Fortuna daje 50.000 PLN za wytypowanie 1. kolejki MŚ 2022!

Masz nosa do meczów piłkarskich? Możesz sprawdzić się w typowaniu 1. kolejki fazy grupowej MŚ 2022. Jeżeli uda się cię poprawnie wskazać rozstrzygnięcia, otrzymasz od bukmachera nawet 50.000 PLN oprócz standardowej wygranej!

Fortuna daje 50.000 PLN za wytypowanie 1. kolejki MŚ 2022!
Fortuna daje 50.000 PLN za wytypowanie 1. kolejki MŚ 2022!

Opłacalne obstawianie. Fortuna daje 50.000 PLN!

Coraz mniej czasu do mundialu, a typy na MŚ 2022 to już teraz najpopularniejszy temat wśród graczy. Legalny bukmacher Fortuna specjalnie dla fanów futbolu przygotował ofertę specjalną, dzięki której za poprawne typowanie można zdobyć nie tylko standardową wygraną, ale także dodatek pieniężny nawet w wysokości 50.000 PLN!

Ile dokładnie można zgarnąć? Wszystko zależy od tego, na jakie rezultaty postawimy oraz ile osób prawidłowo wskaże wyniki 1. kolejki fazy grupowej MŚ 2022. Nawet jeśli będzie to połowa czy ćwierć głównej puli, będzie to solidny bonus na mundial przed kolejnymi spotkaniami, które będą miały miejsce w trakcie tego turnieju.

Gdzie?🟡 www.eFortuna.pl 🟡
Co do zdobycia? Bonus nawet 50.000 PLN! 💵
Co należy zrobić? Poprawnie wytypować 1. kolejkę MŚ 2022 🏆
Jak skorzystać? Zagrać i trafić kupon EKSPERT+ za min. 10 PLN

W ofercie specjalnej liczą się zakłady z działu „EKSPERT+”. Zadaniem gracza jest wskazanie kto wygra lub zremisuje w ramach pierwszej odsłony rywalizacji grupowej na mundialu. Kupon kwalifikacyjny zagrać można już za 10 PLN, a ułatwieniem jest to, iż nie trzeba stawiać typów na Katar – Ekwador – mecz otwarcia, który wielu typerom sprawia trudności.

EKSPERT+ na katarski mundial. Jak to działa?

Aby skorzystać z tej promocji u bukmachera Fortuna, należy mieć u niego darmowe konto. Można je założyć w kilka chwil, wchodząc na www.eFortuna.pl i wypełniając formularz rejestracyjny. Dostępny jest tu kod promocyjnyBETONLINE„, a na start gracze dostają:

  • 20 PLN bez depozytu
  • 600 PLN jako zakład bez ryzyka
  • 10 PLN ekstra przy I wpłacie
Fortuna bonus MŚ 2022
Fortuna bonus MŚ 2022

Zakłady bukmacherskie w przypadku mistrzostw to nie tylko możliwość stawienia tego, kto wygra dany mecz. Promocja Ekspert+ to jednak coś właśnie dla tych, którzy lubią grać przede wszystkim najbardziej tradycyjne zakłady, czyli 1X2.

A może dokładne wyniki? 20.000 PLN do odebrania!

Jeżeli ktoś uważa, że może dobrze poradzić sobie z typowaniem dokładnych wyników spotkań MŚ 2022, znajdzie na stronie www.eFortuna.pl promocję, gdzie za poprawne wytypowanie dokładnych wyników czterech meczów otrzymać można cześć lub całość puli wynoszącej aż 20.000 PLN. Stawka minimalna w tym przypadku to 5 PLN.

Kwalifikacyjne zakładyDokładne wyniki meczów 1. kolejki MŚ 2022 🏟️
Minimalna stawka5 PLN
Pula nagród20.000 PLN 💵
Liczba zakładów4 mecze z 10 dostępnych w ofercie EKSPERT+ ⚽️
Jak skorzystać?🟡 Wejść na www.eFortuna.pl 🟡

Obie opisywane promocje obowiązują do momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania zaliczanego do oferty.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 134

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x