7. Mistrzostwa MMA ze wsparciem od Tauronu!

Energetyczny gigant Tauron dołączył do partnerów 7. Mistrzostw MMA, które odbędą się wkrótce w Grodzisku Mazowieckim.

7. Mistrzostwa MMA ze wsparciem od Tauronu!
7. Mistrzostwa MMA ze wsparciem od Tauronu!

Tauron dołącza do ekipy polskiego MMA

Już 27 maja Stowarzyszenie MMA Polska po raz pierwszy w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Grodziska Mazowieckiego. 7. Mistrzostwa MMA odbędą się w Hali Sportowej (CAIIS) przy ul. Sportowej 29. Partnerem tego turnieju została marka Tauron. 

Grupa TAURON dostarcza ponad 51 TWh energii elektrycznej rocznie do 5,6 milionów klientów końcowych, co sprawia, że jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w Polsce. Jest też drugim co do wielkości jej producentem i sprzedawcą w kraju oraz największym dostawcą ciepła na Górnym Śląsku.

TAURON angażuje się również w szereg przedsięwzięć na rzecz otoczenia, takich jak działalność edukacyjna i charytatywna. Jest sponsorem ważnych wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Kibicom przypominamy, że zbliża się majówka. Jeżeli planują w najbliższym czasie obstawiać mecze czy gale, powinni dokładnie sprawdzić, w jakich godzinach będą mogli to zrobić na początku maja.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich. Prezesem Stowarzyszenia MMA Polska jest Martin Lewandowski, współzałożyciel KSW.

5 / 5. Ocen: 51

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x