Bukmacherzy: Sylwester i Nowy Rok. Godziny otwarcia STS, Fortuna i innych

Jakie godziny otwarcia przygotowali klientom bukmacherzy w takie dni jak Sylwester oraz Nowy Rok? Warto sprawdzić aktualne informacje przed wybraniem się do swojego ulubionego punktu!

Bukmacherzy: Sylwester i Nowy Rok. Godziny otwarcia STS, Fortuna i innych
Bukmacherzy: Sylwester i Nowy Rok. Godziny otwarcia STS, Fortuna i innych

Bukmacherzy a Sylwester 2021. Czy można obstawiać?

31 grudnia w roku 2021 przypadł w piątek. To oznacza, że niektóre osoby w końcówce roku nie będą mogły korzystać z ani jednego dodatkowego dnia wolnego od pracy. Brak długiego weekendu może być bardzo mylący, dlatego też godziny otwarcia bukmacherów to temat, którzy przewija się często, kiedy pyta się o Sylwester 2021. Czy tego dnia nie będzie można postawić kuponu w swoim ulubionym oddziale?

Trzeba podkreślić, że dzień 31 grudnia nie jest w naszym kraju – podobnie jak w większości miejsc na świecie – traktowany jako ustawowo wolny od pracy. Zazwyczaj ostatniego dnia roku można spodziewać się krótszych godzin pracy sklepów czy innych lokali tego czy innego przeznaczenia, jednak najczęściej nie są one całkowicie zamykane, ale jednocześnie nie działają w godzinach takich, jak normalnie. A czy STS w Sylwestera będzie czynny? Jakie przygotowany w przypadku marki Fortuna godziny otwarcia 31 grudnia? Kto lubi obstawiać, powinien mieć wiedzę na ten temat.

⬇️ Tylko w internecie można odebrać 29 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE” ⬇️

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Dla wszystkich obawiających mamy dobrą wiadomość: 31 grudnia 2021 będzie można postawić kupon w zakładach bukmacherskich. Nie będzie jakichkolwiek ograniczeń, jeśli chodzi o internet. Na stronie www.STS.pl zakład możliwy będzie do postawienia nawet na kilka minut przed północą 31 grudnia czy w Nowy Rok. Podobnie wygląda sprawa z portalem www.eFortuna.pl.

Godziny otwarcia bukmacherów na Sylwester 2021 (piątek)

Bukmacherzy w Sylwestra nie będą działać normalnie. Warto sprawdzić, jak to wygląda w przypadku punktu, z którego korzystamy na co dzień. Może zdarzyć się, że nasz ulubiony oddział będzie całkowicie zamknięty albo jego godziny pracy zostaną wyraźnie skrócone.

Dobrą wiadomość mamy dla tych, którzy grają w Fortunie lub STS. U tych bukmacherów w Sylwestra zagramy w oddziałach. Marka STS zdecydowała się na prowadzenie swoich punktów 31 grudnia 2021 w godzinach od 9.30 do 16.00.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nieco więcej kłopotów jest w przypadku punktów z logotypem LV BET. Partnerzy tej marki sami decydują o godzinach swojej pracy, więc nie ma odgórnie podanych pór, w których bukmacher ten musi być czynny. Jeżeli zatem ktoś obstawia mecze w LV BET, powinien w konkretnym punkcie zapytać się o szczegóły funkcjonowania na przełomie 2021 i 2022.

Godziny otwarcia bukmacherów Sylwester 2021 to żadna niespodzianka, bo podobna sytuacja miała miejsce także przed rokiem oraz dwa lata temu. Na szczęście, jest co obstawiać, chociaż na pewno w sieci wybór zakładów jest zdecydowanie większy.

STS i Fortuna: godziny otwarcia w Nowy Rok 2022

STS punkty stacjonarne
STS punkty stacjonarne

Bukmacher STS w Nowy Rok będzie przyjmował zakłady w punktach stacjonarnych? 1 stycznia to dzień szczególny, co widać zerkając na kartkę z kalendarza. Czerwony kolor zawsze oznacza szczególną dobę, więc można było się spodziewać, że w przypadku bukmacherów godziny pracy mogą się zmienić w porównaniu z tym, co jest na co dzień.

Oczywiście, 1 stycznia nie będzie działo się też w sporcie tak dużo, jak w normalną sobotę. Nikogo więc nie powinno dziwić to, że w sobotę nie będą otwarte lokale należące do STS. Godziny otwarcia w Nowy Rok to zatem po prostu informacja o tym, że wszystkie punkty są nieczynne.

Nie inaczej jest w sytuacji, gdy interesują nas Fortuna punkty stacjonarne. W Nowy Rok 2022 również i w nich nie postawimy kuponów. Dla niektórych to może być zła wiadomość, ale raczej mało kto będzie tym faktem szczególnie zaskoczony.

W dniu 1 stycznia 2022 nie będą działy tak naprawdę prawie wszystkie punkty bukmacherskie. Wyjątków na skalę kraju może być raptem kilka, jednak nie wydaje się, by cieszyły się one szczególnym zainteresowaniem. Tym bardziej, że obecnie można postawić kupony w internecie i często na korzystniejszych warunkach ze względu na promocje bez podatku czy różnego rodzaju bonusy, chociażby za samo założenie darmowego konta!

Czy bukmacher jest czynny w Nowy Rok 2022?

  • Fortuna – punkty zamknięte
  • STS – zamknięte
  • LV BET – zamknięte
  • Superbet – zamknięte
  • Forbet – zamknięte
  • Totolotek – punkty już nie funkcjonują
  • Etoto – brak punktów
  • Milenium – brak punktów (bukmacher już nie prowadzi działalności)

Jeżeli mamy podstawy sądzić, że punkt w naszej okolicy będzie czynny 1 stycznia 2022, możemy uzyskać odpowiedź w tej kwestii od pracownika lokalu. Z pewnością będzie on miał aktualne dane na temat swoich godzin pracy.

Jaki bukmacher czynny w Nowy Rok?

W Fortunie można online obstawiać bez podatku!
W Fortunie można online obstawiać bez podatku!

O ile w Sylwestra jeszcze znajdziemy punkt stacjonarny, w którym można zagrać kupon do konkretnej godziny, to już w przypadku święta jakim jest Nowy Rok, o to jest niezwykle trudno. Nie trzeba jednak od razu załamywać rąk, gdyż można sobie poradzić w takiej sytuacji!

Jak przeczytać można na wielu forach bukmacherskich, najlepszym rozwiązaniem dla obstawiających w Nowy Rok oraz Sylwestra jest korzystanie z bukmacherów internetowych. Obecnie mamy ich w Polsce ponad dwudziestu, a u prawie każdego na start można otrzymać przynajmniej dwa prezenty powitalne!

Nie można zapominać, że na stronie internetowej bukmachera bardzo często grać można coś więcej, niż tylko kupony na wydarzenia sportowe. Na www.STS.pl zarabiać można przy polskim stole pokerowym czy typując wirtualną Bundesligę. Z kolei na www.iForbet.pl zagramy nie tylko w texas holdem, ale również w blackjacka!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button