Boxdel myśli o samobójstwie? Niepokojąca wiadomość na Instagramie

Michał Baron w internecie opublikował wiadomość do wszystkich, którzy obserwują jego profil na Instagramie. Wiele osób widzi w treści komunikatu coś niepokojącego.

Boxdel myśli o samobójstwie? Niepokojąca wiadomość na Instagramie
Boxdel myśli o samobójstwie? Niepokojąca wiadomość na Instagramie

Boxdel myśli o samobójstwie?

Boxdel to jedna z osób, o jakiej mówi się bardzo wiele przy okazji Pandora Gate. Michał Baron cały czas publikuje jednak treści w internecie – między innymi chcąc wytłumaczyć się z tego, co robił w przeszłości.

Internauci są podzieleni. Niektórzy bronią Boxdela, a inni uważają, że zasługuje na wszystko, co spotkało go w ostatnim czasie. Sam zainteresowany zamieścił ostatnio wiadomość skierowaną do obserwujących go osób na Instagramie, gdzie wspomniał, między innymi, o zrobieniu sobie krzywdy:

Komentując to, czy mógłbym komuś zrobić krzywdę to tak – chyba jedynie sobie” – czytamy. Wiele osób odebrało to jako niepokojący sygnał, że Boxdel myśli o samobójstwie.

Instagram: Boxdel pisze do osób, które go obserwują
Instagram: Boxdel pisze do osób, które go obserwują

Baron jasno podkreśla, że nie chce sobie nic zrobić, bo ma dla kogo żyć, a fakt, że dużo ludzi pyta się o jego aktualną sytuację sprawia, że nie traci całkowicie wiary w szczęśliwy dla siebie finał całej sprawy.

Nie zrobie sobie nic, bo dużo ludzi też pyta i znajomych, żebym nice zrobił sobie nic głupiego. Mam dla kogo żyć.” – napisał Boxdel.

Boxdel dziękuje Konopskyy’emu

Co dla niektórych było zaskoczeniem, Boxdel w mediach społecznościowych postanowił również podziękować… Konopskyy’emu. Baron zdecydował się na taki gest po tym, jak youtuber w najnowszym materiale o Pandora Gate „oddzielił grubą kreską” Boxdela od tych najbardziej zamieszanych w sprawę z aferą pedofilską na polskim YouTube.

Przypominamy, że Boxdel wywołany został również przez samo Ministerstwo Sprawiedliwości podczas jednej z wypowiedzi przedstawicieli tego resortu. Przez pomyłkę przedstawiony został jako… Baxton.

4.9 / 5. Ocen: 140

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x