Złota Piłka 2022 – zakłady bukmacherskie. Kto wygra?

Dla kogo Złota Piłka 2022? Zakłady bukmacherskie pokazują, kto jest faworytem, a kto raczej nie ma zbyt dużych szans na to, by zdobyć tę prestiżową nagrodę. W naszym kraju pada, oczywiście, przede wszystkim pytanie – czy nareszcie wyróżniony zostanie Lewandowski?

Zakłady na Złotą Piłkę 2022
Złota Piłka 2022 – zakłady bukmacherskie. Kto faworytem?

Złota Piłka 2022 – kto wygra?

Szanse Lewandowskiego na Złotą Piłkę 2022

Wedle analiz BETFAN Robert Lewandowski jest jednym z dwóch głównych pretendentów do The Müller Trophy, czyli nagrody dla napastnika roku przyznawanej w ramach prestiżowego rankingu Złotej Piłki. Na drodze Lewego stoi jednak Kylian Mbappe, którego szanse są minimalnie większe. Różnica na korzyść Mbappe jest natomiast symboliczna, więc polskich fanów przed werdyktem francuskich dziennikarzy czekają spore emocje.

Benzema faworytem bukmacherów do zdobycia Złotej Piłki 2022

Jednocześnie analitycy polskiego bukmachera nie mają wątpliwości, że Złota Piłka, najbardziej upragnione przez piłkarzy wyróżnienie, i w tym roku niestety nie trafi do Roberta. Według przewidywań nagrodę otrzyma Karim Benzema, zawodnik Realu Madryt. Jest on tak mocnym faworytem, że drugi w kolejce do trofeum, grający w barwach Bayernu Sadio Mane, ma kilkukrotnie niższe szanse.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus bez ryzyka + kod promocyjny BETONLINE

Zdaniem BETFAN Robert Lewandowski ostatecznie uplasuje się na czwartym lub piątym na miejscu wśród pretendentów do tej nagrody.

Złota Piłka 2022 – zakłady bukmacherskie i faworyci

Złota Piłka 2022 bukmacherzy - faworyci
Złota Piłka 2022 bukmacherzy – faworyci

Czy w tej sytuacji warto oczekiwać, że Robert pojawi się na gali Złotej Piłki? Lewy, mimo pasma sportowych sukcesów i wielu trofeów, pokazał wcześniej, że potrafi z klasą przyjąć rozczarowanie i nie rozpacza tak jak jego polscy kibice. Dlatego zdaniem BETFAN Robert będzie obecny na gali Ballon d’Or. Bukmacher również uważa, że i w tym roku piłkarz będzie miał u swego boku żonę. 

Złota Piłka 2022 – Robert Lewandowski i żona. Co ubiorą?

Wygląd teamu Lewandowskich jest dla ich fanów zawsze interesujący, więc bukmacher pokusił się o przewidywania dotyczące ich strojów. Zdaniem BETFAN Anna Lewandowska najprawdopodobniej założy suknię, w której dominującym kolorem będzie zielony. Niezłe (choć mniejsze) szanse są też na to, że wybór Anny padnie na kolor czarny.

Złota Piłka 2022 - Anna Lewandowska zakłady bukmacherskie
Złota Piłka 2022 – Anna Lewandowska zakłady bukmacherskie

Zdaniem BETFAN nie należy oczekiwać u niej tego wieczoru spodni. Bukmacher uważa też, że suknia żony piłkarza będzie długa. Są też spore szanse na to, że jej kreacja miała rozcięcie, które pozwoli wyeksponować nogę. Co do fryzury – wedle BETFAN Anna Lewandowska najpewniej pokaże się w rozpuszczonych włosach.

Co do wyglądu Roberta, zdaniem BETFAN, piłkarz będzie miał na stroju element nawiązujący do flagi Ukrainy. Lewandowski już wcześniej wykorzystywał swoją popularność, by zwrócić uwagę opinii publicznej wciąż trwającą w tym kraju wojnę.

Robert Lewandowski - Złota Piłka 2022 (ubiór)
Robert Lewandowski – Złota Piłka 2022 (ubiór)

Robert Lewandowski otrzymał też opaskę kapitańską reprezentacji tego kraju. Wedle BETFAN, będzie to jedyny niestandardowy akcent w stroju Roberta. Poza tym jego strój w ciemnej tonacji nie zaskoczy ekstrawagancją i będzie głównie tłem dla kreacji i urody swojej żony.

Zakłady i kursy bukmacherskie – Złota Piłka 2022 [INFOGRAFIKA]

Faworyci do zdobycia Złotej Piłki 2022 [INFOGRAFIKA]

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 5

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x