Co dalej z Brzęczkiem? STS wystawił kursy

Władze Wisły Kraków poinformowały, że Jerzy Brzęczek złożył na ich ręce dymisję. Została ona przyjęta przed klub. Zaczęły się zatem spekulacje, co stanie się z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski.

Co dalej z Brzęczkiem? STS wystawił kursy (fot. Bartek Ziółkowski/Wisła Kraków)

Brzęczek pracę w Wiśle Kraków rozpoczął 14 lutego, jeszcze na szczeblu Ekstraklasy. Poprowadził zespół w dwudziestu siedmiu meczach. Za jego kadencji Wisła odniosła tylko siedem zwycięstw. Zanotowała także dziesięć remisów i dziesięć porażek. Dymisji Jerzego Brzęczka od dłuższego czasu domagali się kibice „Białej Gwiazdy”. Obszerniej na temat zwolnienia Jerzego Brzęczka pisaliśmy dzisiaj rano.

Jaka przyszłość czeka Jerzego Brzęczka?

Pozostanie w Wiśle Kraków, było dla Brzęczka sporym ryzykiem. Był selekcjoner reprezentacji Polski, nie miał dobrej prasy po zwolnieniu go przez byłego prezesa PZPN-u Zbigniewa Bońka. Jego ewentualna porażka na zapleczu Ekstraklasy miała oznaczać, że notowania 51-letniego szkoleniowca znacznie się osłabią, nawet w skali polskiej piłki.

Niestety czarny scenariusz spełnił się. W związku z tym zawodowa przyszłość Jerzego Brzęczka nie jest pewna, a już na pewno nie wygląda zbyt kolorowo.

UWAGA: W STS z kodem promocyjnym BETONLINE dodatkowe 100 PLN bez ryzyka + 1560 PLN w bonusach + 60 PLN za zadania na www.STS.pl.

Bukmacher STS postanowił wystawić ofertę, z zapytaniem co wydarzy się z Jerzym Brzęczkiem do końca obecnego sezonu, a precyzyjniej rzecz ujmująco do 30.06.2023?

Do wytypowania jest sześć możliwości. Najbardziej prawdopodobne według analityków STS jest to, że były już trener Wisły Kraków nie będzie trenerem żadnej drużyny (2.25). Oczywiście karuzela trenerska w pewnym momencie zacznie się kręcić. W takim wypadku całkiem możliwe, że któryś z klubów Ekstraklasy sięgnie po jego usługi (4.00). Nazwisko Brzęczka na pewno działa mimo wszystko na kluby z niższych lig. Czy będzie on zatem trenerem polskiego klubu spoza Ekstraklasy? Jeśli sądzimy, że tak może być, kurs na takie wydarzenie jest całkiem interesujący (4.75.).

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Nasi trenerzy rzadko pracują poza granicami Polski. Doskonałym przykładem jest Adam Nawałka, któremu wróżono międzynarodową karierę po udanej przygodzie z reprezentacją Polski. Jednak Brzęczek może być zmuszony odbudowywać swoją markę za granicą. Na taką ewentualność STS też jest przygotowany (6.00). Mniej prawdopodobne jest, że będzie selekcjonerem reprezentacji zagranicznej (12.00), chyba że będzie to reprezentacja kraju ze znacznie niższej półki, lub mocno egzotyczna z naszego punktu widzenia.

Chyba wszyscy zgodzimy się, że bardzo mało prawdopodobne, że Jerzy Brzęczek wróci na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski. Taka decyzja władz PZPN-u wywołałaby narodową dyskusję. Nie może dziwić, że na taki zwrot akcji bukmacher STS wystawił bardzo wysoki kurs (1000.00).

Co dalej z Brzęczkiem? Oferta STS

Co się wydarzy z Jerzym Brzęczkiem do 30.06.2023?Kurs
Nie będzie trenerem żadnej drużyny2.25
Będzie trenerem klubu Ekstraklasy4.00
Będzie trenerem polskiego klubu spoza Ekstraklasy4.75
Będzie trenerem klubu zagranicznego6.00
Będzie selekcjonerem reprezentacji zagranicznej12.00
Wróci na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski1000.00
Co dalej z Brzęczkiem? Oferta STS

Przypominamy, że z kodem promocyjnym w STS zyskacie aż 1660 PLN na grę. Oferta bonusowa dotyczy wyłącznie nowych graczy STS.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

5 / 5. Ocen: 4

Mateusz Wolski

Kilkanaście lat w zawodzie dziennikarza sportowego, na Sport1.pl zajmuje się zapowiedziami meczów, analizami i aktualnościami ze świata sportu.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x