Co dalej z Goats? Na tę wiadomość czekało wiele osób!

Co będzie z projektem Goats po aferze Pandora Gate? Wielu internautów czekało na komentarz w tej sprawie. Wiemy już, czego można się spodziewać! Nie wszyscy będą zadowoleni.

Co dalej z Goats? Na tę wiadomość czekało wiele osób!
Co dalej z Goats? Na tę wiadomość czekało wiele osób! (fot. instagram.com/goatspl)

Powrót Goats – kiedy i czy to w ogóle możliwe?

Po wybuchu afery Pandora Gates bardzo wiele osób zastanawia się, co będzie dalej z projektem internetowym Goats tworzonego przez Izaka, Wardegę, Wojciecha Golę, Boxdela i Kacpra Błońskiego. Dla niektórych nie będą to dobre wieści, ale wszystko wskazuje na to, że kontynuacja na ten moment nie będzie miała miejsca.

Wszystko wskazuje na to, że członkowie Goats rozstaną się, a sam projekt będzie mógł wystartować tylko i wyłącznie w przypadku, gdy zostanie skompletowany inny skład. Sylwester Wardęga podkreśla również, iż konieczna jest zmiana treści całego przedsięwzięcia.

Stojący za projektem Goats spotkali się już w całej sprawie. Wiadomo, że trzech z nich jest zdecydowanych kontynuować projekt, a wśród nich jest Boxdel. Z kolei Sylwester Wardęga i jeszcze jedna osoba z zespołu nie widzi szans na kontynuację współpracy w dawnej formie.

Mieliśmy spotkanie w piątkę. Boxdel chce działać dalej, jeszcze dwóch Goatsów chce działać dalej. Ja natomiast nie widzę szans na taką działalność i jeszcze jeden z Goatsów też nie widzi szans na taką działalność. Jeżeli w ogóle mielibyśmy wrócić, to trzeba byłoby pomyśleć, w jakim składzie i na pewno musiałby być zupełnie inny content”

Sylwester Wardęga podczas live’a

To pierwsza konkretna informacja w tej sprawie. Od dawna sporo osób czekało właśnie na chociażby taki komentarz.

A co wy sądzicie na ten temat – Goats ma szansę powrócić czy jest to już raczej nierealne?

4.9 / 5. Ocen: 91

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x