Głośny debiut w MMA na High League 6

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski wraca do gry. Po walce bokserskiej znany gracz CS’a sprawdzi się w MMA. Jego debiut w tej dyscyplinie odbędzie się podczas High League 6 w dniu 17 marca!

Głośny debiut w MMA na High League 6
Głośny debiut w MMA na High League 6

Popularny “pashaBiceps” to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. Katowicki Spodek to dla niego bardzo ważne miejsce. Szczególnie istotna jest data 16 marca 2014 roku. Wtedy publiczność w Spodku oszalała. Polski skład Virtus.pro zdobył puchar podczas zawodów Intel Extreme Masters, na stałe wpisując się w świadomość kibiców w naszym kraju. 

O debiucie Jarosława Jarząbkowskiego w sportach walki mówiło się już od kilku lat. “pashaBiceps” spełnił swoje marzenie w lutym ubiegłego roku. W walce wieczoru gali HIGH League 2 w Krakowie pokonał przez TKO w drugiej rundzie kulturystę-youtubera, Michała “Owcę WK” Owczarzaka.

High League w Fortunie

Pojedynek Jarząbkowskiego z Owczarzakiem przeszedł do historii polskich freak-fightów. Na zasadach boksu w małych rękawicach “pashaBiceps” i “Owca WK” dali niesamowity pojedynek, który kibice uznali jako jeden z najlepszych nie tylko w klatce HIGH League, ale w całym roku 2022.

Nazwisko rywala Jarosława Jarząbkowskiego zostanie ogłoszone wkrótce. Bądźcie gotowi na bardzo mocny, elektryzujący pojedynek na zasadach MMA!

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Poza “pashąBicepsem” zapowiedziano już wyjątkowy pojedynek Marcina “El Testosterona” Najmana z Jackiem “Muranem” Murańskim

4.9 / 5. Ocen: 204

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x