Fortuna pomoże córce Omielańczuka. Ile uda się zebrać w Warszawie?

10.000 PLN za każdą walkę zakończoną przed czasem, a do tego po 10.000 PLN bonusu w przypadku końca pojedynku w 1. rundzie – Fortuna przygotowała kolejną akcję charytatywną przed galą KSW. Tym razem zebrane pieniądze wesprą rehabilitację Poli Omielańczuk.

Fortuna pomoże córce Omielańczuka. Ile uda się zebrać w Warszawie?
Fortuna pomoże córce Omielańczuka. Ile uda się zebrać w Warszawie?

Walka o duże pieniądze na szczytny cel

Nokauty, poddania i walki zakończone w pierwszej rundzie będą miały szczególne znaczenie podczas gali Colosseum nr 2. W ramach akcji charytatywnej „Fortuna dla Poli” sponsor organizacji Fortuna Zakłady Bukmacherskie przekaże 10 000 zł na rehabilitacje Poli Omielańczuk za każdy pojedynek zakończony przed czasem oraz dodatkowe 10 000 zł, jeśli wspomniane przerwanie nastąpi w inauguracyjnej odsłonie walki.  

Cieszę się, że dzięki naszej współpracy z KSW historyczna gala na Stadionie Narodowym będzie miała wymiar nie tylko sportowy, ale również charytatywny. Zawodników występujących w KSW nie trzeba wprawdzie dodatkowo mobilizować do poświęcenia w klatce, jednak nie mam wątpliwości, że informacja o tym, że dzięki swojej postawie mogą pomóc córce kolegi z maty z pewnością zachęci ich do jeszcze bardziej efektownych pomysłów na rozwiązywanie walk przed czasem – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Wielkie święto sportu jakim będzie gala na PGE Narodowym nie mogło się obejść bez kolejnej charytatywnej akcji organizowanej przez Fortunę. Tym razem zawodnicy kończący walki przed czasem będą mogli przyczynić się do wsparcia rehabilitacji Poli Omielańczuk, córki znanego i lubianego przez fanów Daniela Omielańczuka. Liczę, że po gali i aż jedenastu stoczonych walkach na konto tej akcji trafi rekordowa suma – komentuje Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

To już kolejna inicjatywa charytatywna Fortuny. W trzech odsłonach akcji #raKOut, organizowanej w trakcie grudniowych gal, główny sponsor federacji KSW przeznaczył ponad 200 000 zł na pomoc dzieciom w walce z rakiem. 

W czasie swojego krótkiego życia Pola Omielańczuk przeszła już pięć operacji, w tym operację jelita z wyłonieniem stomii, operację serca i oczu. W międzyczasie okazało się, że w jej mózgu powstały leukomalacje, w konsekwencji których Pola cierpi na mózgowe porażenie dziecięce obustronne kurczowe (MPD). Dzięki intensywnej rehabilitacji i wielospecjalistycznej opiece Pola może walczyć o swoją sprawność.

Podczas zbliżającej się gali Pudzianowski zmierzy się ze Szpilką, a Mamed Khalidov spróbuje ponownie wygrać ze Scottem Askhamem. Oprócz tego na największym stadionie w Warszawie zobaczymy takie starcia jak:

5 / 5. Ocen: 94

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x