Zawód typer. Jak wygrywają zawodowi gracze?

Zawód typer. Jak wygrywają zawodowi gracze?. Ile można zarobić, grając w zakładach bukmacherskich? Możesz sprawdzić to, jak grają najskuteczniejsi oraz jak wygląda ich codzienna rutyna. To właśnie przepis na typerski sukces!

Zawód typer. Duże wygrane profesjonalnych graczy
Zawód typer. Duże wygrane profesjonalnych graczy

Jakie są tajniki wygrywania profesjonalnych graczy? Przede wszystkim skuteczne typy dnia (kliknij i sprawdź te aktualne na dziś!), które pozwalają im zdobywać pieniądze dzięki zielonym kuponom. Na naszej stronie internetowej można cały czas sprawdzać codzienne propozycje pewniaków i tym samym dać sobie szansę na zdobycie mniejszych lub większych pieniędzy. Z kolei tutaj sprawdzimy, czym jest zawód typer oraz jakie wygrane w profesjonalnych kuponach padają najczęściej i… realnie!

Rekord wygranej u bukmachera w Polsce:💰 Prawie 4 mln zł 💰
Gdzie padł:🌟 www.eFortuna.pl 🌟
Jaki bonus na start obstawiania:🏆 20 PLN bez depozytu + 610 PLN ekstra! 🏆
Fortuna bonus na mecz Tottenham - Liverpool
Fortuna bonus na mecz Tottenham – Liverpool

Zawód typer: Jak grają najlepsi typerzy? Kupony graczy

Czy zyski profesjonalnych typerów są duże? Nie można generalizować, chociaż na pewno osoby zajmujące się obstawianiem sportu mają szansę zdobywać więcej pieniędzy, niż przeciętny pracownik w naszym kraju. Oczywiście, duże wygrane kupony bukmacherskie działają na wyobraźnię i trudno się temu dziwić. Już teraz możecie sprawdzić kilka interesujących kuponów z okazałymi sumami:

Nie są potrzebne ogromne pieniądze do tego, by wygrywać prawdziwą fortunę u bukmachera. Udowodnił to jeden z klientów bukmachera STS, który wygrał łącznie ponad milion złotych. Jeden z zagranych przez niego kuponów możecie sprawdzić poniżej.

Duży wygrany kupon w STS - prawie 250.000 zł!
Duży wygrany kupon w STS – prawie 250.000 zł!

Często zawód typer wiąże się z koniecznością wydawania sporych pieniędzy, by móc zdobyć ich jeszcze więcej. W przypadku klientami marki Etoto zainwestowanie prawie 29 tysięcy pozwoliło zdobyć łączną wygraną o wartości przekraczającej pół miliona zł. Gracz zagrał łącznie prawie 300 takich samych kuponów!

Duża wygrana profesjonalnego typera - Etoto
Duża wygrana profesjonalnego typera – Etoto

Duże wygrane bukmacherskie bardzo często padają łupem tych samych osób i to właśnie najczęściej są profesjonaliści, którzy mają doskonale obraną strategię gry, a także mają pojęcie o tym, co w trawie piszczy. Przyjdzie jeszcze pora na to, by bardziej szczegółowo omówić to, jak to jest, że jedni wygrywają dużo i często, a inni trafiają kupony tylko sporadycznie. Przyjrzyjmy się jednak jeszcze paru kuponom zagranym na www.eFortuna.pl. Jeden gracz w tym miejscu zarobił w 2019 roku łącznie ponad 3 miliony złotych. Przedstawiamy kilka zagranych przez niego kuponów:

Wystarczyło postawienie niecałych 100 złotych, by „wyciągnąć” na czysto prawie 300 tysięcy. Co przy tym warte odnotowania, zagrane zostały zakłady o naprawdę niewielkich kursach, więc w zasadzie na tego typu taśmę pozwolić sobie może każdy.

Ogromna wygrana w Fortunie - profesjonalny typer miał co świętować!
Ogromna wygrana w Fortunie – profesjonalny typer miał co świętować!

Zaledwie jeden kupon i ponad pół miliona wygranej? Dokładnie tak! W niektórych przypadkach graczowi mogło być gorąco, bo jego faworyci nie zawsze wygrywali pewnie. Mimo to, sukces przyszedł, a na koncie znalazło się naprawdę sporo pieniędzy.

