KSW 82: Typy, kursy bukmacherskie – sobota, 13 maja 2023

Już w nadchodzącą sobotę, w studiu telewizyjnym w Warszawie, odbędzie się kolejna w tym roku gala Konfrontacji Sztuk Walki (KSW). W wydarzeniu, stanowiącym 82. spotkanie wielbicieli mieszanych sztuk walki z tą federacją, nie zabraknie emocji oraz świetnych walk z udziałem naprawdę mocnych zawodników. Nie zabraknie w związku z tym również okazji do tego, by obstawiać własne typy na KSW 82.

ksw 82 typy
KSW 82: Typy, kursy, karta walk – sobota, 13 maja 2023

My w naszym dzisiejszym wpisie, tradycyjnie, postaramy się jak najbardziej pomóc w obstawianiu tej właśnie nadchodzącej gali. W tym celu przedstawimy wszystkie kluczowe informacje na jej temat, wraz z kartą walk, podpowiedzią, gdzie zobaczyć KSW 82, ale i gdzie je obstawiać, by robić to na najkorzystniejszych warunkach. Jak zwykle też przedstawimy naszą własną analizę dwóch najistotniejszych pojedynków tego wieczoru.

KSW 82 -kto z kim na gali?

Gala KSW 82 została zaplanowana na sobotę, 13 maja 2023 roku i odbędzie się w ATM Studio w Warszawie. Początek całego wydarzenia już o godzinie 18:00, niemniej jednak pierwsze walki (z samego dołu ich karty) rozpoczynać się będą dopiero godzinę później. W czasie gali nie zabraknie mocnych nazwisk i doświadczonych zawodników. Na karcie nie znalazło się miejsca dla żadnego debiutanta – to z kolei sprawia, że można już zacierać ręce, niebezpodstawnie spodziewając się bardzo zażartych pojedynków. Poniżej przedstawiamy każdy z nich, z zaznaczeniem, że te z samej góry listy rozpoczną się najpóźniej.

Walka wieczoru na KSW 82

 • 77.1 kg.: Brian Hooi (19-9-0) – Andrzej Grzebyk (19-6-0)

Karta główna

 • 61.2 kg.: Filip Macek (27-17-1) – Sebastian Przybysz (10-3-0)
 • 93 kg.: Bogdan Gnidko (9-0-0) – Rafał Kijańczuk (12-5-0)
 • 70.3 kg.: Wilson Varela (8-5-0) – Gracjan Szadziński (9-5-0)
 • 52.2 kg.: Aleksandra Toncheva (5-3-1) – Anita Bekus (6-3-0)
 • 70.3 kg.: Leo Brichta (10-3-0) – Maciej Kazieczko (9-2-0)
 • 78.9 kg.: Robert Maciejowski (6-4-1) – Wiktor Zalewski (4-0-0)
 • 70.3 kg.: Donovan Desmae (16-7-0) – Raul Tutarauli (31-7-0)
Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Typy na KSW 82 – najważniejsze walki

Podczas gali KSW 82 będziemy mogli zobaczyć dość dużo emocjonujących pojedynków. Nie ulega jednak wątpliwości, że najwięcej emocji wzbudza pojedynek wieczoru, w którym pochodzący z Holandii Hooi zmierzy się z Polakiem – Andrzejem Grzebykiem. W co-main evencie wieczoru zobaczymy kolejnego obiecującego polskiego zawodnika, Sebastiana Przybysza. Będzie on starał się wzbogacić swoje “portfolio” wygraną z bardzo ciężkim przeciwnikiem – znacznie bardziej doświadczonym i kompletnie bezkompromisowym Czechem, Filipem Macekiem. Oba te pojedynki nieco bardziej przybliżymy poniżej.

