Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg: Typy, kursy (15.10.2021)

Zajrzymy dzisiaj do Pruszkowa, gdzie Znicz podejmie na własnym boisku Olimpie Elbląg. Patrząc na tabele, to wydaje się, że faworytem są goście tego starcia. My jednak uważamy trochę inaczej. Papier swoje, boisko zweryfikuje. Czy Olimpia wygra trzecie spotkanie z rzędu i tym samym podtrzyma zwycięską passe? Początek meczu o 18:00.

"Wielkie uznanie". Polacy dobrze ocenieni przez włoskie media
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg: Typy, kursy (15.10.2021)

Typy na mecz Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.65 – 3.15 – 2.65 (STS)
  • 2.65 – 3.12 – 2.65 (Fortuna)
  • 2.65 – 3.10 – 2.65 (Betclic)

Tabela po dwunastu kolejkach wygląda następująco. Olimpia Elbląg zajmuje bardzo wysokie czwarte miejsce z 21 punktami na koncie. Jest to na pewno zaskoczenie, gdyż zatrudnienie trenera Tomasza Grzegorczyka było dość niespodziewane i wydawało się, że po tym jak został zwolniony z Błękitnych Stargard nie przebije się na szczeblu centralnym. Jak widać póki co idzie mu całkiem dobrze.

Znicz Pruszków po słabym początku sezonu powoli odbija się od dna. Przed sezonem do klubu trafił m.in. Igor Lewczuk i to on miał być liderem formacji defensywnej. Początek doświadczonego stopera był trudny, ale z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej. Znicz aktualnie traci do Olimpii Elbląg osiem punktów.

Przejdźmy do sedna. Uważamy, że będący na fali zwyżkowej Znicz w tym meczu nie przegra. Już po zamknięciu letniego okienka transferowego do klubu z Pruszkowa przyszło dwóch zawodników, którzy grali na poziomie Ekstraklasy i 1 ligi. Chodzi tutaj o Łukasza Kosakiewicza oraz Mateusza Możdzenia. Ostatnim klubem tych zawodników był Widzew Łódź. Z meczu na mecz powinni oni coraz mocniej stanowić o sile zespołu. W trakcie sezonu również do klubu przybył Japończyk Shuma Nagamatsu, który kręcił dobre liczby w bijącym się o awans Świcie Skolwin. Pochodzący z kraju kwitnącej wiśni zawodnik w kilku meczach pokazał, że jeden poziom rozgrywkowy wyżej nie robi na nim wrażenia.

Uważamy, że Olimpia w tym meczu nie zdobędzie trzech punktów. Tak mówi nam typerski nos, a Znicz mający na pokładzie doświadczonych i ogranych zawodników na poziomie centralnym, którzy dołączyli w trakcie rozgrywek powinni w tym meczu dać znać o sobie.

Nasz typ: 1x (kurs 1.50 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X