STS rejestracja. Jak otrzymać najlepszą ofertę?

STS rejestracja konta, czyli jak otrzymać najlepszą ofertę dla nowych graczy? W naszym poradniku typera bierzemy pod bukmacherską lupę założenie konta u jednego z liderów polskiego rynku internetowych zakładów sportowych, czyli w firmie STS. Czy STS rejestracja jest w ogóle konieczna i czy można typować zakłady online bez założenia konta? Jakich danych osobowych oraz dokumentów wymaga bukmacher podczas wypełniania formularza? Ile trwa rejestracja STS, po jakim czasie można typować zakłady bukmacherskie oraz jakie gratisy czekają na nowych graczy w ramach pakietu premii powitalnych? Postanowiliśmy sprawdzić każdą z tych kwestii. 

STS rejestracja. Jak otrzymać najlepszą ofertę?
STS rejestracja. Jak otrzymać najlepszą ofertę?

STS rejestracja – jak założyć konto? Instrukcja krok po kroku

Mniej doświadczonym typerom, stawiającym pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych STS rejestracja nowego konta może wydawać się czymś skomplikowanym. W rzeczywistości wcale taka nie jest, cały proces trwa kilka minut, a po tym czasie gracz może wpłacać depozyt i obstawiać pierwsze zakłady bukmacherskie. Jak założyć konto gracza u bukmachera STS?

Krok 1Wejście na stronę STS
Krok 2Wypełnienie formularza
Krok 3Wpisanie kodu BETONLINE
Krok 4Wpłata depozytu
Krok 5Odebranie bonusu i obstawianie

Szczegółowa instrukcja rejestracji w STS krok po kroku dostępna jest poniżej.  

 • Odwiedź oficjalną stronę bukmachera STS (www.STS.pl), klikając przycisk znajdujący się na naszej stronie
STS przycisk rejestracyjny - zakładanie konta online
STS przycisk rejestracyjny – zakładanie konta online
 • Kliknij pomarańczowy button ZAŁÓŻ KONTO widoczny w prawym górnym rogu strony
STS załóż konto - rejestracja u bukmachera
 • Wypełnij wszystkie pola formularza rejestracyjnego i podaj podstawowe dane osobowe (jakich konkretnie informacji wymaga STS rejestracja dowiesz się nieco później)
 • Wpisz STS kod na bonus startowy BETONLINE, dzięki któremu otrzymasz wyższą premię powitalną
STS rejestrowanie konta z kodem promocyjnym
 • Potwierdź pełnoletność
Potwierdzenie danych w STS
 • Zaznacz komplet zgód marketingowych
STS zgody marketingowe przy rejestracji
 • Podaj specjalny kod aktywacyjny do konta STS, który otrzymasz na podany numer telefonu lub na adres email
 • Zaloguj się na swoje konto gracza w STS
STS zaloguj się - gdzie trzeba kliknąć?

Gotowe! Twoja STS rejestracja przebiegła w sposób pomyślny i po 3-4 minutach stałeś się posiadaczem tymczasowego konta gracza. Możesz wpłacić depozyt, otrzymasz także komplet premii na start i będziesz miał dostęp do wszystkich opcji kursowych i zakładów bukmachera. Ktoś zapyta – ale jak to konta tymczasowego? Co to właściwie oznacza?

Odpowiedź jest bajecznie prosta. Otóż z pewnością zauważyłeś, że w trakcie opisanego powyżej procesu błyskawicznej rejestracji w STS bukmacher w żadnym momencie nie poprosił Cię o weryfikację danych osobowych, ani o potwierdzenie tego, że jesteś osobą, która ukończyła 18. rok życia. W największym możliwym skrócie serwis nie wie, że Ty to rzeczywiście Ty. 

Aby to się zmieniło konieczna będzie weryfikacja danych osobowych oraz potwierdzenie tożsamości gracza, natomiast póki co skoro już jesteśmy przy koncie tymczasowym, to sprawdźmy, jakie są największe plusy i minusy błyskawicznej rejestracji w STS. 

Czy można obstawiać zakłady online bez założenia konta w STS?

