200 PLN za gola w meczu Arsenalu z Manchesterem United!

Trudno wyobrazić sobie, aby w meczu Arsenalu z Manchesterem United padł bezbramkowy remis. Jeżeli rzeczywiście takiego wyniku nie będzie, Betfan przeleje swoim graczom na konta po 200 PLN. Co zrobić, by zapisać się do otrzymania tej nagrody? Można poznać wszystkie szczegóły właśnie tutaj!

200 PLN za gola w meczu Arsenalu z Manchesterem United!
200 PLN za gola w meczu Arsenalu z Manchesterem United!

Betfan daje 200 PLN za gola w meczu Arsenalu z Manchesterem United

Jest to promocja skierowana tylko i wyłącznie do osób, które do tej pory nie miały jeszcze konta u legalnego bukmachera Betfan. Do odebrania jest 200 PLN bonusu w przypadku, gdy w spotkaniu Arsenal – Manchester United padnie przynajmniej jedna bramka. Oczywiście, goli może być też więcej, a premia i tak znajdzie się na koncie!

Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej promocji? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestrowanie darmowego konta na www.Betfan.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE
  2. Zdeponowanie dokładnie 30 PLN
  3. Zagranie za 30 PLN kuponu SOLO lub AKO z typem na co najmniej jednego gola w meczu Arsenal – Manchester United
  4. Odebranie dodatkowych 200 PLN w formie bonusu w sytuacji, gdy sprawdzi się obstawiany scenariusz w starciu Kanonierów z Czerwonymi Diabłami
200 PLN za bramkę w meczu Arsenal - Manchester United
200 PLN za bramkę w meczu Arsenal – Manchester United

Dodatkowe pieniądze powinny pojawić się na odpowiednich kontach maksymalnie w ciągu 48 godzin od zakończenia promocyjnego spotkania. Bonus w wysokości 200 PLN wykorzystać można tylko przez okres 7 dni.

Premię wykorzystać można tylko i wyłącznie w kuponie z kursem AKO co najmniej 2.00 (pojedyncze zdarzenie – min. 1.30).

Trzeba pamiętać o dokonaniu odpowiedniej wpłaty po rejestracji i o tym, by wpisać na dobry początek kod promocyjny. Tylko w ten sposób można zapewnić sobie premię na start opisywaną w tym miejscu.

Jednej osobie przysługuje tylko jeden prezent bonusowy. Szczegóły można sprawdzić na stronie organizatora, czyli w portalu www.Betfan.pl.

4.9 / 5. Ocen: 95

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x