Fuksiarz aplikacja Android i iOS z bonusem – pobierz na telefon

Fuksiarz aplikacja Android i iOS z darmowym bonusem, pobierz na telefon i zarejestruj się z kodem BETONLINE. Zakłady bukmacherskie cieszą się dużą popularnością, a sami bukmacherzy cały czas szukają różnych opcji i ulepszeń, które przyciągną do nich nowych klientów. Jednym z takich ulepszeń jest dedykowana bukmacherowi aplikacja mobilna, która jeszcze bardziej ułatwia i usprawnia stawianie zakładów dla graczy. Obecnie praktycznie każdy bukmacher posiada aplikację mobilną, którą stara się bezustannie rozszerzać o nowe elementy i ulepszenia. W tym artykule skupimy się na bukmacherze Fuksiarz, który działa na rynku dopiero od roku. Sprawdzimy, czy Fuksiarz posiada własną aplikację mobilną. Powiemy sobie, co taka aplikacja oferuje, a także jak można ją zainstalować na telefonie.

fuksiarz aplikacja android ios
Fuksiarz aplikacja Android i iOS z bonusem – pobierz na telefon

Czy bukmacher Fuksiarz posiada aplikację mobilną?

Obecnie rzeczą oczywistą jest, że bukmacher musi posiadać dedykowaną aplikację mobilną, w której jego klienci mogą szybko i wygodnie tworzyć oraz stawiać kupony. Natomiast nie jest to rzeczą oczywistą w przypadku bukmacherów, którzy są nowi na rynku i dopiero rozpoczynają swoją działalność, a za takiego bukmachera należy uznać Fuksiarza. Na tle konkurencji wypada on bardzo korzystnie, gdyż Fuksiarz w porównaniu do innych bukmacherów posiada dedykowaną aplikację mobilną. Zainstalować ją mogą praktycznie wszyscy gracze, którzy posiadają smartfona z Androidem bądź iOS.

Fuksiarz aplikacja na telefonDostępnaPobierz
Fuksiarz aplikacja AndroidTAKwww.Fuksiarz.pl
Fuksiarz aplikacja AndroidBRAKNiedostępna
Fuksiarz aplikacja Android i iOS

Fuksiarz aplikacja Android – jak pobrać i zainstalować na telefonie?

Pobranie i instalacja aplikacji mobilnej bukmachera Fuksiarz na telefonie nie różni się znacząco od instalowania na nim różnych, innych aplikacji. Aplikacja bukmachera nie waży specjalnie dużo, gdyż potrzebuje jedynie 85 MB wolnej pamięci telefonu. W zależności od posiadanego oprogramowania na smartfonie proces instalacji aplikacji może się od siebie nieznacznie różnić. Poniżej został opisany proces instalacji aplikacji mobilnej bukmachera Fuksiarz na Androidzie oraz systemach iOS.

Fuksiarz aplikacja na Androida

Aplikacja mobilna bukmachera pojawiła się jako pierwsza w telefonach z systemem Androida, co było przede wszystkim spowodowane decyzjami samego bukmachera, który uznał, że w Polsce więcej osób korzysta ze smartfonów z systemem Android. Aby zainstalować aplikację bukmachera na systemie Android, należy na początku przejść na stronę bukmachera www.Fuksiarz.pl i tam, kliknąć specjalny link. Aplikacja mobilna nie jest bowiem dostępna w sklepie Google Play. Dotyczy to aplikacji wszystkich bukmacherów, gdyż sklep Google Play nie udostępnia w swoim sklepie owych aplikacji, uznając je za nie do końca godne zaufania. Zanim możliwe będzie pobranie aplikacji mobilnej ze strony bukmachera, należy jeszcze wyrazić zgodę w ustawieniach telefonu na pobieranie plików z nieznanych źródeł.

fuksiarz aplikacja na telefon
Fuksiarz aplikacja mobilna pobierz na telefon

Dopiero po wyrażeniu tej zgody odblokuje się opcja pobrania aplikacji. Po kliknięciu specjalny link na stronie www.Fuksiarz.pl nastąpi automatycznie pobieranie aplikacji, które trwa kilka bądź kilkanaście sekund. Gdy aplikacja pobierze się na telefon, wystarczy kliknąć „zainstaluj”, aby automatycznie rozpoczął się proces instalacji. Wszystko trwa kilkadziesiąt sekund i po kilku chwilach gracz może zalogować się do aplikacji bukmachera, aby móc swobodnie korzystać z jego oferty.