Pokaźna suma powędrowała na konto klienta Fortuny
Pokaźna suma powędrowała na konto klienta Fortuny

Imponująca wygrana typera grającego w firmie Betfan. Udało mu się ze stawki 20 PLN „zrobić” ponad 300 tysięcy, a to wszystko przy graniu tylko na europejskie puchary!

Duża wygrana w Betfan - stawka 20 PLN, a wygrana ponad 300 tys.!
Duża wygrana w Betfan – stawka 20 PLN, a wygrana ponad 300 tys.!

Nie ma co ukrywać, że dla wielu osób takie wygrane wydają się nieosiągalne. Żeby było ciekawiej, najczęściej to początkującym wydaje się, że mogą szybko zacząć zarabiać tak duże pieniądze, a im jednak ktoś więcej czasu poświęca na bukmacherkę, tym nieco bardziej ostrożnie podchodzi do tematów zawodowego typowania. Co trzeba o nim wiedzieć?

Zawód typer – marzenie obstawiających w zakładach w sieci

Wielu miłośników obstawiania chciałoby profesjonalnie grać zakłady i zarabiać na nich regularnie na tyle, by zrezygnować z tradycyjnej pracy. Zawód typer to w zasadzie marzenie niemal każdego, kto często odwiedza bukmacherów. Czy to jednak same zalety, a prawie ani jednej wady? W tym miejscu jest pora na to, by dokładnie się temu przyjrzeć. Bukmacherka to bowiem nie tylko to, co na pierwszy rzut oka, a wiadomo, że właśnie duża wygrana chodzi najczęściej po głowie każdemu, kto zabiera się za granie zakładów.

Zawód:🧑🏻‍💻 Profesjonalny typer 🧑🏻‍💻
Codzienne zadania:Typowanie meczów
Średnie miesięczne zarobki:⬇️ Sprawdź więcej ⬇️
Zawód typer: najważniejsze informacje

To, co trzeba wiedzieć w pierwszej kolejności, to fakt, że tak naprawdę każdy ma szansę zostać profesjonalnym graczem zakładów bukmacherskich. Dla jednych będzie to jednak droga na tyle kręta, że rezygnacja z osiągnięcia celu będzie wydawać się koniecznością. Początki łatwe nie są i dlatego też nie brakuje tych, co już na starcie postanawiają zmienić plany i to pomimo naprawdę dużej dostępności materiałów edukacyjnych.

Zawód typer to coś, o czym najczęściej mówi się w sposób abstrakcyjny, ogólnikowy. Mało komu udaje się dotrzeć do osób, które rzeczywiście stawianie zakładów traktują jako pracę, a nie sposób na dodatkowy zarobek poza pracą. Jeżeli ktoś jednak chciałby poznać nieco więcej tajników właśnie tego zawodu, ma na to całkiem sporo okazji.

Legalny bukmacher STS - specjalny bonus na start
Legalny bukmacher STS – specjalny bonus na start

Zawód typer: Gdzie spotkać profesjonalnego gracza?

Jeżeli planujemy obstawianie w sposób profesjonalny, nic dziwnego, że chcemy sprawdzić to, jak zawodowe typowanie wygląda w praktyce i w polskich realach. Nie jest trudno znaleźć w sieci przekoloryzowane materiały o traderach i innych, ale zdaje się, że w nie mało kto już wierzy i to na pewno bardzo dobra wiadomość.

Aby zawód typer był dla nas realny, powinniśmy poznać go od kuchni. O to z kolei najlepiej, śledząc tych, na których chcemy się na swój sposób wzorować. Dobrym miejscem do tego typu praktyk na pewno jest forum bukmacherskie zawodowych graczy. Tu nie chodzi o zwykłe miejsce wirtualnych spotkań każdego „z ulicy”, a o portal, w którym udzielać się mogą tylko ci najlepsi z najlepszych. Samo sprawdzanie ich analiz pozwala nauczyć odpowiedniego spoglądania na mecze oraz dostępne kursy. Na pewno też wymierne korzyści przynosi naśladowanie gry i stawianie takich samych lub podobnych kuponów.

