Arsenal i West Ham United walczą o Brazylijczyka Danilo

Arsenal Londyn i West Ham United są podobno zainteresowani pozyskaniem brazylijskiego pomocnika Palmeiras Danilo jeszcze w styczniu.

danilo arsenal
Arsenal i West Ham United walczą o Brazylijczyka Danilo

Danilo zPalmeiras w Arsenalu Londyn?

20-letni Brazylijczyk stał się kluczowym zawodnikiem zwycięzców Copa Libertadores 2021 w zeszłym sezonie, strzelając cztery gole i zapewniając trzy asysty w 49 występach we wszystkich rozgrywkach.

Według brazylijskiego serwisu informacyjnego R7, Arsenal złożył ofertę o wartości 20 mln euro (16,7 mln funtów) i kolejne 5 mln euro (4,2 mln funtów) premii za podpisanie kontraktu z Danilo w styczniu.

W międzyczasie West Ham „przebadał warunki” podpisania kontraktu z Brazylijczykiem w tym miesiącu, ale jeszcze nie złożył oferty.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Uważa się, że kanonierzy zakontraktują Danila jako zastępcę Thomasa Parteya, który obecnie jest w Ghanie podczas Pucharu Narodów Afryki.

Jeśli chodzi o Młoty, David Moyes chce wzmocnić swą aktywność w zimowym oknie transferowym, a Danilo jest jednym z wielu celów, które sztab monitoruju.

Palmeiras nie jest przekonany do przyjmowania ofert za Danilo przynajmniej do lata i nie mają presji, by sprzedać swojego utalentowanego pomocnika, który ma zapisaną klauzulę 86 milionów funtów w swoim kontrakcie, który wygasa w grudniu 2025 roku.


5 / 5. Ocen: 2

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Arsenal i West Ham United walczą o Brazylijczyka Danilo

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P