Wielu typerów, w szczególności tych mniej doświadczonych, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z internetowymi zakładami sportowymi, ma spore opory w kontekście rejestracji konta u bukmachera i konieczności podawania wielu danych osobowych. Część graczy troszczy się o bezpieczeństwo swoich danych, tymczasem tego rodzaju obawy są wyssane z palca, gdyż informacje o graczu są chronione i w 100% bezpieczne, a bukmacher na pewno nie podzieli się nimi z osobami trzecimi. 

A zatem – czy w STS rejestracja jest konieczna, jeśli gracz pragnie typować wyniki meczów online? Tak, wpłacenie depozytu i obstawianie kuponów jest możliwe jedynie z perspektywy graczy, którzy pomyślnie przejdą proces STS rejestracji i założą konto w tym serwisie. Wszystkim innym typerom pozostaje udanie się do lokalu naziemnego i obstawienie zakładu w punkcie stacjonarnym, gdzie w STS rejestracja nie jest wymagana

Błyskawiczna rejestracja w STS – wady i zalety konta tymczasowego

Niewątpliwą zaletą błyskawicznej STS rejestracji, której efektem finalnym jest tymczasowe konto gracza jest ograniczony do minimum czas potrzebny na dołączenie do grona klientów bukmachera i otrzymanie pełnego dostępu do oferty zakładów sportowych, typów na E-sporty, a także kursów na sporty wirtualne oraz gry karciane. Przy okazji nie dzieje się niestety tak, że tego rodzaju konto posiada tylko i wyłącznie atrybuty z perspektywy typera, gdyż niestety gracze muszą także liczyć się z kilkoma niedogodnościami. Zarówno jedne jak i drugie prezentujemy poniżej. 

O bardzo krótkim czasie potrzebnym do założenia konta już wspominaliśmy. Rejestracja nowego konta w STS nie powinna potrwać dłużej, niż 3-4 minuty, a zatem chwilę później gracz może typować pierwsze kupony. Dzieje się tak m.in. dlatego, że bukmacher nie wymaga przesyłania żadnych dokumentów, a jedynie podania kilku podstawowych danych osobowych gracza. 

To idealny scenariusz z perspektywy początkującego typera, gdyż w ten sposób może on bez żadnych większych konsekwencji przetestować ofertę zakładów bukmachera STS, a także jakość i skuteczność własnych typów, a jeśli uzna, że ta ostatnia jest niższa od spodziewanej, wówczas może natychmiast zakończyć swoją przygodę z bukmacherką. 

Warto również pamiętać, że niewątpliwą zaletą błyskawicznej STS rejestracji konta tymczasowego jest dostęp do pełnej oferty powitalnej. Nie jest to standardem na polskim rynku i nie każdy legalny operator premiuje nowych klientów darmowymi środkami, dopóki nie zostanie przeprowadzona pozytywna weryfikacja danych osobowych. 

Tyle o zaletach. Wady? Niestety pojawiają się i te, natomiast według nas trudno tutaj mówić o wadach, a bardziej do czynienia mamy z pewnymi niedogodnościami konta tymczasowego. Z pewnością zaliczyć można tutaj ograniczony czas korzystania z konta, gdyż będzie ono aktywne tylko przez 30 dni, a po upływie tego okresu jedyną dostępną aktywnością będzie możliwość zalogowania się w celu weryfikacji danych osobowych. 

Rozczarowanie spotka także typerów, którzy planowali rozbić bank na koncie tymczasowym i ograć bukmachera STS na “grube siano”. Nic takiego nie będzie raczej miało miejsca, a wszystko to za sprawą odgórnego limitu stawek, których łączna wartość nie może przekroczyć kwoty 8000 PLN. Wreszcie, jeśli posiadaczowi konta tymczasowego dopisze odrobinę szczęścia i poprawnie wytypuje kilka kuponów z rzędu, to i tak nie będzie mógł przelać wygranych środków na konto w banku. 

Rzecz jasna nie przepadają one bezpowrotnie i będą do dyspozycji typera, natomiast stanie się to dopiero w momencie, gdy gracz pomyślnie zweryfikuje dane osobowe i przekształci status konta na stałe. Dopiero wówczas rejestracja w STS uznana będzie za kompletną, a gracz będzie miał nieograniczony dostęp do wszystkich produktów bukmachera. 

Rejestracja konta tymczasowego w STS – plusy i minusy
ZaletyWady
Konto można założyć w 3 minutyKonto tymczasowe jest ważne tylko 30 dni
Brak konieczności wysyłania skanów dowodu osobistegoBrak możliwości wypłacenia wygranych środków
Możliwość przetestowania oferty bukmacheraLimit stawek do 8000 PLN
Dostęp do premii na start i pełnej oferty zakładów

Weryfikacja danych osobowych i założenie konta stałego w STS

Kulminacyjnym punktem STS rejestracji jest założenie konta stałego, które staje się faktem tuż po dokonaniu pomyślnej weryfikacji danych osobowych. Aby było to możliwe, należy zalogować się na swoje konto w STS, odwiedzić profil gracza w prawym górnym rogu, a następnie podać komplet danych oraz dokumentów, których wymaga bukmacher. O jakich informacjach jest konkretnie mowa? Przekonajmy się. 

Jakich danych i dokumentów wymaga bukmacher STS po rejestracji?

Ustaliliśmy już, że gracz ma nie więcej niż 30 dni od momentu w STS rejestracji konta, aby zweryfikować swoje konto tymczasowe i uzupełnić brakujące dane. W przeciwnym razie takie konto zostanie czasowo zawieszone i typer nie będzie miał możliwości obstawiania zakładów oraz korzystania z darmowych premii aż do czasu, gdy dokona weryfikacji danych osobowych i założy konto stałe. Jakie dokumenty oraz informacje należy przygotować?

Z pewnością konieczny będzie dowód osobisty. Dokument należy zeskanować lub sfotografować z obu stron (zdjęcia muszą być czytelne i każdy róg dowodu musi być widoczny), a następnie wgrać plik w odpowiednim miejscu w profilu gracza (jest to bardzo intuicyjne i nie sposób się pomylić). 

Należy także uzupełnić kilka informacji o graczu (o ile typer nie zrobił tego wcześniej), a wśród wymaganych danych będą aktualny adres zamieszkania, a także (a może przede wszystkim) numer konta bankowego, na który gracz będzie chciał przelewać ewentualne wygrane oraz obrócone bonusy. 

Ważne!!! Numer rachunku musi należeć do klienta STS i nie można podawać kont bankowych zarejestrowanych na nazwisko mamy, taty, brata, kolegi lub kuzyna. 

Nowe konto STS – co należy przygotować?
DokumentyDane osobowe
Skan lub wyraźne zdjęcie obu stron dowodu osobistegoNumer rachunku bankowego
Adres zamieszkania

Premia dla nowych typerów w STS – Rejestracja to dopiero początek!

Legalny bukmacher STS - specjalny bonus na start
Legalny bukmacher STS – specjalny bonus na start

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych legalnych operatorów z każdego rankingu bukmacherów z polską licencją, tak również nowi klienci firmy STS mogą liczyć na atrakcyjny pakiet na start. Łączna pula darmowych środków powitalnych to aż 1660 PLN, a premie możliwe do zgarnięcia po rejestracji w STS to kolejno:

 • Premia 100% od 1. depozytu 300 PLN
 • Premia 50% od 2. depozytu 500 PLN
 • Premia 50% od 3. depozytu 700 PLN
 • Zakład bez ryzyka 100 PLN
 • Premia za zadania 60 PLN

Od razu odpowiadamy na dość często zadawane przez graczy pytanie – tak, błyskawiczna rejestracja konta tymczasowego gwarantuje dostęp do kompletu premii na start i nie ma potrzeby weryfikacji danych osobowych w kontekście zgarnięcia gratisów. 

Rejestracja konta w aplikacji na telefon bukmachera STS

W dzisiejszych czasach coraz więcej zakładów bukmacherskich typowanych jest na ekranie smartfona, a w tym kontekście na wagę złota jest niezawodna aplikacja mobilna gwarantująca dostęp do wszystkich typów, premii i produktów z oferty bukmachera. Aplikacja mobilna STS to jedno z najlepszych tego typu oprogramowań na polskim rynku, a jedną z jej funkcjonalności jest oczywiście możliwość błyskawicznego założenia konta. 

Zanim jednak rejestracja w aplikacji mobilnej STS będzie możliwa, gracz musi najpierw pobrać i zainstalować oprogramowanie na swoim smartfonie. Piszemy o tym nie bez przyczyny, gdyż cały proces, pomimo że szalenie łatwy, to nieco różni się w przypadku poszczególnych systemów operacyjnych. 

Minimalnie mniej skomplikowane zadanie czeka właścicieli iPhonów, gdyż rejestracja w przypadku urządzeń z systemem iOS możliwa jest po pobraniu oprogramowania bezpośrednio z App Store. Z kolei użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą pobrać apkę z mobilnej strony bukmachera, natomiast w momencie instalacji muszą wyrazić zgodę na oprogramowania z nieznanego źródła w ustawieniach telefonu (aplikacja STS jest oczywiście w 100% bezpieczna), a całe zamieszanie związane jest z polskim prawem hazardowym. 

W momencie kiedy już aplikacja zainstalowana jest w smartfonie, gracz może przystąpić do błyskawicznej STS rejestracji. Cały proces w żaden sposób nie różni się od tradycyjnego założenia konta, a gracz zostanie poproszony o dokładnie ten pakiet danych osobowych. Rzecz jasna w aplikacji mobilnej możliwa będzie również weryfikacja konta i przekształcenie jego statusu na STAŁE. 

Rejestracja w lokalu naziemnym STS – czy to możliwe?

Jeśli z jakichkolwiek powodów ktoś w Was uzna, że rejestracja online przerasta jego umiejętności oraz sprawność poruszania się po stronach internetowych, to bez problemu może udać się do lokalu stacjonarnego i to właśnie tam w mgnieniu oka założyć konto u tego operatora. Lokale STS rozsiane są po całej Polsce, a szczegółową lokalizację i najbliższy punkt w Twojej okolicy odnajdziesz na oficjalnej stronie bukmachera w zakładce LOKALE STS

Ale wracając do STS rejestracji w punkcie. Wszystko co trzeba zrobić w tym kontekście, to udać się do najbliższego lokalu bukmachera i poprosić pracownika o założenie konta. Ten w ciągu 3 minut wypełni wszystkie pola formularza, a po tym czasie gracz będzie mógł typować swoje zakłady zarówno w punkcie naziemnym, jak i w serwisie online oraz aplikacji mobilnej STS. 

Jakie dane i dokumenty trzeba mieć przy sobie w kontekście STS rejestracji w lokalu stacjonarnym? Pracownik bukmachera poprosi o podstawowe dane osobowe i numer konta należący do gracza, konieczna będzie także weryfikacja danych, dlatego wymagane będzie okazanie dowodu osobistego. 

Jak założyć konto w STS będąc za granicą?

Rejestracja STS za granicą
Rejestracja nowego konta w STS za granicą

Bardzo częstym pytaniem zadawanym przez typerów na rozmaitych forach bukmacherskich jest to dotyczące typowania zakładów w STS podczas pobytu poza granicami naszego kraju. Umówmy się – Polacy podróżują dość sporo, czy to w celach rekreacyjnych, czy to za popularnym “chlebem” i wielu z nich zastanawia się, czy będą mieli możliwość obstawiania wyników meczów na stronie swojego ulubionego bukmachera. Jak brzmi odpowiedź?

I tak, i nie. Z jednej strony bowiem domena www.STS.pl i wszystkie produkty i opcje zakładów dostępne w polskim serwisie skierowane są wyłącznie dla klientów przebywających na terenie naszego kraju, a zatem wyjeżdżając do pracy do Wielkiej Brytanii lub na wakacje na Malediwy nie będziecie mogli zalogować się na konto gracza, gdyż automatycznie otrzymacie komunikat, że “ta strona internetowa nie jest dostępna dla adresu IP lub obszaru terytorialnego, z którego próbujesz się połączyć”. 

Z drugiej jednak strony włodarze bukmachera STS poczuli się na tyle mocni i uznali, że polski rynek stał się dla nich nieco przyciasny, że w 2021 roku postanowili spróbować swoich sił również w innych krajach, czego efektem były próby ekspansji STS na kilka rynków europejskich. Były to m.in.:

 • Wielka Brytania
 • Niemcy
 • Gibraltar
 • Łotwa
 • Norwegia
 • Islandia 
 • Luksemburg
 • Andora
 • Malta 
 • San Marino

Niestety, w chwili pisania tego artykułu (czerwiec 2023) taka polityka bukmachera jest już tylko historią. Na ten moment serwis STS dostępny jest tylko dla graczy przebywających na terenie Polski i tylko tacy typerzy mają dostęp do zakładów i produktów tej firmy. 

Komentarze typerów o rejestracji konta w STS

Nasz poradnik typera nie byłby kompletny, gdybyśmy w trakcie jego pisania nie porównali naszych odczuć i spostrzeżeń z wrażeniami i opiniami najważniejszego recenzenta, czyli Was – graczy. Co typerzy sądzą o procesie rejestracji w STS? Jak oceniają skalę trudności założenia konta oraz co ich zdaniem należałoby poprawić, aby całe przedsięwzięcie stało się jeszcze bardziej intuicyjne? W tym celu odwiedziliśmy forum bukmacherskie betonline.net.pl, a kilka komentarzy prezentujemy poniżej. 

“Rejestracja w STS zajęła mi ok. 6 minut, ale to tylko dlatego, że wypełniałem formularz w telefonie (na kompie myślę, że byłoby 2x szybciej). Żadnych problemów, pułapek, ani podchwytliwych pytań, wszystko klarowne i bardzo intuicyjne.”

“STS to mój pierwszy bukmacher w życiu i nie powiem, lekko się denerwowałem. Przeczytałem jakieś tam poradniki co prawda, ale i tak stresik był. Niepotrzebnie. Cały proces jest dziecinnie prosty i nie sposób się pomylić. Schody zaczęły się później, jak trzeba było zacząć kupony obstawiać, co nie okazało się tak łatwe jak sądziłem (nie sam proces tworzenia kuponu tylko poprawne typowanie rzecz jasna). Łatwiejsze to się wydawało na sucho.”

“Mam już konto u kilku buków, więc rejestracja w STS nie była dla mnie niczym nowym, a i samo zakładanie konta nie różni się w żaden sposób od tego, co oferują konkurenci. Wszystko precyzyjnie opisane, fajnie że nie trzeba mieć konta, żeby napisać na czacie i zapytać konsultanta na żywo w razie jakichkolwiek wątpliwości.”

“Konto założyłem w 3 minuty. Na weryfikację zaczekałem dokładnie 11 minut. Pierwszy kupon przegrałem pół godziny później 🙂 Szybko poszło… na szczęście kasa wróciła tak jak piszą rzeczywiście i teraz trzeba kombinować, żeby coś trafić.”

“Nie sprawdziłem tego w sumie wcześniej (mój błąd) i założyłem konto na telefonie i dopiero mi ziomek powiedział że nie dostanę bonusów powitalnych. Na szczęście to bzdura i do dyspozycji miałem pełen pakiet na start.”

Dlaczego warto (lub nie) założyć konto w tym serwisie STS?

STS rejestracja - dlaczego warto (lub nie warto) założyć konto w tym serwisie?
STS rejestracja – dlaczego warto (lub nie warto) założyć konto w tym serwisie?

Słowem zakończenia i podsumowania – warto dołączyć do grona klientów bukmachera STS, czy raczej omijać tę firmę i jej ofertę zakładów jak najszerszym łukiem? W naszej opinii jest to pytanie z gatunku tych retorycznych, a wysokie pozycje serwisu w każdym rankingu legalnych bukmacherów na przestrzeni poprzednich 25 lat jedynie potwierdzają naszą opinię. 

Dlaczego zatem warto dokonać rejestracji w STS i które produkty z oferty zakładów tej firmy wyróżniają bukmachera na tle pozostałych legalnych operatorów w naszym kraju? Kilka przykładów prezentujemy poniżej. 

 • Błyskawiczna rejestracja w STS 

Wydaje nam się, że o założeniu konta w STS wiecie już wszystko, natomiast nie sposób pominąć tego procesu podczas wymieniania silnych stron oferty bukmachera. Założenie konta w STS jest bajecznie łatwe i nie potrwa dłużej, niż 3-4 minuty. 

 • Atrakcyjny pakiet premii na start

Chwilę po błyskawicznej STS rejestracji konta tymczasowego do dyspozycji typera jest komplet premii na start. Do zgarnięcia są m.in. darmowe środki za każdy z trzech pierwszych depozytów oraz zwrot stawki w przypadku niepowodzenia na pierwszym kuponie, a łączna pula oferty powitalnej dla nowych graczy to aż 1660 PLN. 

 • Szeroka oferta zakładów sportowych

Jeśli w momencie rejestracji STS zależy Wam przede wszystkim na solidnej ofercie zakładów, sporym wyborze rozmaitych dyscyplin i rozgrywek, a także kilkuset opcjach zakładów w obrębie najpopularniejszych zdarzeń, to oferta STS z pewnością nie zawiedzie nawet najbardziej wybrednych typerów. 

 • Solidne kursy na większości rynków

Posiadacze konta w STS nie będą musieli obawiać się o wysokość wygranych na zwycięskich kuponach. Gwarancją ich atrakcyjności i konkurencyjności w odniesieniu do innych bukmacherów jest stosunkowo niska marża, której efektem finalnym są wysokie kursy bukmacherskie na większość dyscyplin i rozgrywek. 

 • Znakomite zakłady na żywo z mnóstwem transmisji w livestreamach 

Na palcach jednej ręki można policzyć legalnych operatorów w Polsce, którzy oddają w ręce swoich klientów lepszą jakość produktów w sekcji na żywo. Do dyspozycji typerów specjalizujących się w zakładach LIVE są kursy na setki wydarzeń każdego dnia, typować można nie tylko mecze piłki nożnej i tenisa ziemnego, ale także badminton, ping-pong i E-sport, a zawsze aktualne statystyki na żywo oraz mnóstwo darmowych transmisji w livestreamach powinny być sporym ułatwieniem w kontekście obstawienia zwycięskiego zakładu. 

 • Bezpieczne opcje płatnicze

Najmniejszego problemu nie stanowi zarówno błyskawiczne zasilenie budżetu w STS depozytem, jak również bezpieczne przesłanie wygranych środków na konto w banku. Lista opcji płatności respektowanych przez bukmachera STS w kontekście depozytu jest rekordowa na polskim rynku, a poza dość powszechnie akceptowanymi Przelewami24, BLIKIEM oraz kartami płatniczymi do dyspozycji klientów STS są m.in. portfele elektroniczne Skrill, Neteller oraz PayPal, a także karty przedpłacone Paysafecard. 

 • Niezawodna aplikacja mobilna

Mnóstwo typerów nie wyobraża sobie rejestracji u bukmachera internetowego, który nie oddaje w ich ręce szybkiej i bezpiecznej aplikacji mobilnej. Takiego problemu nie będą mieli gracze, którzy zdecydują się na rejestrację w STS, a użytkownicy apki bukmachera mają dostęp do kompletu produktów i opcji zakładów (m.in. do pełnoekranowych transmisji w STS TV). 

Bukmacher STS rejestracja konta gracza – FAQ

Czy rejestracja w STS jest zgodna z polskim prawem?

Oczywiście, że tak! Serwis posiada wymaganą licencję od Ministerstwa Finansów, zezwolenie STS ma nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 i obowiązuje do 2024 roku. 

Czy rejestracja konta w STS jest konieczna, aby obstawiać zakłady online?

Tak, bez założenia konta nie obstawisz żadnego kuponu online. Jeśli nie chcesz się rejestrować, to możesz typować mecze w punktach stacjonarnych. 

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

Oczywiście, że tak. Serwis STS to w 100% odpowiedzialny bukmacher, a zarówno depozyt, jak i dane osobowe graczy są w pełni bezpieczne. 

Na czym polega błyskawiczna rejestracja konta tymczasowego?

To proces, który nie wymaga wysyłania skanów dowodu osobistego, wystarczy podać kilka podstawowych danych osobowych i kilka minut później można typować zakłady. 

Czy szybka rejestracja daje dostęp do darmowych środków powitalnych?

Tak, posiadacze konta tymczasowego otrzymają komplet premii na start. 

Dostałem komunikat na skrzynkę mailową o następującej treści: “STS rejestracja nie jest dokończona”. W czym problem?

Trudno powiedzieć, prawdopodobnie nie spełniłeś wszystkich wymogów lub podałeś błędne dane. W takiej sytuacji warto skontaktować się z pracownikami supportu STS, którzy powinni w mig wyjaśnić sprawę.

5 / 5. Ocen: 84

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia zakłady bukmacherskie. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x