ZIO Pekin 2022: Szósty dzień walki o medale (10 luty 2022)

W czwartek kolejne emocje związane ze startami Polaków oraz walką o medale.

ZIO Pekin 2022

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK – PROGRAM 10 LUTY 2022 (CZWARTEK). POLACY – KTO STARTUJE?

Na starcie czwartkowych zmagań zobaczymy zaledwie cztery biało-czerwone biegaczki w biegu na 10 km techniką klasyczną, liczymy że któraś z naszych Pań znajdzie się w TOP 30 zawodów. Natomiast o 14:30 na torze saneczkowym Yanqiong National Sliding Centre zaprezentuje się nasza sztafeta MIX w składzie Mateusz Sochowicz, Klaudia Domaradzka, Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski.

10 lutego 2022 (czwartek) Program igrzysk z uwzględnieniem finałów oraz startów Polaków:

02:05 Curling Turniej Kobiet Wielka Brytania-Szwajcaria National Aquatics Centre

02:05 Curling Turniej Kobiet Dania-Chiny National Aquatics Centre

02:05 Curling Turniej Kobiet Szwecja-Japonia National Aquatics Centre

02:05 Curling Turniej Kobiet ROC-USA National Aquatics Centre

02:30 Skeleton Mężczyźni Wyścig 1 Yanqiong National Sliding Centre

02:30 Snowboard Halfpipe kobiet Finał 1 Genting Snow Park

02:38 Łyżwiarstwo figurowe Soliści Program dowolny Capital Indoor Stadium

02:57 Snowboard Halfpipe kobiet Finał 2 Genting Snow Park

03:24 Snowboard Halfpipe kobiet Finał 3 Genting Snow Park

03:30 Narciarstwo alpejske Kombinacja mężczyzn Zjazd Yanquing Alpine Skiing Centre

04:00 Skeleton Mężczyźni Wyścig 2. Yanqiong National Sliding Centre

04:15 Snowboard Snowboard Cross mężczyzn Wyścigi rozstawne 1 Genting Snow Park

05:10 Snowboard Snowboard Cross mężczyzn Wyścigi rozstawne 2 Genting Snow Park

05:10 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Szwecja-Łotwa National Indoor Stadium

07:00 Snowboard Snowboard Cross mężczyzn 1/8 finału Genting Snow Park

07:05 Curling Turniej mężczyzn USA-Szwecja National Aquatics Centre

07:05 Curling Turniej mężczyzn Norwegia-Kanada National Aquatics Centre

07:05 Curling Turniej mężczyzn Chiny-ROC National Aquatics Centre

07:05 Curling Turniej mężczyzn Wielka Brytania-Włochy National Aquatics Centre

07:15 Narciarstwo alpejskie Kombinacja mężczyzn Slalom Yanquing Alpine Skiing Centre

07:37 Snowboard Snowboard Cross mężczyzn Ćwierćfinały Genting Snow Park

07:58 Snowboard Snowboard Cross mężczyzn Półfinały Genting Snow Park

08:00 Biegi narciarskie 10 km stylem klasycznym kobiet Finał Zhangjiakou Cross-Country Centre (Izabela Marcisz, Monika Skinder, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka)

08:15 Snowboard Snowboard Cross mężczyzn Mały Finał Genting Snow Park

08:20 Snowboard Snowboard Cross mężczyzn Finał Genting Snow Park

09:40 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Finlandia-Słowacja National Indoor Stadium

12:00 Narciarstwo dowolne Skoki akrobatyczne drużyn mieszanych Finał 1 Genting Snow Park

02:50 Narciarstwo dowolne Skoki akrobatyczne drużyn mieszanych Finał 2 Genting Snow Park

13:00 Łyżwiarstwo szybkie 5000 metrów kobiet Finał National Speed Skating Oval

13:05 Curling Turniej kobiet Kanada – Korea Południowa National Aquatics Centre

13:05 Curling Turniej Kobiet Szwecja – Wielka Brytania National Aquatics Centre

13:05 Curling Turniej Kobiet USA – Dania National Aquatics Centre

13:05 Curling Turniej Kobiet Chiny – Szwajcaria National Aquatics Centre

14:10 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Kanada-Niemcy Wukesong Sports Centre

14:10 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn USA-Chiny National Indoor Stadium

14:30 Saneczkarstwo Sztafeta Finał Yanqiong National Sliding Centre (Polska)

5 / 5. Ocen: 1

Paweł Mikulski

Uwielbiam muzykę Krzysztofa Krawczyka i grać w gry retro. A poza pracą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x