Bardzo wysoki kurs na KSW 82! Tutaj wygracie znacznie więcej!

Coraz bliżej gali KSW 82 w Warszawie. Znaleźliśmy ofertę specjalną, dzięki której można postawić na hitowe pojedynki z kursem wyższym, niż w innych miejscach! Oto gotowy kupon i porównanie dostępnych kursów!

Bardzo wysoki kurs na KSW 82! Tutaj wygracie znacznie więcej!
Bardzo wysoki kurs na KSW 82! Tutaj wygracie znacznie więcej! (fot. screen YouTube/KSW)

Specjalny boost na KSW 82 w Fuksiarzu

Komu powiedzie się podczas gali KSW 82? Już teraz na naszej stronie można sprawdzić typy na to wydarzenie i przekonać się, kto jest faworytem do zwycięstwa. Zdradzimy jednak już teraz, że wśród najbardziej popularnych typów mamy zakład na wygraną Briana Hooi’a oraz Sebastiana Przybysza. Co więcej, znaleźliśmy miejsce, gdzie można na tych zawodników zagrać na preferencyjnych warunkach!

Hooi wygra swój pojedynek tak samo jak Przybysz? Promocyjny kurs to aż 2.75 na stronie internetowej www.Fuksiarz.pl. Jakby tego było mało, nie ma maksymalnej stawki, dzięki czemu można zagrać nawet za 200, 500 czy 1000 PLN!

  • Zakład: Sebastian Przybysz i Brian Hooi wygrają swoje walki na KSW 82
  • Kurs: 2.75 tylko na www.Fuksiarz.pl
  • Stawka: 100 PLN
  • Potencjalna wygrana: 242 PLN! 🔥
MEGA BOOST na KSW 82 w Fuksiarzu
MEGA BOOST na KSW 82 w Fuksiarzu

Gdzie najlepiej stawiać sobotnią galę KSW?

Jeżeli nie mamy konta w Fuksiarzu, dobrze się składa – teraz można za pośrednictwem naszego portalu odebrać u tego bukmachera zakład bez ryzyka ze zwrotem do 500 PLN. Pierwszy kupon po rejestracji jest ubezpieczony, a w razie przegranej otrzymuje się zwrot, którego nie trzeba już obracać!

Porównanie kursów na zwycięstwa Hooi’a i Przybysza u polskich bukmacherów:

BukmacherKursPotencjalna wygrana (za 100 PLN)
Fuksiarz2.75🔥 242 PLN 🔥
Fortuna2.41212 PLN
STS2.34205 PLN
Superbet2.25198 PLN

W przypadku zakładów na wygraną Hooi’a oraz Przybysza najwyższą potencjalną wygraną znajdziemy w Fuksiarzu. Jest ona aż o 44 PLN wyższa 🔥 (przy stawce 100 PLN) w porównaniu z tym, co ma do zaproponowania Superbet. Warto przy tym dodać, że rumuński bukmacher wcale nie wystawił najgorszych kursów na KSW 82.

Szukasz innych pewniaków? Dodawane są u nas na bieżąco typy dnia, które każdy może zagrać u swojego bukmachera internetowego!

4.9 / 5. Ocen: 71

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x