Polska nie przegra z Belgią – specjalny kurs aż 50.0 w Betfan!

Reprezentacja Polski nie zaliczy kolejnej porażki z Belgią? W Betfan można postawić na to, korzystając z promocyjnego kursu 50.0!

Polska nie przegra z Belgią - specjalny kurs aż 50.0 w Betfan!
Polska nie przegra z Belgią – specjalny kurs aż 50.0 w Betfan!

Rejestracja w Betfan = kurs 50.0 na Polska – Belgia

Oferta specjalna przygotowana została dla nowych graczy, czyli tych, którzy w dniach 13 czerwca godzina 12 – 14 czerwca godzina 20.44 utworzyli konto na stronie internetowej www.Betfan.pl. Do wypełniania formularza rejestracyjnego potrzeba tylko chwili, a kod promocyjny do wpisania to słowo „BETONLINE” – do użycia jest tylko przy zapisywaniu się do gry.

W ramach bonusu na mecz Polska – Belgia marka Betfan przygotowała kurs 50.0 na to, że Biało-Czerwoni nie przegrają. Oznacza to, że w tym przypadku bierze się pod uwagę standardowe zakłady 1X2, jednak wygrać można w każdej sytuacji poza tą, w której zwyciężają goście z Belgii.

Polska nie przegra z Belgią - kurs 50.0 na Betfan.pl
Polska nie przegra z Belgią – kurs 50.0 na Betfan.pl

Betfan proponuje graczom kurs 50.0, co przy stawce 5 zł oznacza wygraną w wysokości aż 220 zł. Zdobyte pieniądze są gotówką, a to oznacza, że można je wykorzystać tak, jak tylko się chce – wypłacić albo przeznaczyć na zawieranie kolejnych zakładów.

Nie trzeba do tej promocji w żaden sposób się zapisywać. Zadanie gracza polega na dokonaniu odpowiedniego depozytu, a następnie zagraniu kuponu, który jednocześnie podlega promocji z zakładem bez ryzyka do 600 zł!

Jak skorzystać z kursu 50.0 na Polska – Belgia w Betfan?

  1. Gracz rejestruje się za darmo na www.Betfan.pl, podając kod promocyjny „BETONLINE
  2. Dokonuje pierwszej wpłaty w wysokości od 55 do 600 zł
  3. Gra pierwszy kupon, korzystając jedocześnie z zakładu bez ryzyka. W przypadku przegranej następuje zwrot zagranej stawki!

Po spełnieniu trzech podanych wyżej kroków można zagrać na to, że Polska nie przegra z Belgią po kursie 50.0. Stawka maksymalna to 5 złotych, a zakład zagrany może być jedynie w kuponie SOLO. Jeden gracz maksymalnie postawić może jeden kupon. Kwalifikuje się ten postawiony jako pierwszy.

Uwaga! Kurs promocyjny nie jest dostępny w standardowej ofercie na Polska – Belgia. Trzeba skorzystać z niego w zakładce przygotowanej specjalnie z tej okazji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dodatkowe 1000 zł dla nowych klientów!

Oprócz zakładu bez ryzyka nowo zarejestrowani mogą w Betfan liczyć również na premię 100% do 1000 zł przy drugiej wpłacie pieniędzy na konto. Im więcej gracz przelewa, tym na pokaźniejsze doładowanie może liczyć. Dodatkowe środki są do wykorzystania na zakłady oferowane na www.Betfan.pl.

Spotkanie Polska – Belgia startuje w dniu 14 czerwca o godzinie 20.45. Biało-Czerwoni zagrają tym razem przed własną publicznością. Oby atmosfera na PGE Narodowym sprawiła, że nie powtórzy się blamaż 1:6 z Brukseli.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 314

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x