CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (03.12.2022)

Pierwsze mecze 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata w Katarze, szlagierowy mecz PlusLigi siatkarzy: PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel a także zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (03.12.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (03.12.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Park City – przejazd dwójek mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport

01:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Milwaukee Bucks – Los Angeles Lakers
Transmisja: Canal+ Sport

04:05 Sporty walki, ONE on Prime Video 5: De Ridder vs. Malykhin
Transmisja: TVP Sport

07:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Torquay – mecz o 3. miejsce mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

07:50 As Strefy Kibica – program sportowy
Transmisja: TVN 24

08:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Torquay – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

08:40 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer
Transmisja: Eurosport 1

09:05 Studio Katar – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

09:35 Strefa Kibica Mundial – magazyn piłkarski
Transmisja: TVN 24

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

10:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Torquay – mecz o 3. miejsce kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

10:00 Koszykówka mężczyzn, Liga australijska: South East Melbourne Phoenix – Melbourne United
Transmisja: Sportklub

10:30 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer – konkurs skoków kobiet
Transmisja: Eurosport 2

10:45 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti – bieg sprinterski mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

11:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Torquay – mecz finałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:30 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Les Deux Alpes – snowboardcross
Transmisja: Polsat Sport News

12:00 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer – biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

13:30 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Turk Telekom – Tofas
Transmisja: Sportklub

13:45 Snooker: Turniej Scottish Open – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 2

13:45 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti – bieg sprinterski kobiet
Transmisja: TVP Sport

14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów Quebec 2022 – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport

15:20 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Ruce – jazda po muldach
Transmisja: Eurosport 1

15:20 Piłka nożna, Mistrzostwa świata Katar 2022: studio
Transmisja: TVP Sport

15:30 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Ruce – jazda po muldach
Transmisja: Polsat Sport News

15:50 Piłka nożna, Mistrzostwa świata Katar 2022 mecz 1/8 finału: Holandia – USA
Transmisja: TVP 1 / TVP Sport

16:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Frutti Extra Bursaspor – Onvo Buyukcekmece Basketbol
Transmisja: Sportklub

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek – Polski Cukier Start Lublin
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Park City – przejazd dwójek kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

17:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Beaver Creek – zjazd mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: BAXI Manresa – Joventut Badalona
Transmisja: Sportklub

18:00 Piłka nożna, Mistrzostwa świata Katar 2022: studio
Transmisja: TVP Sport

18:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: New York Knicks – Dallas Mavericks
Transmisja: Canal+ Sport

19:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Hero World Challenge – runda 3
Transmisja: Golf Channel

19:00 Boks, Walka o pas WBC World w Londynie waga ciężka: Tyson Fury – Derek Chisora
Transmisja: Polsat Sport

19:00 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga – dokończenie meczu: Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin
Transmisja: Polsat Sport News

19:30 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów – 5. runda
Transmisja: Eurosport 1

19:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Lake Louise – zjazd kobiet
Transmisja: Eurosport 2

19:50 Piłka nożna, Mistrzostwa świata Katar 2022 mecz 1/8 finału: Argentyna – Australia
Transmisja: TVP 1 / TVP Sport

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

20:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów Quebec 2022 – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin
Transmisja: Polsat Sport News

20:40 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Monbus Obradoiro – Barca Basket
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:45 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Unicaja – Casademont Saragossa
Transmisja: Sportklub

22:00 Snooker: Turniej Scottish Open – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 2

22:00 Studio Katar – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport Extra

22:00 Piłka nożna, Mistrzostwa świata Katar 2022: studio
Transmisja: TVP Sport

23:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Park City – przejazd czwórek mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

23:00 Mundialowy wieczór – program sportowy
Transmisja: TVP Sport

23:40 Kroniki Mundialu
magazyn piłkarski

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów z ofertami na start.

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Hokej: NHL On The Fly

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Ottawa

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Nashville

02:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Columbus

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: VfL Wolfsburg – Eintracht Frankfurt

13:25 Piłka nożna, Championship: Sunderland – Milwall

13:25 Piłka nożna, Liga duńska kobiet: FC THY-Thisted Q – Broendby IF

13:25 Piłka nożna, Premier League kobiet: Manchester United – Aston Villa

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: Inter Mediolan – Juventus Turyn

15:10 Hokej, Liga szwedzka: Farjestad – Timra

15:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: SC Freiburg – MSV Duisburg

18:25 Rugby, Premiership: Gloucester – Northampton Saints

20:00 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Anaheim

20:00 World Pool Championship – Mosconi Cup 2022

20:25 Piłka ręczna, Bundesliga: Erlangen – Fuechse Berlin

20:55 Rugby, Premiership: Bristol Bears – Leicester Tigers

23:30 Hokej: NHL On The Fly

UWAGA MUNDIAL 2022! Sprawdź nasze typy na MŚ 2022 od legendarnych typerów. Nie wiesz, gdzie grać zakłady? Sprawdź ofertę i bonusy na Mundial 2022, jakie oferują popularni i legalni w Polsce bukmacherzy na Mundial!

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x