Fiorentina rozważa zakup Jakuba Kiwiora 

Jak informuje La Gazetta dello Sport, Fiorentina wykazuje zainteresowanie Jakubem Kiwiorem z Arsenalu, biorąc pod uwagę możliwość transferu.

Fiorentina wykazuje zainteresowanie Jakubem Kiwiorem
Fiorentina wykazuje zainteresowanie Jakubem Kiwiorem

Fiorentina wykazuje zainteresowanie Jakubem Kiwiorem

Kilka dni temu informowaliśmy, że AS Roma i AC Milan stanęły w wyścigu o Jakuba Kiwiora. Sobota przyniosła nam jednak najnowsze informacje na ten temat.

Jakub Kiwior, polski obrońca, który w styczniu tego roku dołączył do Arsenalu, może wkrótce zmienić klubowe barwy. Mimo swoich umiejętności i doświadczenia Kiwior nie zdołał na stałe zadomowić się w pierwszym składzie angielskiego zespołu. W obecnym sezonie Premier League, jego czas gry ograniczył się do zaledwie 180 minut, przy czym tyle samo czasu spędził na boiskach w ramach rozgrywek pucharowych.

Fiorentina, która obecnie zajmuje 6. miejsce w Serie A, wyraziła zainteresowanie Kiwiorem jako potencjalnym wzmocnieniem swojej defensywy. Zespół ten może niebawem stracić swojego kluczowego obrońcę, Nikolę Milenkovicia, co skłoniło ich do poszukiwań godnego zastępcy. 

W Superbet bonus 3754 PLN

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce Superbet oferuje nowym graczom najwyższy bonus 3754 PLN. Bonus z kodem promocyjnym BETONLINE.

Superbet oceny graczy - czy to dobry bukmacher?

Jakub Kiwior, znany ze swojej gry w Spezii, zdobył sobie reputację solidnego obrońcy na włoskich boiskach, co sprawia, że jest atrakcyjnym kandydatem dla włoskiego klubu. Nic więc dziwnego, że Fiorentina wykazuje zainteresowanie Jakubem Kiwiorem.

Pomimo zainteresowania Kiwiorem, Fiorentina rozważa także inne opcje. Klub ten, uczestniczący w obecnej edycji Ligi Konferencji, ma na swojej liście życzeń kilku innych zawodników, w tym Arthura Theate z Rennes i Finna van Breemena z FC Basel. Wszystkie te ruchy transferowe mają na celu wzmocnienie drużyny przed nadchodzącymi wyzwaniami.

Co istotne, Fiorentina wykazuje zainteresowanie Jakubem Kiwiorem jedynie definitywny transfer, co oznacza, że Kiwior, jeśli zdecyduje się na przeprowadzkę, opuści Arsenal na stałe. W barwach Kanonierów polski zawodnik zdołał rozegrać 17 spotkań, w których strzelił jednego gola.

Fortuna: 20 PLN bez depozytu!

20 PLN bez depozytu na start + trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN – to wszystko czeka na osoby, które zarejestrują darmowe konto z kodem promocyjnym „BETONLINE„!

Bukmacher Fortuna - oceny klientów

Obecnie pełni rolę zmiennika dla podstawowych obrońców Mikela Artety: Williama Saliby oraz Gabriela Magalhaesa, co może dodatkowo skłonić go do rozważenia propozycji Fiorentiny.

Zmiana klubu może okazać się korzystna zarówno dla kariery Jakuba Kiwiora, jak i dla Fiorentiny, poszukującej solidnego zawodnika do swojej linii obrony. Przyszłość pokaże, czy ten polski talent zdecyduje się na kolejny krok w swojej karierze piłkarskiej, czy pozostanie częścią zespołu Arsenalu.


Czytaj także


🤔 Czy Kiwior często gra w Arsenalu?

Kiwior rozegrał w Arsenalu, zaledwie 180 minut w Premier League i tyle samo w pucharach.

⚽ Jakie inne transfery rozważa Fiorentina?

Fiorentina wykazuje zainteresowanie Jakubem Kiwiorem. Fiorentina interesuje się także Arthurem Theate z Rennes i Finnem van Breemenem z FC Basel.

🔄 Czy transfer Kiwiora będzie definitywny?

Fiorentina rozważa tylko definitywny transfer, co oznacza, że Kiwior mógłby opuścić Arsenal na stałe.


Chcesz być na czasie i dowiedzieć się pierwszy o sporcie, typach i bonusach bukmacherskich? Obserwuj nas w Google News 💻 – dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco!

5 / 5. Ocen: 31

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X