Bonus 300 PLN na galę w Warszawie. Wystarczy jedna wygrana walka!

300 PLN za wygraną Pudzianowskiego, Szpilki lub Khalidova – propozycja od bukmachera Fortuna specjalnie na warszawską galę KSW, która odbędzie się już w tę sobotę!

Bonus 300 PLN na galę w Warszawie. Wystarczy jedna wygrana walka!
Bonus 300 PLN na galę w Warszawie. Wystarczy jedna wygrana walka!

Jak dostać od Fortuny 300 PLN premii na KSW?

Miłośnicy sportów walki z wypiekami na twarzy oczekują soboty, kiedy to na Stadionie Narodowym dojdzie do gali Colosseum No. 2. Nie brakuje głośnych nazwisk w karcie walk, a właśnie to publika lubi najbardziej. O typerach i ich zamiłowaniu do bonusów można powiedzieć to samo, dlatego na pewno nie będzie brakować chętnych do odebrania 300 PLN przy okazji zbliżającego się święta polskiego MMA!

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl można utworzyć konto z kodem promocyjnym „BETONLINE” i otrzymać nawet 300 PLN w przypadku zwycięstwa Pudzianowskiego, Szpilki lub Khalidova. Każdy sam decyduje, na kogo postawi. Co najważniejsze – zgarnięcie tak dużych pieniędzy jest możliwe już przy kuponie za zaledwie 2 PLN!

Odbieranie 300 PLN w Fortunie za wygraną Khalidova, Szpilki lub Pudzianowskiego:

  1. Zarejestrowanie konta za darmo z kodem BETONLINE na stronie internetowej www.eFortuna.pl
  2. Wpłacić w pierwszym depozycie min. 30 PLN
  3. Postawić co najmniej 2 PLN na wygraną swojego faworyta występującego podczas gali numer 83 na Stadionie Narodowym
  4. Zgarnąć 200 PLN bonusu do wygranej + 100 PLN za udzielenie zgód marketingowych przy rejestracji!
300 PLN za jedną wygraną - tylko na galę KSW 83!
300 PLN za jedną wygraną – tylko na galę KSW 83!

Oferta obowiązuje do rozpoczęcia pojedynków kwalifikacyjnych. Czas na postawienie kuponów to przynajmniej godzina 23 w tę sobotę (3 czerwca).

Przypominamy, że można u nas sprawdzić szczegóły dotyczące obstawiania walki Pudzian – Szpilka, a także przeczytać więcej o zakładach na starcie numer trzy pomiędzy Khalidovem a Askhamem.

Dodatkowe środki są przyznawane w punktach FKP, które wymienić można na zakłady na stronie bukmachera Fortuna. Łącznie do odebrania jest 300 PLN, a dodatkowo pierwsze trzy kupony zagrane po rejestracji nie są obarczone ryzykiem i pozwalają otrzymać zwrot do 600 PLN!

4.9 / 5. Ocen: 141

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na Liverpool - West Ham!

X
0
Dodaj swój komentarz.x