CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (12.11.2022)

Bardzo ciekawie zapowiadająca się koszykarska liga LOTTO 3×3 a także mnóstwo emocji piłkarskich w PKO BP Ekstraklasie i w ligach europejskich oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (12.11.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (12.11.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów – Calgary 2022
Transmisja: Polsat Sport

02:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: San Antonio Spurs – Milwaukee Bucks
Transmisja: Canal+ Sport

04:55 Wyścigi superbike’ów: Mistrzostwa Świata w Mandalice – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

05:30 Rugby kobiet, Mistrzostwa świata Nowa Zelandia 2022 mecz o 3. miejsce: Francja – Kanada
Transmisja: Polsat Sport

06:00 Wyścigi superbike’ów: Mistrzostwa Świata w Mandalice – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

08:30 Rugby kobiet, Mistrzostwa świata Nowa Zelandia 2022 mecz finałowy: Nowa Zelandia – Anglia
Transmisja: Polsat Sport

10:00 Koszykówka 3×3: LOTTO 3×3 Liga, turniej w Lublinie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra / Polsat Sport Premium 1

10:45 FIA World Endurance Championship: Wyścig 8-godzinny w Bahrajnie
Transmisja: Eurosport 2

11:00 Golf, Turniej DP World Tour: Nedbank Golf Challenge – runda 3
Transmisja: Golf Channel

11:00 Stan futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

11:55 FIA World Endurance Championship: Wyścig 8-godzinny w Bahrajnie
Transmisja: Eleven Sports 3

UWAGA MUNDIAL 2022! Sprawdź nasze typy na MŚ 2022 od legendarnych typerów. Nie wiesz, gdzie grać zakłady? Sprawdź ofertę i bonusy na Mundial 2022, jakie oferują popularni i legalni w Polsce bukmacherzy na Mundial!

12:00 FIA World Endurance Championship: Wyścig 8-godzinny w Bahrajnie
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Korona Kielce – Widzew Łódź
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

13:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Stavanger – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

13:25 Piłka nożna, Liga szkocka: St. Mirren FC – Rangers FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

13:45 Snooker: Turniej UK Championship – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 1

14:40 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Olimpia Elbląg – Motor Lublin
Transmisja: TVP Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn
Transmisja: Polsat Sport

14:45 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield – taniec rytmiczny
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Miedź Legnica
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2

Mecz na żywo: Darmowa transmisja na żywo z tego meczu będzie dostępna w usłudze STS TV, wystarczy obstawić dowolny zakład przed meczem, żeby uzyskać dostęp do setek transmisji dziennie. Rejestracja z kodem BETONLINE na stronie www.STS.pl.

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Liverpool FC – Southampton
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:00 FIA World Endurance Championship: Wyścig 8-godzinny w Bahrajnie
Transmisja: Polsat Sport

16:00 Koszykówka 3×3: LOTTO 3×3 Liga, turniej w Lublinie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:25 Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo – 2. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

16:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield – program krótki solistek
Transmisja: Polsat Sport Extra / Polsat Sport News

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Lens – Clermont Foot
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 4

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko – Biała
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Projekt Warszawa – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Piłka nożna, Liga słoweńska: NK Domzale – NK Olimpija Lublana
Transmisja: Sportklub

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Sampdoria Genua – US Lecce
Transmisja: Eleven Sports 2

18:25 Rugby, Autumn Nations Series: Walia – Argentyna
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:30 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów – 1. runda
Transmisja: Eurosport 1

18:30 Koszykówka 3×3: LOTTO 3×3 Liga, turniej w Lublinie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport News

18:40 Piłka nożna, Liga holenderska: FC Emmen – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

19:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Cadence Bank Houston Open – runda 3
Transmisja: Golf Channel

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield – program dowolny par sportowych
Transmisja: Polsat Sport News

20:00 Siatkówka mężczyzn, Liga słoweńska: Salonit Anhovo – Calcit Volley
Transmisja: Sportklub

20:00 Boks, Walka o pas mistrzowski IBF World, WBC World i WBO World w Manchesterze waga superśrednia: Natasha Jonas – Marie Eve Dicaire
Transmisja: TVP Sport

20:25 Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo – sprint kwalifikacyjny
Transmisja: Eleven Sports 1

20:30 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022 mecz 2. fazy grupowej: Norwegia – Szwecja
Transmisja: Eurosport 2

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: OnlyBio Pałac Bydgoszcz – E.LECLERC MOYA Radomka Radom
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – US Sassuolo Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Rennes – Toulouse FC
Transmisja: Canal+ Sport 5

20:55 Piłka nożna, Liga holenderska: PSV Eindhoven – AZ Alkmaar
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

21:00 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:05 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield – program dowolny solistów
Transmisja: Polsat Sport News

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Boavista FC – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

22:00 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Los Angeles Clippers – Brooklyn Nets
Transmisja: Canal+ Sport 2

22:15 Snooker: Turniej UK Championship – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 1

22:55 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield – ceremonia medalowa
Transmisja: Polsat Sport News

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Sporty motorowe: NRX Rallycross Series w Phoenix

01:00 Mieszane sztuki walki: MMA PFL 2022 – International Qualifier Series

01:05 Hokej, Liga NHL: Washington – Tampa Bay

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Pittsburgh

02:35 Hokej, Liga NHL: Dallas – San Jose

04:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – Minnesota

11:00 Tenis, Billie Jean King Cup: Półfinał

12:15 Hokej: NHL On The Fly

12:55 Piłka nożna, Premier League: Manchester City – Brentford

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – St. Pauli

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hamburger SV – Sandhausen

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Heidenheim – Regensburg

13:50 Rugby, Autumn Nations Series: Irlandia – Fidżi

14:00 Grand Slam of Darts – faza grupowa

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – VfL Wolfsburg

15:20 Rugby, Puchar Świata: Anglia – Samoa

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Werder Brema – RB Lipsk

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – FC Koeln

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – VfL Bochum

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart

15:40 Piłka nożna: Multiliga Premier League

15:55 Piłka nożna, Premier League: Bournemouth – Everton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Liverpool FC – Southampton

15:55 Piłka nożna, Premier League: West Ham United – Leicester City

15:55 Piłka nożna, Premier League: Nottingham Forest – Crystal Palace

15:55 Piłka nożna, Premier League: Tottenham Hotspur – Leeds United

16:05 Rugby, Autumn Nations Series: Anglia – Japonia

17:00 Tenis, Billie Jean King Cup: Półfinał

18:00 Piłka nożna, Bundesliga: Schalke 04 – Bayern Monachium

18:15 Piłka nożna, Premier League: Newcastle United – Chelsea Londyn

19:00 Mieszane sztuki walki, KSW 76: Parnasse vs Rajewski

19:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Ottawa

19:15 Mieszane sztuki walki: Enfusion #115

20:00 Grand Slam of Darts – faza grupowa

20:25 Piłka ręczna, Bundesliga: Flensburg-Handewitt – Erlangen

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Braunschweig – Hansa Rostock

20:30 Piłka nożna, Premier League: Wolverhampton – Arsenal Londyn

20:50 Rugby, Autumn Nations Series: Francja – RPA

22:00 Sporty motorowe: NRX Rallycross Series w Phoenix

22:05 Hokej, Liga NHL: Florida – Edmonton

UWAGA: Najlepszy ranking bukmacherów 2023 pokazuje nam, że w tym roku niepokonane firmy to STS, Fortuna i Superbet.

5 / 5. Ocen: 14

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x