Przestrzegamy przed mało znanymi blogami bukmacherskimi, gdzie często można spotkać oszustów przedstawiających się jako zawodowcy. Bardzo często na takich stronach oferowane są płatne typy, które można wykupić za pewną kwotę. Nie trzeba być przesadnie ostrożnym, by w takim przypadku zapaliła się w naszej głowie lampka ostrzegawcza. I słusznie, bo na pewno odpłatnie udostępniane pewniaki nie są tym, czym powinni zaprzątać sobie głowę czy to początkujący, czy tym bardziej nieco bardziej zaawansowani typerzy.

Gdzie najchętniej obstawiają zawodowi typerzy? Oto lista stron:

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Niektórzy profesjonaliści udzielają się też dość aktywnie w mediach społecznościowych i tam zamieszczają swoje spostrzeżenia o zbliżających się wydarzeniach sportowych. W tym przypadku też trzeba jednak zawsze mieć na uwadze to, że można natrafić na oszusta i zawsze trzeba weryfikować informacje, jakie dodawane są publicznie przez tę konkretną osobę.

Zawód typer zarobki. Ile realnie „na rękę”?

W naszym wpisie pokazaliśmy przykładowe duże wygrane profesjonalnych graczy w firmach bukmacherskich. Robią wrażenie i to z pewnością nie tylko na tych, którzy swoje pierwsze spore zielone kupony mają już za sobą. Oczywiście, trzeba być realistą i nie można zakładać, że takie zwycięskie „taśmy” trafiane są cały czas. Gdyby tak było, zawód typer wiązałby się z naprawdę ogromnymi zarobkami, a nie do końca tak jest, a już na pewno nie przez okrągły rok i to bez żadnych wyjątków.

Jakie są realne zarobki osób, które profesjonalnie zajmują się obstawianiem? Średnia nie oddaje rzeczywistości, dlatego – gdyby tylko istniała – nawet jej podanie nie miałoby większego sensu. Same dane na temat zysków osiągniętych przez zawodowców trudno jest zdobyć. A to dlatego, że:

  • w internecie mało kto podaje rzetelne i prawdziwe informacje;
  • trudno zweryfikować, kto rzeczywiście jest profesjonalnym typerem;
  • nie da się w stu procentach potwierdzić każdego screena zamieszczonego w mediach społecznościowych;
  • zawód typer to często zarobki wyrażane w skali roku, a nie miesiąca czy dnia.
Zawód typer zarobki - ile można zyskać?
Zawód typer zarobki – ile można zyskać?

Przede wszystkim w sieci w zasadzie każdy może nazwać się profesjonalnym graczem i wykreować się właśnie na taką osobę. Nie można też w zasadzie dokładnie kogoś takiego „prześwietlić”, gdyż może sugerować, iż musi występować pod pseudonimem, by jej „skuteczne sposoby na typowanie” nie zostały powiązane z konkretnym kontem u bukmachera. No i w końcu to, co najważniejsze – zawód typer to niezupełnie zarabianie w regularny sposób. Zdarzają się miesiące na minusie, a potem jedna wygrana, która wszystko rekompensuje i naprawia budżet. Tym samym zawodowy typer średnie zarobki często podaje w skali całego roku.

W przypadku omawiania tego, jak zarabia się przy profesjonalnym typowaniu, nie można jeszcze zapominać o fakcie, że bardzo często tego typu osoby nie prowadzą działalności gospodarczej, bo wszystkie ich wygrane są od razu opodatkowane, a na konto trafia suma „na czysto”. Nie można więc do końca porównać zawodowego gracza od przeciętnego pracownika, gdyż ten drugi musi jeszcze najczęściej płacić co miesiąc ZUS oraz inne opłaty na rzecz państwa.

Sprawdź na naszej stronie ranking bukmacherów i przekonaj się, jaka oferta jest obecnie najlepiej oceniana!

Jak zostać zawodowym typerem?

