CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (18.12.2022)

Mecz finałowy piłkarskich mistrzostw świata: Argentyna – Francja a także emocje w sportach zimowych m.in. rywalizacja skoczków narciarskich w Pucharze Świata w Engelbergu i Puchar Świata w narciarstwie alpejskim oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (18.12.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (18.12.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga średnia: Jared Cannonier – Sean Strickland
Transmisja: Polsat Sport

04:00 Boks, Gala w Las Vegas waga lekka: Michel Rivera – Frank Martin
Transmisja: Polsat Sport

08:00 Koszykówka mężczyzn, Liga chińska: Qingdao – Shanxi
Transmisja: Sportklub

09:05 Studio Katar – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

10:00 Wysoki Pressing Na mundialu – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport

10:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Alta Badia – 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

10:00 Tenis: Turniej Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Polsat Sport News

10:00 Mundial na tak – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

10:35 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Davos – bieg na 20 km stylem dowolnym kobiet
Transmisja: Eurosport 2 / Metro TV

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Turk Telekom – Gaziantep Basketbol
Transmisja: Sportklub

11:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz – supergigant kobiet
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Tenis: Turniej Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:05 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Annecy-Le Grand Bornand – bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

12:30 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Engelbergu – konkurs
Transmisja: Eurosport 1 / TVN

12:55 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Lenovo Tenerife – Real Madryt
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Sportklub

13:00 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Projekt Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

13:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Alta Badia – 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

13:15 Piłka nożna: Mistrzostwa świata Katar 2022 – studio
Transmisja: TVP Sport

14:00 Rugby, Puchar Mistrzów: Stade Toulousain – Sale Sharks
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:50 Piłka nożna, Mistrzostwa świata Katar 2022 mecz finałowy: Argentyna – Francja
Transmisja: TVP 1 / TVP Sport

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

16:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid – przejazd dwójek kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

16:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket – Fenerbahce Beko
Transmisja: Sportklub

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza – Twarde Pierniki Toruń
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Grupa Azoty Chemik Police – E.LECLERC MOYA Radomka Radom
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska: Cucine Lube Civitanova – Gioiella Prisma Toranto
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

17:55 Piłka nożna, Mistrzostwa świata Katar 2022: studio i ceremonia dekoracji
Transmisja: TVP Sport

18:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: UD Levante – SD Eibar
Transmisja: Eleven Sports 1

19:00 Polskie skocznie – magazyn skoków narciarskich
Transmisja: Polsat Sport News

19:45 Snooker: Turniej English Open – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Barca – Unicaja
Transmisja: Sportklub

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Barkom Każany Lwów – Trefl Gdańsk
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Calgary – 3. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

20:30 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Park City – przejazd czwórek
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:30 Mundialowy wieczór – program sportowy
Transmisja: TVP Sport

21:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Boston Celtics – Orlando Magic
Transmisja: Canal+ Sport

22:00 Studio Katar – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport Extra

UWAGA: Nowy ranking bukmacherów 2023 – specjalne oferty na start.

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Washington – Toronto

01:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – NY Rangers

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Tampa Bay

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Dallas

01:35 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Florida

03:05 Hokej, Liga NHL: Colorado – Nashville

03:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – Buffalo

04:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – NY Islanders

04:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Winnipeg

04:05 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – San Jose

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Flensburg-Handewitt – THW Kiel

18:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Lipsk – Bergischer

20:05 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Ottawa

23:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Pittsburgh

UWAGA MUNDIAL 2022! Sprawdź nasze typy na MŚ 2022 od legendarnych typerów. Nie wiesz, gdzie grać zakłady? Sprawdź ofertę i bonusy na Mundial 2022, jakie oferują popularni i legalni w Polsce bukmacherzy na Mundial!

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x