Grodzisk Mazowiecki obejmuje patronat nad Mistrzostwami MMA

7. Mistrzostwa MMA zostały objęte patronatem przez miasto Grodzisk Mazowiecki i Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Grodzisk Mazowiecki obejmuje patronat nad Mistrzostwami MMA
Grodzisk Mazowiecki obejmuje patronat nad Mistrzostwami MMA

Grodzisk wspiera 7. Mistrzostwa MMA

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął również burmistrz Grodziska – Grzegorz Benedykciński. Od roku 1994 pełni on funkcję Burmistrza Grodziska Mazowieckiego. Jest jednym z najdłużej piastujących urząd burmistrza w Polsce. Jest również członkiem Zarządu Stowarzyszenia Metropolia Warszawska. W 2022 roku został wyróżniony odznaką „PRO Masovia” nadawaną za całokształt działalności zawodowej, społecznej, publicznej na rzecz Województwa Mazowieckiego.

W zeszłym roku Grodzisk Mazowiecki świętował 500-lecie otrzymania praw miejskich. Miasto to może poszczycić się nie tylko bogatą historią, ale również dynamicznym rozwojem, potencjałem gospodarczym, dostępnością komunikacyjną, przyjazną postawą wobec biznesu, kapitałem ludzkim i efektywnością kosztową inwestycji. Dziś gmina Grodzisk Mazowiecki jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do osiedlania się w Polsce, co widać po stale rosnącej liczbie napływowych mieszkańców.

7. Mistrzostw MMA odbędą się w hali Widowiskowo-Sportowej Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej (CAIIS) działającej pod skrzydłami Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim. Nowoczesny charakter obiektu oraz możliwość wykorzystania stałych miejsc na trybunach i dostawnych miejsc na płycie pozwalają na organizowanie w nim wszelkiego rodzaju widowisk sportowych i artystycznych, jak i konferencji, spotkań oraz eventów. 

W budynku Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej dostępna jest również przestrzeń dla tych, którzy preferują bardziej kameralne spotkania. Do dyspozycji są w pełni klimatyzowane powierzchnie wynajmowane pod cele spotkań biznesowych oraz obszerne foyer dające możliwość aranżacji przestrzeni pod event, chillout room, strefę spotkań czy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe połączone z cateringiem. Dodatkową atrakcją obiektu jest taras widokowy wraz z obserwatorium. Wieża hali zawiera zainstalowaną kopułę astronomiczną do obserwacji nieba oraz odkryty taras widokowy.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz pierwszy w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Grodziska Mazowieckiego. 7. Mistrzostwa MMA będą ostatnią szansą na zaprezentowanie swoich umiejętności przed powołaniem zawodników do nowo powstającej kadry Polski kadetów oraz nowego składu kadry juniorów i seniorów.

Przypominamy, że już 13 maja odbędzie się gala KSW 82. Z kolei na czerwiec zaplanowano wydarzenie High League Grand Prix, czyli pierwszy w historii turniej freak fightowy.

Źródło: Gazeta Lokalna


5 / 5. Ocen: 31

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x