Duża wygrana za jeden mecz – kurs 200.0 na Polskę z Albanią w Etoto!

Myślisz, że niewiele można zarobić na zwycięstwie Polski z Albanią? Nic bardziej mylnego – bukmacher Etoto przygotował kurs aż 200.0 na triumf Biało-Czerwonych!

Duża wygrana za jeden mecz - kurs 200.0 na Polskę z Albanią w Etoto!
Duża wygrana za jeden mecz – kurs 200.0 na Polskę z Albanią w Etoto!

Etoto: Kurs 200.0 za zwycięstwo Polaków z Albanią

Reprezentanci Polski mają w niedzielny meczu sporo do udowodnienia zarówno sobie, jak i swoim kibicom. Ich celem jest pokonanie Albanii na wyjeździe. Bukmacherzy wcale nie przekreślają szans Biało-Czerwonych, chociaż nazwanie ich mocnymi faworytami byłoby absolutnie nieuzasadnione.

Teraz na stronie www.Etoto.pl nowi klienci, którzy utworzą konto ze specjalnym kodem promocyjnym „BETONLINE„, mogą skorzystać ze specjalnego kursu na wygraną Polaków – aż 200.0. Wystarczy postawić złotówkę, aby móc zarobić trzycyfrową kwotę!

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestrowanie darmowego konta z kodem „BETONLINE” na www.Etoto.pl
  2. Wpłacenie minimum 100 PLN
  3. Postawienie 1 PLN na to, że Polska wygra z Albanią po kursie 200.0
  4. Odebranie znacznie większej wygranej, niż przy standardowej ofercie!
Kurs 200.0 na to, że Polska pokona Albanię
Kurs 200.0 na to, że Polska pokona Albanię

W ramach promocji powitalnej nowi klienci cały czas mogą liczyć na inne prezenty przygotowane przez Etoto. Za rejestrację otrzymać można u tego bukmachera do 2000 PLN przy trzech pierwszych wpłatach i nawet 222 PLN jako freebet!

Jeżeli ktoś ma już konto u bukmachera Etoto, a szuka promocji na spotkanie Polski z Albanią, może zobaczyć ofertę, która pozwala na odebranie nawet 500 PLN bonusu w Superbet z okazji niedzielnego pojedynku.

Akcja promocyjna na mecz przeciwko Albanii obowiązuje w Etoto do dnia 10 września 2023 do godziny 20:45. Jedna osoba ma możliwość postawienia maksymalnie jednego kuponu promocyjnego. Liczy się jedynie typowanie w dziale „MEGA KURS”.

5 / 5. Ocen: 105

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x