Marcin Najman – Jacek Murański na High League 6: Kiedy walka?

O godz. 19:35 Arkadiusz Pawłowski na gali High League 5 zapowiedział walkę Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, która najprawdopodobniej odbędzie się już na High League 6!

Marcin Najman - Jacek Murański: High League!

Najman z Murańskim stoczą walkę w formule boksu birmańskiego. Zasady boksu birmańskiego:

Najman – Murański: Kiedy walka? Jakie zasady?

Zawodnicy walczą bez rękawic oraz bez żadnych ochraniaczy. Mogą jedynie owinąć ręce kawałkiem materiału z konopi lub gazy. Reguły są bardzo podobne do boksu tajskiego, ale pozwalają i zachęcają zarówno do wszystkich rodzajów obaleń, jak i uderzeń głową.

UWAGA: Legalny bukmacher eFortuna z kodem promocyjnym BETONLINE oferuje aż 600 PLN bez ryzyka + 30 PLN za rejestrację na www.eFortuna.pl!

Marcin Najman – Jacek Murański na High League

Walka Marcina Najmana z Jackiem „Muranem” Murańskim była zapowiadana już wcześniej, jednak były to jedynie plotki. 10 grudnia 2022 walka Najmana z Murańskim stała się faktem.

Walkę będzie można obstawiać oczywiście u bukmachera Fortuna. Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie odbędzie się gala High League 6, jak i sama walka.

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

5 / 5. Ocen: 96

Marcin

Fan freak fightów, piłki nożnej w polskim wydaniu oraz nowych technologii.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x