Fuks Bumerang to szansa na 500 zł zwrotu za nietrafiony kupon!

Jakim wynikiem zakończy się mecz Polska – Belgia? Jeżeli wtorkowe pewniaki okażą się chybione, każdy u bukmachera Fuksiarz będzie mógł odebrać nawet 500 zł zwrotu!

Fuks Bumerang to szansa na 500 zł zwrotu za nietrafiony kupon!
Fuks Bumerang to szansa na 500 zł zwrotu za nietrafiony kupon!

Polska – Belgia ze zwrotem od Fuksiarz.pl

To już ostatnia szansa dla tych, którzy szukają okazji do obstawiania meczów reprezentacyjnych w czerwcu. Typy na Ligę Narodów 14 czerwca to jednak na szczęście sporo ofert. Oczywiście, niespodzianka może czyhać na każdym kroku – na www.Fuksiarz.pl można się od niej ubezpieczyć.

Marka Fuksiarz z okazji meczu Polska – Belgia, który zaplanowano na 14 czerwca, przygotowała bonus w postaci zwrotu stawki na wypadek nietrafionego zakładu. Odzyskać można do 500 złotych – wystarczy, że nie zostanie trafione nie więcej niż jedno spotkanie.

Freebet jako zwrot 500 zł na Polska - Belgia
Freebet jako zwrot 500 zł na Polska – Belgia

Do skorzystania z promocji wymagane jest kliknięcie przycisku „Dołącz”. Można to zrobić w zakładce poświęconej ofercie. Kwalifikuje się tutaj kupon AKO składający się z co najmniej 5 typami. Stawka musi pochodzić z wpłaty, której należy dokonać po zapisaniu się do bonusu.

Nietrafiony kupon? Freebet 500 zł dla każdego!

Fuksiarz proponuje zwrócenie środków zarówno w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i granych na żywo. Nie trzeba grać na mecz Polska – Belgia, co oznacza, że dostępna jest w tym przypadku pełna oferta zakładów!

Co w przypadku, gdy promocyjny kupon okaże się chybiony? Fuksiarz proponuje freebet, a więc darmowy zakład. Jego wartość to 100% postawionej stawki (nie licząc podatku, który wpłaca się na rzecz państwa).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Akcja specjalna trwa od 13 czerwca godziny 13 do 14 czerwca godziny 23.59. Oferty legalnych bukmacherów na mecz Polska – Belgia to wiele premii, jednak tylko w Fuksiarzu można zgarnąć nawet 500 zł w przypadku nietrafionych zakładów!

Jak skorzystać ze zwrotu do 500 zł na Polska – Belgia na Fuksiarz.pl?

  1. Wejście na www.Fuksiarz.pl
  2. Zapisanie się do promocji, czyli kliknięcie przycisku „Dołącz do promocji”
  3. Dokonanie wpłaty w wysokości co najmniej 50 zł
  4. Zagranie kuponu za wpłacone pieniądze
  5. Otrzymanie zwrotu w sytuacji, gdy jeden zakład na kupione okaże się nietrafiony

Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus. Liczy się pierwszy kupon zagrany po zarejestrowaniu w promocji. Premia przyznawana jest w ciągu 72 godzin od zakończenia oferty objętej akcją.

Przypominamy, że tylko do rozpoczęcia spotkania Biało-Czerwonych można skorzystać z kursu 50.0 na Polska – Belgia w Betfan. Dzięki niemu za postawione 5 zł można zdobyć aż 220 zł w postaci gotówki na konto główne!

Nowi gracze ciągle mogą po rejestracji na www.Fuksiarz.pl odebrać pakiet sportowy Polsat Bo Go na 30 dni. Oprócz tego do zgarnięcia jest 500 zł jako zakład bez ryzyka.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 78

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x