Drugi weekend grudnia pod znakiem sportów zimowych! (Plan transmisji)

W najbliższych dniach fanów sportu na całym świecie elektryzować będą ćwierćfinały katarskiego mundialu, ale nie samą piłką nożną człowiek żyje. Widzów kanałów i platform TVN Warner Bros. Discovery czeka blisko 30 transmisji ze sportów zimowych, które będzie można śledzić na antenach otwartych TVN i Metro, w kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz w Eurosporcie Extra w Playerze!

Sportowa zima w TVN Warner Bros. Discovery (8-11.12.2022)

Kilka tygodni temu, na starcie nowego sezonu sportów zimowych pisaliśmy na naszych łamach, że kibice nie będą mogli narzekać na liczbę transmisji dostępnych w telewizji i Internecie. Dziś możemy stwierdzić z całą mocą, że sportowa zima w TVN Warner Bros. Discovery nabiera rozpędu! W drugi weekend grudnia 2022 roku każdy fan sportów zimowych znajdzie na kanałach i platformach TVN Warner Bros. Discovery coś dla siebie. Wybór będzie naprawdę ogromny – blisko 30 zimowych transmisji na przestrzeni zaledwie czterech dni!

Gwoździem programu będą oczywiście zmagania skoczków. Piątkowy i niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt transmitowany będzie w TVN i Eurosporcie 1, a sobotni konkurs mieszany w kanale Metro oraz w Eurosporcie 1. Po czterech konkursach, które odbyły się na Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malińce oraz dwa tygodnie temu w fińskiej Ruce, liderem klasyfikacji generalnej cyklu jest Dawid Kubacki. Piąte miejsce zajmuje Piotr Żyła, a w czołowej dwudziestce zameldował się jeszcze Kamil Stoch (19.).

Piątkowe kwalifikacje transmitowane będą w Eurosporcie 1, a niedzielne wyłącznie w Eurosporcie Extra w Playerze. Całą rywalizację komentować będą Marek Rudziński i Igor Błachut. W prowadzonych przez Sebastiana Szczęsnego i Damiana Michałowskiego studiach na antenie TVN widzowie usłyszą eksperckie analizy Jakuba Kota i Magdaleny Pałasz. Z kolei w studiach Eurosportu oraz w sobotę w Metrze swoim doświadczeniem dzielić się będą Krzysztof Biegun, Jakub Kot i Wojciech Topór. Reporterami w Titisee-Neustadt będą Krzysztof Skórzyński (TVN) i Kacper Merk (Eurosport i Metro).

Co jeszcze w dniach 8-11 grudnia zobaczą widzowie TVN Warner Bros. Discovery? Metro pokaże między innymi rywalizację w Pucharze Świata w biegach narciarskich w Beitostolen – piątkowe sprinty, sobotni bieg kobiet na 10 km techniką klasyczną oraz niedzielne sztafety mieszane. Każdy bieg dostępny będzie na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze, a komentować je będą Tomasz Jaroński i Tomasz Sikora.

To jednak nie wszystko! Widzowie Eurosportu 1 i Eurosportu 2 zobaczą w akcji Marynę Gąsienicę-Daniel, która wystartuje w gigancie w Sestriere. W najbliższy weekend w Pucharze Świata w snowboardzie wystąpią Aleksandra Król i Oskar Kwiatkowski, a ich zmagania w Winterbergu pokaże Eurosport Extra w Playerze. Szczegółowa rozpiska wszystkich transmisji dostępna poniżej.

