Nawet 500 PLN od Superbet za gola Polaków przeciwko Albanii!

Wierzysz w sukces Polaków przeciwko Albanii, a przynajmniej w jednego zdobytego przez niego gola? Superbet przygotował promocję z premią aż 500 PLN na niedzielny pojedynek z udziałem Biało-Czerwonych!

Nawet 500 PLN od Superbet za gola Polaków przeciwko Albanii!
Nawet 500 PLN od Superbet za gola Polaków przeciwko Albanii!

Superbet daje do 500 PLN na mecz Albania – Polska

Męczarnie Polski z Wyspami Owczymi muszą już odejść w zapomnienie, a uwaga piłkarzy i kibiców powinna być teraz skierowana na niedzielne starcie z Albanią. Na stronie www.Superbet.pl istnieje możliwość odebrania nawet 500 PLN bonusu za gola Biało-Czerwonych w tym starciu!

Na czym polega ta oferta specjalna? Oto szczegóły:

  1. Wejście na stronę www.Superbet.pl
  2. Założenie konta za darmo, podając kod promocyjny „BETONLINE
  3. Wpłacenie co najmniej 50 PLN po raz pierwszy + odebranie 34 PLN w postaci freebetu
  4. Zagranie za co najmniej 2 PLN kuponu z zakładem na gola Polski z Albanią
  5. Odebranie 400 PLN w razie bramki + dodatkowe 100 PLN, jeśli w dowolnym momencie meczu jedna z drużyn osiągnie przewagę co najmniej dwóch goli
400 PLN za bramkę Polski z Albanią od bukmachera Superbet
400 PLN za bramkę Polski z Albanią od bukmachera Superbet

Oferta jest skierowana do osób, które jeszcze nie są zarejestrowane w Superbet, założą profil, a przy tym wyrażą zgody na komunikację marketingową. Można skorzystać z niej do rozpoczęcia spotkania Albania – Polska, które zaplanowane jest na najbliższą niedzielę, tj. 10 września.

Kwalifikujące się zakłady to: „Polska Strzeli Gola – tak” bądź „Polska – Liczba Goli – powyżej 0.5”. Jedna osoba postawić może maksymalnie jeden kupon.

Dodatkowe pieniądze powinny pojawić się na koncie maksymalnie w ciągu 72 godzin, ale nastąpi to prawdopodobnie znacznie szybciej. 400 PLN otrzymuje się za gola Polaków, natomiast 100 PLN ekstra dodawane jest w przypadku tak zwanej Superprzewagi, czyli dwóch bramek różnicy pomiędzy drużynami w dowolnym fragmencie pojedynku.

5 / 5. Ocen: 91

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x