Fuksiarz aplikacja na iOS

W przypadku aplikacji mobilnej na systemach iOS, nie jest ona jak na razie dostępna do pobrania. Sytuacja z całą pewnością zmieni się w najbliższym czasie, ale na razie użytkownicy smartfonów z tym oprogramowaniem, mogą korzystać na swoich telefonach z wersji mobilnej strony bukmachera. Gdy aplikacja mobilna zostanie już udostępniona przez bukmachera do pobrania, to sam proces instalacji nie będzie raczej odbiegał znacząco od tego, który znamy z instalowania innych aplikacji. Wystarczy będzie wejść w oficjalny sklep App Store, wyszukać w sklepie aplikację bukmachera i ją pobrać. Jak widać sam proces instalacji będzie jeszcze łatwiejszy, niż ma to miejsce w smartfonach z systemem Android, gdyż nie będzie konieczności wykonywania żadnych dodatkowych czynności ze zmienianiem ustawień w telefonie itd.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Co oferuje aplikacja mobilna Fuksiarz.pl?

Czy oferta bukmachera w aplikacji mobilnej została ograniczona o niektóre elementy? Czy bonusy i promocje, udostępniane przez bukmachera, mogą być wykorzystane w aplikacji mobilnej? To niektóre pytania, jakie zadaje sobie spora część klientów praktycznie każdego bukmachera przed skorzystaniem z jego aplikacji mobilnej. Nie inaczej jest w przypadku Fuksiarza. Jak jest zatem w istocie?

Oferta zakładów bukmachera Fuksiarz w aplikacji mobilnej

W aplikacji mobilnej bukmachera Fuksiarz nie brakuje żadnych elementów, które są dostępne na stronie internetowej bukmachera i w innych miejscach, w których prowadzi on swoją działalność. Gracze mogą przez aplikację mobilną obstawiać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i live. Oferta zakładów jest kompletna i nie brakuje w niej żadnej bardziej znanej dyscypliny oraz ligi. Gracze mają również możliwość obstawiania w aplikacji mobilnej gier karcianych oraz sportów wirtualnych. Dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, aby klienci bukmachera mogli swobodnie dokonywać różnych płatności za pośrednictwem aplikacji mobilnej Fuksiarza. W celu wpłaty pieniędzy na swoje konto depozytowe gracz może skorzystać z takich opcji jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Tpay oraz dotpay. Minimalna kwota transakcji w przypadku bukmachera Fuksiarz została ustalona na 1 zł. Co ważne, za pośrednictwem aplikacji możliwe jest także założenie konta u bukmachera.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz aplikacja mobilna – bonusy powitalne

W przypadku bonusów powitalnych w Fuksiarz, jak na razie nie pojawiły się żadne, które byłyby związane stricte z aplikacją mobilną bukmachera Fuksiarz. Nie oznacza to jednak, że w aplikacji mobilnej bukmachera Fuksiarz gracz nie może w ogóle korzystać z żadnych bonusów, gdyż jest zupełnie odwrotnie. Zarówno cała oferta powitalna dla nowych klientów, jak i stałe bonusy i promocje dla stałych graczy są dostępne do wykorzystania w aplikacji mobilnej. Na ofertę bonusów powitalnych bukmachera Fuksiarz składa się:

Zakład bez ryzyka 50% do 500 zł

Zakład bez ryzyka 50% do 500 zł – to jeden z największych cashbacków na rynku. Zakłady bez ryzyka należą do najpopularniejszych bonusów, oferowanych przez bukmacherów, z czego doskonale zdaje sobie sprawę Fuksiarz. Gracz może skorzystać z owego bonusu tylko raz i tylko pierwszy kupon po zarejestrowaniu się i dokonaniu depozytu, wlicza się do promocji. Taki kupon musi jednak spełnić kilka warunków, aby kwalifikować się do promocji. Po pierwsze minimalna stawka kuponu musi wynosić 20 zł, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20. Dodatkowo na kuponie muszą się znaleźć przynajmniej dwa zdarzenia.

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

Z kolei bukmacher oferuje dla swoich stałych graczy następujące bonusy i promocje:

Cashback bez limitu

Cashback bez limitu – to promocja, która w pewnych względach działa podobnie jak zakład bez ryzyka dla nowych klientów. W ramach tego bonusu gracz również stawia, spełniający wymagania kupon, a gdy okazuje się on być przegrany, może on liczyć na odzyskanie z powrotem części środków. Jedyną różnicą jest fakt, że w przypadku zakładu bez ryzyka dla nowych klientów, można liczyć na cashback nawet do 50%, a w przypadku cashbacku bez limitu, kwoty, które można odzyskać z przegranych kuponów, są znacznie mniejsze i zależą, od typu kuponu. Największy cashback gwarantują zakłady wielokrotne (12%), natomiast najmniejszy można uzyskać, stawiając zakład pojedynczy.