KSW 82: Typy na walkę Brian Hooi – Andrzej Grzebyk

Aktualne kursy:

Walka wieczoru na tej gali najprawdopodobniej rozgrywać się będzie przede wszystkim w stójce, w której obaj zawodnicy czują się zdecydowanie najlepiej. Faworytem bukmacherów jest zdecydowanie Holender, który w swojej dotychczasowej karierze w polskiej federacji miał okazję  walczyć trzykrotnie. Dw apojedynki zwyciężył przez nokaut już w pierwszej rundzie – raz zaś przegrał już w 43. sekundzie, przez brutalne kopnięcie w głowę ze strony Artura Szczepaniaka. Można śmiało przypuszczać, że dzisiejsza walka również będzie pojedynkiem “do nokautu”. Zwłaszcza że obaj panowie mają zacięcie i świetne warunki fizyczne, dzięki którym są w stanie wykorzystać je na swoją własną korzyść.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
 • 3500 PLN bez ryzyka
 • 200 PLN w bonusach
 • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
 • 1500 PLN w bonusach
 • 100 PLN bez ryzyka
 • 60 PLN za zadania

Andrzej Grzebyk od swojego rywala jest nieco wyższy, jednak ustępuje mu nieco pod względem zasięgu ramion. Sam w sobie ma na swoim koncie sześć pojedynków w KSW – z tym jednak, że wcale nie poszło mu w nich najlepiej (rekord w federacji to 3-3). Dziś z całą pewnością będzie chciał sprawić, by jego rekord znów był “zielony”. Jego mocną stroną z całą pewnością będzie motoryka i zwinność, dzięki której będzie mógł starać się zaskoczyć doświadczonego rywala. Patrząc na to, że obaj panowie wszystkie dotychczasowe pojedynki w federacji kończyli przed czasem, nie można się spodziewać tego, że w tym dzisiejszym będzie jakkolwiek inaczej.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Andrzeja Grzebyka (kurs 2.15 na Superbet.pl).

UWAGA: Dla nowych graczy nowy bonus 3720 PLN + 34 PLN freebet – obowiązuje w Superbet kod promocyjny „BETONLINE”, rejestracja na stronie www.Superbet.pl.

Typy na walkę Filip Macek – Sebastian Przybysz

Aktualne kursy:

W co-main evencie wieczoru zobaczymy Sebastiana Przybysza, który do oktagonu powróci po przegranej walce o pas kategorii koguciej. Przegrał ją w walce z Jakubem Wikłaczem, jednak z całą pewnością nie będzie chciał odpuścić sobie pojedynków w oktagonie i będzie znowu kroczył ku swojej wielkiej szansie. Zwłaszcza że porażkę odniósł w pojedynku rozegranym na pełnym dystansie – a to pokazuje, że jest zawodnikiem naprawdę mocnym i pewnym siebie. Nad dzisiejszym rywalem Gdańszczanin będzie królował przede wszystkim jeżeli chodzi o parter. Uwielbia bowiem poddawać swoich rywali, co potwierdził w swoich dwóch ostatnich pojedynkach (oba wygrał właśnie w ten sposób). Przybysz będzie dziś zawodnikiem na pewno bardziej dynamicznym i poszukującym swoich szans na każdym polu. 

UWAGA: Sprawdź aktualne promocje bukmacherskie - zakłady bez ryzyka, freebety, wyższe kursy na mecz.

Oczywiście ciężko jest przypuszczać, że Filip Macek nie będzie przygotowany na zejście do parteru. Można się spodziewać, że lwią część jego przygotowań do dzisiejszego pojedynku stanowi właśnie trening obrony obrony przed takedownami. 31-letni Czech jest zawodnikiem szalenie doświadczonym, posiadającym na swoim koncie przeszło czterdzieści walk w zawodowym MMA. Nie da się jednak powiedzieć, by był zawodnikiem fantastycznym i nad wyraz uzdolnionym. Faktem jest jednak to, że on również doskonale radzi sobie w parterze.  Z 27 dotychczasowych wygranych aż 20 zwyciężył poddając swoich rywali i to właśnie pojedynku w parterze będzie dzisiaj poszukiwał. Śmiało więc można przypuszczać, że obaj panowie szybko uciekną ze stójki, a cały pojedynek rozstrzygnie się na deskach, zapewne przed czasem. Czech, który nie będzie tu faworytem, będzie debiutował w federacji KSW.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Mimo swojego olbrzymiego doświadczenia, w Polsce nie miał okazji występować – wcześniej walczył pod szyldem swojej rodzimej i nieco mniej profesjonalnej organizacji Oktagon MMA. Dziś z pewnością będzie odczuwał na sobie pewnego rodzaju presję. Naszym zdaniem jej nie wytrzyma, a niesiony świetnym dopingiem Sebastian Przybysz sięgnie po kolejny swój sukces. Wszak w KSW przegrał zaledwie dwa pojedynki – i oba przez decyzję sędziowską. Uważamy, że dziś poprawi swoją statystykę i zakończy ten pojedynek przed czasem (najprawdopodobniej w parterze).