Jak już pisaliśmy, zawód typer w zasadzie marzy się każdej osobie, która stawia kupony bukmacherskie. Nie ma chyba takiego obstawiającego, co przynajmniej raz w życiu nie pomyślałby o tym, by nie zostać profesjonalistą i ekspertem od zakładów. Pozostaje tylko pytanie, czy to takie proste, jak niektórym mogłoby się wydawać. Przyjrzyjmy się temu uważanie i spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

Na pewno zawodowym typerem nie zostaje się z dnia na dzień. Formalnie – tak jest, bo wystarczy podjąć decyzję o zarabianiu na obstawianiu. W praktyce trzeba jednak mieć na uwadze, że skuteczna gra to coś, na co trzeba pracować. Często natomiast początkujący uważają, że zostanie profesjonalistą wygląda następująco:

  1. Założenie konta u dobrego bukmachera
  2. Wygrywanie kilku kuponów w miesiącu
  3. Rozpoczęcie zawodowego obstawiania

Mówimy tutaj o bardzo spłaszczonym scenariuszu, ale wydaje się, że każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co mamy dokładnie na myśli. Tymczasem trzeba pamiętać o tym, że tak naprawdę wszystko zaczyna się od regularnego zarabiania przynajmniej przez kilka miesięcy. Jednocześnie trzeba brać pod uwagę, iż na start należy posiadać jakiś kapitał typowo inwestycyjny, który będzie przeznaczony na pomnażanie środków, a nie na wydawanie na codzienne potrzeby. Kiedy ktoś ma tradycyjną, stałą pracę, często traktuje ją jako pewnik i zapomina, że nie dostaje miesięcznie pieniędzy na konto za nic.

Gdy zawód typer to nasz wybór, powinniśmy podejść do tego bardzo profesjonalnie. Trzeba liczyć się z tym, że obstawianie przy zawodowej grze to nie jedna, nie dwie godziny spędzone przy komputerze, ale często dużo więcej. Trzeba też zakładać, że będzie niezbędne niekiedy poświęcenie nocy, by postawić na mecze NBA czy grać turniej tenisowy z udziałem Igi Świątek odbywający się gdzieś na drugim końcu świata.

Jeżeli zaczynamy naprawdę dobrze zarabiać na zakładach bukmacherskich, zawsze możemy zapytać siebie samych, czy aby na pewno jest to coś, czemu chcemy poświęcać cały wolny czas. Granie od czasu do czasu, a stawianie codzienne jest czymś zupełnie odmiennym. Dochodzi chociażby presja o to, by coś zarobić, aby wyjść na plus w danym okresie.

Jak zawodowo obstawiać mecze?
Jak zawodowo obstawiać mecze?

Zawód typer – dobry czy zły pomysł?

Na pewno wielu miłośnikom zakładów bukmacherskich wydaje się, że zawód typer to w zasadzie doskonały wybór. Na pewno ma on swoje plusy jak nienormowane godziny pracy, brak szefa nad sobą czy potencjalne duże zarobki w skali miesiąca czy też roku. Nie można jednak zapominać, że minusem jest to, że w każdym miesiącu pieniądze na naszym koncie wcale nie muszą się znaleźć, a do tego kupony często grane są pod większą presją, niż przy sporadycznym typowaniu. Kolejna istotna kwestia to niezbędny wkład początkowy, czyli budżet do inwestowania.

Nie dla wszystkich jest zawód typer. To przede wszystkim zajęcie dla osób, co już od wielu lat siedzą w obstawianiu i doskonale zdają sobie sprawę z tego, w czym są dobrzy, a w międzyczasie udało im się odłożyć jakąś pokaźniejszą sumę, którą mogą – ewentualnie – stracić i nie odbije się to na ich codziennym życiu.

Tradycyjna pracaZawód typer
– Praca „od do”– Nienormowany czas pracy
– Stałe źródło dochodu– Nie zawsze stabilne zarobki
– Opłacanie składek ZUS– Brak ZUS-u; podatek odprowadzany automatycznie
– Możliwość wzięcia urlopu np. chorobowego– Urlop tylko, gdy pozwalają na to finanse
– Często dość przeciętne zarobki– Możliwe naprawdę duże zarobki

W zestawieniu zamieszczonym powyżej celowo nie używaliśmy określeń związanych z tym, co jest wadą, a co zaletą. Zdaje się, że każdy będzie miał na to nieco inne spojrzenie. Dla jednego praca od 6 do 14 jest korzystna, bo po tym czasie nie musi już zajmować się życiem zawodowym, a druga osoba z kolei będzie ceniła sobie wolność działania, akceptując fakt, że niekiedy trzeba będzie poświęcić więcej niż 8 godzin, by wyjść na swoje.