Early Payout

Early Payout – to ciekawy bonus, który polega na tym, że niezależnie od końcowego wyniku meczu, gracz może rozstrzygnąć kupon na swoją korzyść. Wystarczy, że obstawiona przez gracza drużyna zdobędzie w trakcie meczu dwubramową przewagę, a jeśli nawet ostatecznie taki mecz przegra, to zakład i tak zostanie uznany jako wygrany. Należy jednak pamiętać, że w Fuksiarz Early Payout obejmuje tylko piłkę nożną i najpopularniejsze ligi piłkarskie.

Mega Kursy Boost

Mega Kursy Boost – to promocja, która polega na tym, że bukmacher codziennie wybiera według własnego uznania dane zdarzenia, którym boostuje znacząco kurs, dzięki czemu gracz ma możliwość dodania takich zdarzeń na swój kupon i zagrania ich po znacznie dużo wyższym kursie, niż ma to miejsce u innych bukmacherów. Nie ma znaczenia w tej promocji, jaki typ kuponu się wybierze bądź za jaką stawkę się gra. Ów bonus nie wprowadza pod tym względem żadnych ograniczeń. Jedynym ograniczeniem jest to, że nie można tej promocji łączyć z innymi bonusami.

Cashback na sporty wirtualne

Cashback na sporty wirtualne – gracz może korzystać z tej promocji nieograniczoną ilość razy. Tworząc kupony na sporty wirtualne, gracz może w ramach tej promocji zabezpieczyć część swoich pieniędzy, dzięki czemu, gdy zakład okaże się nietrafiony, środki powrócą na konto depozytowe. To, jaka część tych środków powróci, zależy, od tego, ile zdarzeń znalazło się na kuponie. W przypadku 1 zdarzenia jest to 3%, 2 zdarzeń 5%, 3 zdarzeń 8%, 4 zdarzeń 10%, 5 zdarzeń 12%, a 6 zdarzeń i więcej wyniesie on 14%.

Fuksiarz kreator

Fuksiarz kreator – w aplikacji mobilnej można też korzystać z interesującego dodatku, jaki oferuje dla swoich klientów Fuksiarz. Fuksiarz kreator pozwala graczom na budowanie ich własnych zakładów łącznych, a z pomocą aplikacji mobilnej można to robić jeszcze szybciej i sprawniej. Możliwe do dodania do kreatora zdarzenia zostały specjalnie oznaczone.

Fuksiarz aplikacja mobilna – Zalety i wady

Aplikacja mobilna bukmachera Fuksiarz to świetna alternatywa do obstawiania zakładów przez internet, sprawdźmy zalety aplikacji mobilnej bukmachera Fuksiarz:

  • Pełna oferta zakładów i promocji, która jest dostępna w aplikacji i zawiera wszystkie produkty, jakie posiada bukmacher.
  • Aplikacja jest skonstruowana w sposób przejrzysty i intuicyjny, dzięki czemu łatwo można nauczyć się przyjemnie z niej korzystać.
  • Możliwość dokonywana błyskawicznych płatności,
  • Funkcjonalne elementy jak powiadomienia PUSH, które informują o specjalnych ofertach i promocjach,

Natomiast do wad aplikacji mobilnej bukmachera należy zaliczyć:

  • Brak stworzonego do tej pory dedykowanego oprogramowania na telefony z systemem iOS,

Fuksiarz aplikacja na telefony – dodatkowe informacje

Podobnie, jak w przypadku innych bukmacherów Fuksiarz posiada aplikację mobilną całkowicie za darmo i każdy gracz może ją pobrać na swojego smartfona, nie martwiąc się o żadne ukryte koszty. W Fuksiarz rejestracja nowego konta i pobranie aplikacji na telefon to tylko kilka minut. Często gracze zastanawiają się także, czy na aplikacji mobilnej działa bonus na start. Odpowiedź na to pytanie również jest prosta. Bonus na start jak najbardziej jest dostępny w aplikacji mobilnej i nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tym miejscu z niego skorzystać. Jedynym warunkiem jest to, aby być nowym klientem bukmachera.

Sprawdź aplikacje mobilne innych bukmacherów:Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fuksiarz.pl?

BETONLINE – to aktualny kod promocyjny w Fuksiarz.pl na dodatkowe bonusy.

Czy aplikacja Fuksiarz działa tez na tabletach?

Oczywiście, wystarczy pobrać aplikację na tablet ze sklepu Google lub ze strony bukmachera.

5 / 5. Ocen: 33

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x