ZIO Pekin 2022: 11 dzień walki o medale (15 luty 2022)

We wtorek w programie igrzysk m.in mecze 1/8 finału w hokeju na lodzie mężczyzn czy bieg sztafetowy mężczyzn w biathlonie.

zio pekin 2022
Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2022

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK – PROGRAM 15 LUTY 2022 (WTOREK). POLACY – KTO STARTUJE?

We wtorek na igrzyskach swój występ w programie krótkim zaprezentuje nasza solistka Jekatierina Kurakowa. W biegu drużynowym na łyżwiarskim torze długim zaprezentują się Polskie panczenistki, które w walce o 7 miejsce zmierzą się z Białorusinkami. Natomiast o 09:00 rano czasu polskiego na skoczni dużej Zhangjiakou Ski Jumping Centre zaprezentują się nasi kombinatorzy norwescy, którzy po oddaniu skoku będą rywalizować w biegu na 10 km. Start biegu zaplanowano na godzinę 12:00. Na wtorek zaplanowano również mecze play-off o udział w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego w hokeju na lodzie mężczyzn. Na tym etapie zawodów przegrywający odpada.

15 lutego 2022 (wtorek) Program igrzysk z uwzględnieniem finałów oraz startów Polaków:

02:05 Curling Turniej mężczyzn ROC – Norwegia National Aquatics Centre

02:05 Curling Turniej mężczyzn Kanada – Chiny National Aquatics Centre

02:05 Curling Turniej mężczyzn Szwajcaria – USA National Aquatics Centre

02:05 Curling Turniej mężczyzn Szwecja – Dania National Aquatics Centre

02:30 Narciarstwo dowolne Slopestyle mężczyzn Finał 1 Genting Snow Park

02:30 Snowboard Big Air kobiet Finał 1 Big Air Shougang

02:52 Snowboard Big Air kobiet Finał 2 Big Air Shougang

02:57 Narciarstwo dowolne Slopestyle mężczyzn Finał 2 Genting Snow Park

03:15 Snowboard Big Air kobiet Finał 3 Big Air Shougang

03:24 Narciarstwo dowolne Slopestyle mężczyzn Finał 3 Genting Snow Park

04:00 Narciarstwo alpejske Zjazd kobiet Finał Yanquing Alpine Skiing Centre

05:10 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Playoff National Aquatics Centre (Dania-Łotwa)

05:10 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Playoff National Aquatics Centre (Słowacja-Niemcy)

06:00 Snowboard Big Air mężczyzn Finał 1 Big Air Shougang

06:22 Snowboard Big Air mężczyzn Finał 2 Big Air Shougang

06:45 Snowboard Big Air mężczyzn Finał 3 Big Air Shougang

07:05 Curling Turniej kobiet Chiny – ROC National Aquatics Centre

07:05 Curling Turniej kobiet Szwecja – Dania National Aquatics Centre

07:05 Curling Turniej kobiet USA – Szwajcaria National Aquatics Centre

07:05 Curling Turniej kobiet Wielka Brytania – Japonia National Aquatics Centre

07:30 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe kobiet Półfinały National Speed Skating Oval

07:52 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe mężczyzn Półfinały National Speed Skating Oval

08:00 Kombinacja norweska Indywidualnie – skocznia duża Seria próbna Zhangjiakou Ski Jumping Centre (Szczepan Kupczak, Andrzej Szczechowicz)

08:24 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe kobiet Finał D National Speed Skating Oval (Polska)

08:30 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe kobiet Finał C National Speed Skating Oval

08:43 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe mężczyzn Finał D National Speed Skating Oval

08:49 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe mężczyzn Finał C National Speed Skating Oval

09:00 Kombinacja norweska Indywidualnie – skocznia duża Konkurs Zhangjiakou Ski Jumping Centre (Szczepan Kupczak, Andrzej Szczechowicz)

09:22 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe kobiet Finał B National Speed Skating Oval

09:28 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe kobiet Finał A National Speed Skating Oval

09:40 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Playoff National Aquatics Centre (Czechy-Szwajcaria)

09:41 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe mężczyzn Finał B National Speed Skating Oval

09:47 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe mężczyzn Finał A National Speed Skating Oval

10:00 Biathlon Sztafeta mężczyzn Finał Zhangjiakou Biathlon Centre

11:08 Łyżwiarstwo figurowe Solistki Program krótki Capital Indoor Stadium (Jekatierina Kurakowa)

12:00 Kombinacja norweska Indywidualnie – bieg na 10 km Finał Zhangjiakou Cross-Country Centre (Szczepan Kupczak, Andrzej Szczechowicz)

12:00 Narciarstwo dowolne Skoki akrobatyczne mężczyzn Kwalifikacje 1 Genting Snow Park

12:45 Narciarstwo dowolne Skoki akrobatyczne mężczyzn Kwalifikacje 2 Genting Snow Park

13:05 Curling Turniej mężczyzn Szwecja – Wielka Brytania National Aquatics Centre

13:05 Curling Turniej mężczyzn Włochy – USA National Aquatics Centre

13:05 Curling Turniej mężczyzn Norwegia – Chiny National Aquatics Centre

13:05 Curling Turniej mężczyzn ROC – Kanada National Aquatics Centre

13:15 Bobsleje Dwójki mężczyzn Wyścig 3 Yanqiong National Sliding Centre

14:10 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Playoff National Aquatics Centre (Kanada-Chiny)

14:50 Bobsleje Dwójki mężczyzn Wyścig 4 Yanqiong National Sliding Centre

5 / 5. Ocen: 1

Paweł Mikulski

Uwielbiam muzykę Krzysztofa Krawczyka i grać w gry retro. A poza pracą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x