Plan transmisji sportów zimowych na 8-11 grudnia 2022

  • Czwartek 8 grudnia 2022:

19:20 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix Włoch (Eurosport Extra, komentarz: Jacek Tascher)
20:20 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix Włoch (Eurosport 1 i Player, komentarz: Jacek Tascher)

  • Piątek 9 grudnia 2022:

9:30 SKOKI NARCIARSKIE: Titisee-Neustadt, kwalifikacje (Eurosport 1 i Player, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut)
10:50 NARCIARSTWO DOWOLNE: Val Thorens, ski cross (Eurosport 2 i Player, komentarz: Adam Probosz)
11:00 SKOKI NARCIARSKIE: Titisee-Neustadt, konkurs indywidualny (TVN, Eurosport 1 i Player, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut)
12:00 BIEGI NARCIARSKIE: Beitostolen, sprinty techniką klasyczną kobiet i mężczyzn (Metro, Eurosport 2 i Player, komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora)
17:35 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix Włoch (Eurosport 2 i Player, komentarz: Jacek Tascher)
20:00 ŁYŻYWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix Włoch (Eurosport 1 i Player, komentarz: Aleksandra Kauc-Żelichowska)
20:45 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix Włoch, Eurosport 1 i Player, komentarz: Magdalena Tasher

  • Sobota 10 grudnia 2022:

9:00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Val d’Isere, gigant mężczyzn, 1. przejazd (Eurosport 1 i Player: komentarz: Michał Okniański)
9:50 BIEGI NARCIARSKIE: Beitostolen, bieg na 10 km techniką klasyczną kobiet (Metro, Eurosport 2 i Player, komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora)
10:05 SNOWBOARD: Winterberg, drużynowy slalom równoległy (Eurosport Extra w Playerze, komentarz: Adam Probosz)
10:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Sestriere, gigant kobiet, 1. przejazd (Eurosport 1 i Player, komentarz: Marcin Szafrański, Sebastian Szczęsny)
11:15 SKOKI NARCIARSKIE: Titisee-Neustadt, konkurs mieszany (Metro, Eurosport 1 i Player, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut)
12:05 BIEGI NARCIARSKIE: Beitostolen, bieg na 10 km techniką klasyczną mężczyzn (Eurosport Extra w Playerze, komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora)
12:15 NARCIARSTWO ALEPJSKIE: Val d’Isere, gigant mężczyzn, 2. przejazd (Eurosport 2 i Player, komentarz: Michał Okniański)
13:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Sestriere, gigant kobiet, 2. przejazd (Eurosport 1 i Player, komentarz: Marcin Szafrański, Sebastian Szczęsny)
20:00 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix Włoch (Eurosport 1 i Player, komentarz: Aleksandra Kauc-Żelichowska)
20:45 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix Włoch (Eurosport 1 i Player, komentarz: Magdalena Tascher)

  • Niedziela 11 grudnia 2022:

9:00 SHORT TRACK: Ałmaty (Eurosport 2 i Player, komentarz: Paweł Ulbrych)
9:15 NARCIARSTWO ALEPJSKIE: Val d’Isere, slalom mężczyzn, 1. przejazd (Eurosport 1 i Player, komentarz: Sebastian Szczęsny, Michał Okniański)
10:05 SNOWBOARD: Winterberg, slalom równoległy (Eurosport Extra w Playerze, komentarz: Adam Probosz)
10:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Sestriere, slalom kobiet, 1. przejazd (Eurosport 1 i Player, komentarz: Marcin Szafrański)
12:10 SKOKI NARCIARSKIE: Titisee-Neustadt, konkurs indywidualny kobiet (Eurosport Extra w Playerze, komentarz: Grzegorz Pajda)
12:15 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Val d’Isere, slalom mężczyzn, 2. przejazd (Eurosport 1 i Player)
12:45 BIEGI NARCIARSKIE: Beitostolen, sztafety mieszane 4×5 km (Metro, Eurosport 2 i Player, komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora)
13:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Sestriere, slalom kobiet, 2. przejazd (Eurosport 1 i Player, komentarz: Marcin Szafrański)
14:25 SKOKI NARCIARSKIE: Titisee-Neustadt, kwalifikacje (Eurosport Extra w Playerze, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut)
15:15 SKOKI NARCIARSKIE: Titisee-Neustadt, konkurs indywidualny (TVN, Eurosport 1 i Player, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut)

Źródło: blogbukmacherski.pl/ TVN Warner Bros. Discovery (materiały prasowe)

5 / 5. Ocen: 3

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x