Boubacar Kamara: West Ham czy Manchester United?

West Ham United rywalizuje z Manchesterem United i Newcastle United w wyścigu o pozyskanie pomocnika Marsylii Boubacara Kamarę.

Boubacar Kamara: West Ham czy Manchester United?

Oferta z Boubacara Kamare już na stole?

22-latek, któremu kończy się kontrakt z obecnym pracodawcą tego lata, może już teraz podpisać umowę z nowym klubem. Mówi się o bardzo dużym zainteresowaniu utalentowanego pomocnika z Marsylii.

Według The Sun, West Ham jest drużyną, która wzmożyła zainteresowanie podpisaniem umowy z Kamarą, ich oferta opiewa na 150 000 funtów tygodniowo, co powinno być kartą przetargową o podpis 22 latka.

Młoty są gotowe poczekać, aż Kamara przeprowadzi się latem na stadion w Londynie, jeśli zdecyduje się na ofertę Davida Moyesa, chociaż styczniowy wyjazd z Marsylii wciąż może być dla Francuza możliwy.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Moyes chce wzmocnić swój skład w zimowym oknie, z brazylijskim pomocnikiem Danilo i 22-letnim obrońcą Chelsea Malang Sarr, dwoma kolejnymi graczami, których Młoty wzięli pod lupę.

Kamara, który był również związany z zespołem Serie A AS Roma, zagrał 144 razy dla Marsylii we wszystkich rozgrywkach, w tym 16 występów w Ligue 1 w tym sezonie.

5 / 5. Ocen: 2

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. Dziennikarz od 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Boubacar Kamara: West Ham czy Manchester United?

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P