CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (13.11.2022)

Mecz eliminacji mistrzostw Europy koszykarzy: Chorwacja – Polska, emocje piłkarskie w PKO BP Ekstraklasie i w ligach europejskich, tenisowy turniej ATP Finals w Turynie a także wyścig Formuły 1 – Grand Prix Sao Paulo oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (13.11.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (13.11.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

10:00 Golf, Turniej DP World Tour: Nedbank Golf Challenge – finał
Transmisja: Golf Channel

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:30 Tenis: Turniej ATP Finals w Turynie – mecz fazy grupowej gry podwójnej
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:15 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield – program dowolny solistek
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – Pogoń Szczecin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Atalanta Bergamo – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków
Transmisja: Polsat Sport

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – AJ Auxerre
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

12:55 Jeździectwo: Cavaliada Tour w Warszawie – Grand Prix
Transmisja: TVP Sport

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

13:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Stavanger – 3. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

13:00 Koszykówka 3×3: LOTTO 3×3 Liga, turniej w Lublinie – mecze fazy play-off
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

13:30 Kolarstwo przełajowe: Zawody Pucharu Świata w Beekse Bergen – wyścig kobiet
Transmisja: Eurosport 2

13:45 Snooker: Turniej UK Championship – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 1

14:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Turynie – mecz fazy grupowej gry pojedynczej
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:25 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield – taniec dowolny
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Barkom Każany Lwów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

UWAGA MUNDIAL 2022! Sprawdź nasze typy na MŚ 2022 od legendarnych typerów. Nie wiesz, gdzie grać zakłady? Sprawdź ofertę i bonusy na Mundial 2022, jakie oferują popularni i legalni w Polsce bukmacherzy na Mundial!

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: Lille OSC – Angers SCO
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Canal+ Sport 5

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Werona – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: AC Monza – US Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 3

15:00 Kolarstwo przełajowe: Zawody Pucharu Świata w Beekse Bergen – wyścig mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

15:00 Piłka nożna, Liga grecka: Pas Giannina – Aris Saloniki
Transmisja: Sportklub

16:20 Boks: Memoriał Leszka Drogosza w Kielcach
Transmisja: TVP Sport

16:30 Koszykówka 3×3: LOTTO 3×3 Liga, turniej w Lublinie – mecze fazy play-off
Transmisja: Polsat Sport News

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Excelsior Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

16:55 Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: RC Strasbourg – FC Lorient
Transmisja: Canal+ Sport 5

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Fulham Londyn – Manchester United
Transmisja: Canal+ Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Piłka nożna, Liga słoweńska: NS Mura – ND Gorica
Transmisja: Sportklub

17:50 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022 mecz 2. fazy grupowej: Holandia – Hiszpania
Transmisja: Eurosport 2

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 2

17:55 Piłka nożna, Liga czeska: FC Trinity Zlin – Slavia Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:30 Tenis: Turniej ATP Finals w Turynie – mecz fazy grupowej gry podwójnej
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:55 Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo – wyścig
Transmisja: Eleven Sports 1

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Benfica Lizbona – Gil Vicente FC
Transmisja: Eleven Sports 4

19:00 Turniej PGA TOUR: Cadence Bank Houston Open – finał
Transmisja: Golf Channel

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:45 Snooker: Turniej UK Championship – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 1

19:50 Koszykówka mężczyzn, Eliminacje mistrzostw Europy: Chorwacja – Polska
Transmisja: TVP Sport

19:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: SC International – SE Palmerias
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield – pokazy mistrzów
Transmisja: Polsat Sport News

20:20 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022 mecz 2. fazy grupowej: Francja – Czarnogóra
Transmisja: Eurosport 2

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PSG Stal Nysa – Aluron CMC Warta Zawiercie
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska: WithU Verona – Vero Volley Monza
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:30 Piłka nożna, Liga grecka: PAOK Saloniki – Volos NPS
Transmisja: Sportklub

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: AS Monaco – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Sport / Eleven Sports 3

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Juventus Turyn – Lazio Rzym
Transmisja: Eleven Sports 2

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Turynie – mecz fazy grupowej gry pojedynczej
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Famalicao – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 4

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

12:50 Rugby na wózkach, Puchar Świata: Francja – Australia

13:10 Rugby, Premiership: Saracens – Northampton Saints

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: FC Nuernberg – Paderborn

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Darmstadt – Greuther Fuerth

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – Magdeburg

13:25 Piłka nożna, Championship: Burnley – Blackburn

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Rhein-Neckar Loewen – Lemgo Lippe

14:00 Grand Slam of Darts – faza grupowa

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

14:25 Piłka nożna, Premier League: Brighton – Aston Villa

15:00 Tenis: Billie Jean King Cup – finał

15:05 Rugby, Autumn Nations Series: Szkocja – Nowa Zelandia

15:20 Rugby na wózkach, Puchar Świata: Anglia – Walia

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FSV Mainz – Eintracht Frankfurt

16:00 Piłka ręczna, Bundesliga: THW Kiel – Frisch Auf Goeppingen

17:15 Piłka nożna, Premier League: Fulham Londyn – Manchester United

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – Union Berlin

18:30 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Dallas

20:00 Grand Slam of Darts – faza grupowa

20:10 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

22:00 Sporty motorowe: NRX Rallycross Series w Phoenix

UWAGA: Sprawdź aktualne promocje bukmacherskie - zakłady bez ryzyka, freebety, wyższe kursy na mecz.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x