Zieliński najsłabszy w Napoli. Krytyczne komentarze o Polaku

Nie takiego powrotu do gry spodziewał się Piotr Zieliński. Polak grający w SSC Napoli został uznany za najsłabszego zawodnika klubu w czwartkowym spotkaniu z Leicester City w Lidze Europy.

SSC Napoli
SSC Napoli

Zespół SSC Napoli walczy w grupie w Lidze Europy między innymi z Legią Warszawa, jednak w pierwszej kolejce rozegrał ciężki pojedynek na stadionie Leicester City. „Lisy” w pewnym momencie rywalizacji prowadziły z Włochami już 2:0, ale ostatecznie piłkarzom z Serie A udało się wyrównać stan gry. Wynik 2:2 to znakomita wiadomość dla zespołu Legii, który jest obecnie pierwszy w grupie po tym jak pokonał na wyjeździe Spartaka Moskwa.

Losy meczu Leicester – Napoli odwrócone zostały za sprawą Victora Osimhena i to tego zawodnika w mediach włoskich po czwartkowym spotkaniu chwaliło się najwięcej. Nie najlepsze recenzje zebrał za to Piotr Zieliński, który po przerwie spowodowanej kontuzją nareszcie może wrócić do występów w klubie.

Redakcja Calciomercato dała Polakowi ocenę 5 w dziesięciostopniowej skali, gdzie jeden to występ fatalny, a dziesięć określany jest jako „klasa światowa”. Żaden inny piłkarz nie otrzymał tak niskiej noty. Trener Napoli zdawał się równie niezadowolony z postawy Zielińskiego, gdyż zdjął go z boiska już w 64. minucie spotkania. Napoli przegrywało wówczas 0:2.

Nie potrafił znaleźć jakiegokolwiek sposobu na to, by uprzykrzyć życie rywalom. Może i robił wiele rzeczy dobrze, ale brakowało mu jakości, ostatniego podania – czegoś więcej!” – czytamy we Włoszech.

Zespół Napoli zagra teraz u siebie ze Spartakiem Moskwa. Mecz ten odbędzie się 30 września o godzinie 18.45. Mecz z Legią klub Piotra Zielińskiego rozegra 21 października o godzinie 21. Dwa najbliższe mecze tego klubu w Lidze Europy będą pojedynkami przed własną publicznością.

Obecnie w grupie C w LE Legia Warszawa ma 3 punkty i jest liderem. Drugie miejsce zajmują ex aequo Leicester oraz Napoli. Na końcu mamy ekipę Spartaka z zerowym dorobkiem punktowym.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button