Codziennie 15 PLN od bukmachera STS za typowanie tenisa!

Dla tych, którzy planują codzienne śledzenie Wimbledonu wraz z graniem typów, przygotowano u bukmachera STS codzienny bonus w wysokości 15 PLN. Pokazujemy, jak można go otrzymać.

Codziennie 15 PLN od bukmachera STS za typowanie tenisa!
Codziennie 15 PLN od bukmachera STS za typowanie tenisa!

Bonus każdego dnia – 15 PLN co 24 godziny!

Rozpoczął się tegoroczny Wimbledon. Transmisje z niego można oglądać za darmo u bukmachera STS, a oprócz tego każdego dnia jest u niego do odebrania aż 15 PLN na obstawianie! Pokazujemy, w jaki sposób można zgarną

Na stronie internetowej www.STS.pl została przygotowana promocja, która obowiązuje od 3 do 12 lipca 2023. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zalogować się na swoje konto bukmacherskie, a następnie zapisać się do oferty, klikając przycisk „Weź udział”.

Każdy dzień trwania akcji to jeden etap, podczas którego odebrać można 15 PLN. Łącznie do otrzymania jest aż 150 PLN a granie typów na tenis! Wszystko to w banalnie prosty sposób, ponieważ chodzi jedynie o granie kuponów kwalifikacyjnych, czyli:

  • SOLO lub AKO
  • Minimum jeden typ związany z turniejem Wimbledon 2023
  • Kurs całkowity kuponu – min. 1.85
  • Kurs pojedynczego typu – 1.14 lub więcej
  • Rozliczenie tylko do końca trwania etapu

Kupon nie musi być wygrany, ponieważ w tym przypadku liczy się obrót. Za wykorzystane 150 PLN otrzymuje się nagrodę w postaci 15 PLN premii.

Darmowe 20 PLN na obstawianie La Liga w Fuksiarzu
Darmowe 20 PLN na obstawianie La Liga w Fuksiarzu

Jednego dnia można otrzymać tylko jeden bonus. Kupony zapisują się na koncie gracza dopiero w momencie, kiedy dokona się zapisu do promocji. Jeżeli najpierw postawimy zakłady, a potem wyrazimy chęć udziału w promocji, nie będziemy mogli liczyć na to, że nasze wcześniejsze starania zostaną docenione.

Jeżeli ktoś jeszcze nie jest klientem bukmachera STS, powinien wiedzieć, że może zarejestrować konto w kilka chwil – natychmiastowa weryfikacja nie jest konieczna. Na tym nie koniec, bo w ramach oferty na start zgarnąć pakiet bonusów z kodem promocyjnym BETONLINE – to nawet 1660 PLN na obstawianie meczów!

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

4.9 / 5. Ocen: 84

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x