CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (18.11.2022)

Zaległy mecz PKO BP Ekstraklasy: Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze, półfinałowe mecze mistrzostw Europy piłkarek ręcznych, tenisowy turniej ATP Finals w Turynie oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (18.11.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (18.11.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

04:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Sacramento Kings – San Antonio Spurs
Transmisja: Canal+ Sport

04:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Sapporo – program krótki par sportowych
Transmisja: Polsat Sport

06:15 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Sapporo – program krótki solistek
Transmisja: Polsat Sport

08:15 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Sapporo – taniec rytmiczny par tanecznych
Transmisja: Polsat Sport

09:00 Golf, Turniej DP World Tour: DP World Tour Championship – runda 2
Transmisja: Golf Channel

10:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Sapporo – ceremonia otwarcia
Transmisja: Polsat Sport

10:55 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi – 1. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Sapporo – program krótki solistów
Transmisja: Polsat Sport

11:30 Tenis: Turniej ATP Finals w Turynie – mecz fazy grupowej gry podwójnej
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:30 Wyścigi konne: The Bahrain International Trophy
Transmisja: Polsat Sport News

13:45 Snooker: Turniej UK Championship – 7. dzień
Transmisja: Eurosport 1

13:55 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi – 2. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

14:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Turynie – mecz fazy grupowej gry pojedynczej
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:00 Magazyn siatkarski – 7. strefa
Transmisja: Polsat Sport

16:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Heerenveen – 1. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

17:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Darussafaka Tekfen – Bahcesehir Koleji
Transmisja: Sportklub

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: King Szczecin – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: LUK Lublin – Asseco Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022 mecz półfinałowy: Dania – Czarnogóra
Transmisja: Eurosport 1

18:00 Padel: Turniej World Padel Tour w Buenos Aires
Transmisja: Canal+ Sport 2

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

18:00 Golf, Turniej PGA TOUR: The RSM Classic – runda 2
Transmisja: Golf Channel

18:10 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: ORLEN Wisła Płock – KS Azoty-Puławy
Transmisja: TVP Sport

18:30 Tenis: Turniej ATP Finals w Turynie – mecz fazy grupowej gry podwójnej
Transmisja: Polsat Sport News

18:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Heerenveen – 1. dzień
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

18:35 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Fenerbahce Beko Stambuł – Panathinaikos Ateny
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:45 Snooker: Turniej UK Championship – 7. dzień
Transmisja: Eurosport 2

20:00 #ELEVENF1 – magazyn Formuły 1
Transmisja: Eleven Sports 1

20:05 Boks: Gala MB Boxing Night 15 w Puławach
Transmisja: TVP Sport

20:20 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022 mecz półfinałowy: Norwegia – Francja
Transmisja: Eurosport 1

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PSG Stal Nysa – BBTS Bielsko-Biała
Transmisja: Polsat Sport

21:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Turynie – mecz fazy grupowej gry pojedynczej
Transmisja: Polsat Sport Extra

22:15 Snooker: Turniej UK Championship – 7. dzień
Transmisja: Eurosport 1

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – New Jersey

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Calgary

01:05 Hokej, Liga NHL: Florida – Dallas

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Montreal

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Colorado

01:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Philadelphia

01:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Anaheim

01:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Washington

01:05 Hokej, Liga NHL: Nashville – NY Islanders

01:05 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Pittsburgh

04:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Arizona

04:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – NY Rangers

04:05 Hokej, Liga NHL: San Jose – Detroit

12:00 Hokej: NHL On The Fly

20:00 Grand Slam of Darts – ćwierćfinały

20:55 Piłka nożna, League One: Portsmouth – Derby

UWAGA MUNDIAL 2022! Sprawdź nasze typy na MŚ 2022 od legendarnych typerów. Nie wiesz, gdzie grać zakłady? Sprawdź ofertę i bonusy na Mundial 2022, jakie oferują popularni i legalni w Polsce bukmacherzy na Mundial!

Źródło: https://go2goal.pl/

5 / 5. Ocen: 3

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x