Na pewno najlepiej mają ci, którzy mogą ograniczyć czas normalnej pracy i tym samym zarabiać nieco mniej. Zajmowanie się standardowym zajęciem przez 4 godziny dziennie zamiast 8, aby tę drugą połowę poświęcać na typowanie to na pewno coś, co jest ciekawym rozwiązaniem, które całkowicie nie odcina od źródła finansowania i do niczego nie zobowiązuje już w stu procentach.

Do każdego należy decyzja, czy chciałby obstawiać mecze w roli zawodowca. Ma to swoje dobre strony, ale też i takie, które spokojnie określić można mianem minusów. Nie pozostaje nic innego, jak wszystkich zainteresowanych pozostawić z dylematem i zachęcić ich do podjęcia decyzji zgodnej z własnym sumieniem i osobistymi potrzebami.

Zawód typer – z jakich kodów korzystają najlepsi gracze?

Kody promocyjne bukmacherów to jedno z najpopularniejszych narzędzi, które bukmacherzy wykorzystują do przyciągnięcia nowych graczy. Są one kluczem do odblokowania specjalnych ofert i bonusów, które mogą zawierać darmowe zakłady, cashbacki, zwiększone kursy i wiele innych.

Oto kilka podstawowych informacji o kodach promocyjnych:

  1. Co to jest kod promocyjny? – To specjalny kod, który gracz wpisuje podczas rejestracji lub wpłaty na konto w serwisie bukmachera, aby otrzymać określoną ofertę bonusową.
  2. Jak używać kodów promocyjnych? – Najczęściej kod promocyjny wpisuje się podczas procesu rejestracji lub wpłaty depozytu. Każdy bukmacher może mieć trochę inne miejsce do wpisania kodu, więc zawsze warto uważnie przeczytać instrukcje.
  3. Czy warto używać kodów promocyjnych? – Odpowiedź na to pytanie jest zdecydowanie tak! Kody promocyjne to świetny sposób na zwiększenie swojego kapitału startowego, a co za tym idzie, szans na wygraną.

Poniżej przedstawiamy listę kodów promocyjnych dla 5 popularnych bukmacherów: STS, Superbet, Fortuna, eToto i Betclic. Proszę pamiętać, że promocje są zawsze związane z pewnymi warunkami, więc zawsze warto przeczytać regulamin przed skorzystaniem z oferty.

BukmacherKod Promocyjny
Kod STSBETONLINE
Kod SuperbetBETONLINE
Kod FortunaBETONLINE
Kod eTotoBETONLINE
Kod BetclicKODBET
Kod BetfanBETONLINE

Proszę pamiętać, że należy sprawdzić aktualność tych kodów na stronie bukmachera przed ich użyciem. Kod może ulec zmianie lub może być dostępny specjalny kod dla konkretnego bonusu lub promocji.

Jakie są tajniki wygrywania zawodowych typerów?

Tajniki wygrywania zawodowych typerów polegają przede wszystkim na skutecznych typach dnia, które pozwalają zdobywać pieniądze dzięki zielonym kuponom. Dzięki temu mogą zdobywać więcej pieniędzy, niż przeciętny pracownik w naszym kraju.

Czy zyski zawodowych typerów są duże?

Nie można generalizować, chociaż na pewno osoby zajmujące się obstawianiem sportu mają szansę zdobywać więcej pieniędzy, niż przeciętny pracownik w naszym kraju. Duże wygrane kupony bukmacherskie działają na wyobraźnię.

Czy są potrzebne ogromne pieniądze do tego, by wygrywać prawdziwą fortunę u bukmachera?

Nie są potrzebne ogromne pieniądze do tego, by wygrywać prawdziwą fortunę u bukmachera. Dowodem jest jeden z klientów bukmachera STS, który wygrał łącznie ponad milion złotych.

Czym charakteryzuje się zawód typera?

Zawód typer wiąże się z koniecznością wydawania sporych pieniędzy, by móc zdobyć ich jeszcze więcej. Jednakże profesjonaliści mają doskonale obraną strategię gry i mają pojęcie o tym, co w trawie piszczy.

Czy zawód typer to marzenie obstawiających?

Tak, zawód typer to w zasadzie marzenie niemal każdego, kto często obstawia zakłady. Wielu miłośników obstawiania chciałoby profesjonalnie grać zakłady i zarabiać na nich regularnie na tyle, by zrezygnować z tradycyjnej pracy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 77

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

10 PLN za postawienie kuponu na Ekstraklasę!

X
0
Dodaj swój komentarz.x