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Sebastiana Przybysza (kurs 1.30 na STS.pl).

UWAGA: W STS z kodem promocyjnym BETONLINE dodatkowe 100 PLN bez ryzyka + 1560 PLN w bonusach + 60 PLN za zadania na www.STS.pl.

Typowanie KSW 82 – gdzie obstawiać zakłady?

Swoją własną ofertę na galę KSW 82 przygotowali praktycznie wszyscy najlepsi bukmacherzy online, którzy działają w Polsce. Jeśli jednak oczekujemy jak najlepszych warunków na to właśnie typowanie, najlepiej będzie nam skłonić się ku tym firmom, które gwarantują najwyższe kursy, a jednocześnie zapewniają stosunkowo dużą swobodę typowania. Tacy legalni bukmacherzy internetowi to na pewno Fortuna, STS oraz Superbet. Każda z nich to dla nas pewność, że wytypujemy każdą z walk – na solidnych i konkurencyjnych warunkach.

W eTOTO z kodem BETONLINE:
– 200% do 100 PLN bez obrotu!
– obstawianie zakładów bez podatku!

Rejestracja z kodem BETONLINE na www.eTOTO.pl

Jeśli jeszcze nie posiadamy konta u któregokolwiek z powyższych bukmacherów, pamiętajmy, że każdy z nich przygotował bardzo atrakcyjną ofertę na start. W jej ramach możemy skorzystać z bonusu powitalnego – musimy tylko wyrazić na to chęć w czasie zakładania konta. Rozsądne jest również skorzystanie z kodu promocyjnego BETONLINE. Jeśli wpiszemy go w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego, nasz budżet dodatkowo wzrośnie. Dodatkowe środki z całą pewnością nam się przydadzą. Zwłaszcza że KSW nie jest jedynym wydarzeniem sportowym, które w najbliższym czasie będziemy w stanie obstawiać.

KSW 82 online – gdzie oglądać?

Jeśli chcemy obejrzeć w całości dzisiejsze walki, stream KSW 82 będzie udostępniany przez platformę Viaplay, która na terenie naszego kraju posiada na niego wyłączność. Mieszkańcy państw, których oferta tego właśnie operatora streamingowego nie obejmuje, mogą skorzystać z klasycznego Pay per View, dostępnego na oficjalnej stronie federacji. Jest to pewna furtka dla tych, którzy nie chcą rozpoczynać płacenia abonamentu (w każdej chwili można go, oczywiście, anulować).


Kiedy odbędzie się gala KSW 82?

Gala Konfrontacji Sztuk Walki (KSW) odbędzie się już w nadchodzącą sobotę, 13 maja 2023 roku, w ATM Studio w Warszawie.

Gdzie będzie można zobaczyć galę KSW 82?

KSW 82 będzie udostępniany przez platformę Viaplay, która na terenie Polski posiada na niego wyłączność. Osoby z innych krajów mogą skorzystać z klasycznego Pay per View, dostępnego na oficjalnej stronie federacji.

Kto walczy w walce wieczoru na gali KSW 82?

W walce wieczoru na gali KSW 82 zmierzą się Brian Hooi (19-9-0) i Andrzej Grzebyk (19-6-0).

Gdzie można obstawić wyniki walk na gali KSW 82?

Na galę KSW 82 można obstawiać wyniki walk u praktycznie wszystkich legalnych bukmacherów online działających w Polsce, w tym u Fortuny, STS oraz Superbet. Jeśli jeszcze nie posiadamy konta u któregokolwiek z tych bukmacherów, warto skorzystać z atrakcyjnej oferty powitalnej, a także z kodu promocyjnego BETONLINE, który dodatkowo zwiększy nasze środki.

5 / 5. Ocen: 44

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x