońca, Ferland Mendy.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Sport
Wiadomości sportowe z najpopularniejszych w kraju dyscyplin. Analizy i typy bukmacherskie od najlepszych w Polsce typerów.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie