CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (19.11.2022)

Faza półfinałowa tenisowego turnieju ATP Finals w Turynie, trzy mecze Plusligi siatkarzy a także start magazynu piłkarskiego „Halo Katar” oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (19.11.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (19.11.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Philadelphia 76ers – Milwaukee Bucks
Transmisja: Canal+ Sport

04:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Sapporo – program dowolny par sportowych
Transmisja: Polsat Sport

04:00 Sporty walki, ONE on Prime Video 4: Abbasov vs. Lee
Transmisja: TVP Sport

05:50 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Sapporo – program dowolny solistek
Transmisja: Polsat Sport

08:50 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Sapporo – taniec dowolny
Transmisja: Polsat Sport

09:00 Golf, Turniej DP World Tour: DP World Tour Championship – runda 3
Transmisja: Golf Channel

09:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Levi – 1. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

10:00 Koszykówka mężczyzn, Liga australijska: Brisbane Bullets – Cairns Taipans
Transmisja: Sportklub

10:35 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Stubai – slopestyle
Transmisja: Eurosport 2

10:55 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: Górnik Łęczna – UKS SMS Łódź
Transmisja: TVP Sport

11:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Sapporo – program dowolny solistów
Transmisja: Polsat Sport

11:30 Tenis: Turniej ATP Finals w Turynie – mecz półfinałowy gry podwójnej
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:55 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

12:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Levi – 2. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

13:10 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Górnik Zabrze – Łomża Industria Kielce
Transmisja: TVP Sport

13:30 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Turk Telekom – Pinar Karsiyaka
Transmisja: Sportklub

14:00 Snooker: Turniej UK Championship – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

14:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Turynie – mecz półfinałowy gry pojedynczej
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – Trefl Gdańsk
Transmisja: Polsat Sport

14:45 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Heerenveen – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

14:55 Rugby, Autumn Nations Series: Walia – Gruzja
Transmisja: Canal+ Sport

14:55 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

16:00 Trójbój siłowy: Mistrzostwa świata – Viborg 2022
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Anadolu Efes – Konyaspor Basketbol
Transmisja: Sportklub

17:00 Halo Katar – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Rawlplug Sokół Łańcut – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Ślepsk Malow Suwałki
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Piłka nożna, mecz towarzyski: Turcja – Czechy
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Turynie – mecz półfinałowy gry podwójnej
Transmisja: Polsat Sport News

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

18:00 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska: Vero Volley Monza – Top Volley Cisterna
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka: Veolia Towers Hamburg – Telekom Baskets Bonn
Transmisja: Sportklub

18:30 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów – 2. runda
Transmisja: Eurosport 1

19:00 Golf, Turniej PGA TOUR: The RSM Classic – runda 3
Transmisja: Golf Channel

19:45 Jeździectwo: Global Champions Tour w Pradze
Transmisja: Eurosport 2

20:00 Padel: Turniej World Padel Tour w Buenos Aires
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:00 Boks, Walka o pasy EBU i WBC International w Telford waga junior piórkowa: Liam Davies – Ionut Baluta
Transmisja: Polsat Sport Fight

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Basquet Girona – Gran Canaria
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 5

20:45 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Basquet Girona-Gran Canaria
Transmisja: Sportklub

21:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Turynie – mecz półfinałowy gry pojedynczej
Transmisja: Polsat Sport Extra

22:00 Jeździectwo: Global Champions Tour w Pradze
Transmisja: Eurosport 2

22:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga ciężka: Derrick Lewis – Sergiej Spivak
Transmisja: Polsat Sport News

22:15 Snooker: Turniej UK Championship – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

04:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Los Angeles

12:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: AS Roma – Sampdoria

12:55 Piłka nożna, League One: Exeter – Ipswich Town

13:50 Rugby, Autumn Nations Series: Włochy – RPA

14:05 Rugby, Finał Pucharu Świata kobiet: Australia – Nowa Zelandia

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: AC Parma – Juventus Turyn

14:25 Piłka nożna, Puchar Niemiec kobiet 1/8 finału: MSV Duisburg – Bayern Monachium

15:55 Piłka nożna, Premier League kobiet: Everton – Manchester City

15:55 Piłka nożna, League One: Burton – Plymouth

16:05 Rugby, Autumn Nations Series: Szkocja – Argentyna

UWAGA: Sprawdź aktualne promocje bukmacherskie - zakłady bez ryzyka, freebety, wyższe kursy na mecz.

16:30 Hokej: NHL On The Fly

16:50 Rugby, Finał Pucharu Świata mężczyzn: Australia – Samoa

17:55 Hokej, Liga szwedzka: Leksand – Frolunda

17:55 Piłka ręczna, Bundesliga: SC Magdeburg – THW Kiel

18:20 Rugby, Autumn Nations Series: Anglia – Nowa Zelandia

18:25 Piłka nożna, Premier League kobiet: Arsenal Londyn – Manchester United

19:00 Hokej, Liga NHL: Ottawa – New Jersey

19:00 Mieszane sztuki walki: Enfusion #116

20:00 Mieszane sztuki walki: Glory 82

20:00 Grand Slam of Darts – ćwierćfinały

20:25 Piłka ręczna, Bundesliga: Erlangen – Rhein-Neckar Loewen

20:50 Rugby, Autumn Nations Series: Irlandia – Australia

22:00 Hokej, Liga NHL: Florida – Calgary

UWAGA MUNDIAL 2022! Sprawdź nasze typy na MŚ 2022 od legendarnych typerów. Nie wiesz, gdzie grać zakłady? Sprawdź ofertę i bonusy na Mundial 2022, jakie oferują popularni i legalni w Polsce bukmacherzy na Mundial!

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x