Załęcki – Don Diego za darmo. Gdzie i jak oglądać walkę? [20.06.22, g. 20]

Walka Załęcki – Don Diego za darmo w internecie? Pokazujemy, gdzie i jak oglądać dokończenie High League 3, które zaplanowano na 20.06.22 na godzinę 20.

Załęcki - Don Diego za darmo. Gdzie i jak oglądać walkę? [20.06.22, g. 20]
Załęcki – Don Diego za darmo. Gdzie i jak oglądać walkę? [20.06.22, g. 20]

Załęcki – Don Diego – kiedy walka i gdzie obejrzeć?

Pojedynek Denis „Bad Boy” Załęcki – Mateusz „Don Diego” Kubiszyn miał odbyć się podczas High League 3. I tak by się stało, gdyby nie fakt, że przed tym starciem doszło na trybunach do zamieszek z udziałem sympatyków, między innymi, Elany Toruń, z którą związany jest Załęcki. Pierwotnie mówiono o tym, że walka Załęcki Don Diego za darmo będzie udostępniona każdemu zainteresowanemu w serwisie YouTube. To bardzo ucieszyło miłośników freak fightów – zarówno tych, co wykupili PPV, jak i oglądali 3. edycję High League na trybunach Ergo Areny.

Wiemy już na sto procent, kiedy walka Załęcki – Don Diego będzie miała miejsce. Zaplanowano ją na najbliższy poniedziałek, czyli 20 czerwca. Zgodnie z oficjalnymi informacjami organizatora, start zaplanowany jest na godzinę 20.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

Kibice szukają danych na temat tego, gdzie oglądać Załęcki – Don Diego, dlatego że pojawiało się wiele sprzecznych informacji. Te, które podawano na samym początku, nijak mają się do ostatecznie zastosowanych.

Walka Załęcki – Don Diego. Za darmo na YouTube?

Malik Montana w pierwszym momencie ogłosił, że walka Załęcki – Don Diego za darmo będzie pokazywana w serwisie YouTube. Tym samym oznaczałoby to, że mógłby ją obejrzeć każdy bez wyjątku – zarówno ten, kto wykupił PPV, oglądał galę na trybunach, ale także i osoby, które korzystały z nielegalnych streamów. Z pewnością dla wielu osób byłoby to mało uczciwe rozwiązanie.

Jak obecnie wygląda sytuacja? Musimy mieć świadomość tego, że na ten moment nie ma takiej możliwości, aby można było obejrzeć walkę Załęcki „Bad Boy” – „Don Diego” Kubiszyn za darmo YouTube. To już na pewno się nie zmieni – decyzja organizatorów jest ostateczna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na szczęście, to jeszcze nie oznacza, że w ogóle nie będzie dla nikogo dostępna transmisja Załęcki – Don Diego za darmo. W tym materiale można sprawdzić więcej na ten temat, by przygotować się na oglądanie tego starcia.

Walka Załęcki – Don Diego online. Gdzie transmisja?

Czy dostępna będzie z walki Załęcki – Don Diego transmisja online? Jak najbardziej, a to dlatego, że nie zostanie ten pojedynek zorganizowany dla kibiców, którzy chcieliby zasiąść na trybunach. Jedyny sposób na oglądanie rywalizacji to internet.

Załęcki – Don Diego gdzie oglądać? Wybór w tym przypadku może być tylko jeden i jest to oficjalna strona High League. Mowa o tym samym portalu, który służy do oglądania streamu wykupionego w systemie PPV.

Dobra wiadomość jest taka, że są osoby, dla których dostępne jest oglądanie Załęcki – Don Diego za darmo. Warto wiedzieć więcej na ten temat, zanim zdecyduje się na wykupienie transmisji.

Walka Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs Denis "Bad Boy" Załęcki
Walka Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Denis „Bad Boy” Załęcki

Kto ogląda walkę Załęcki – Don Diego za darmo w internecie?

  • Wszyscy, którzy kupili bilety na galę High League 3 w Ergo Arenie
  • Osoby, które mają na koncie wykupienie PPV na High League 3

Jeżeli ktoś kupował bilet na High League 3, otrzyma kod dostępu do transmisji, która wystartuje 20.06.22 o godzinie 20. Oczywiście, istnieje też możliwość wykupienia dostępu tylko i wyłącznie do jednego pojedynku.

Co warto wiedzieć, również osoby, które kupowały dostęp do powtórki High League 3, mogą liczyć na obejrzenie dodatkowego fightu.

Bad Boy – Don Diego PPV. Cena, jak wykupić, gdzie oglądać?

Jeżeli chcemy, możemy wykupić na walkę Bad Boy – Don Diego PPV. Koszt jest sporo niższy, niż w przypadku całych gal – to zrozumiałe. Za dostęp do pojedynku płaci się niecałe 10 zł, a dokładnie 9,99 zł.

Wykupienie PPV na walkę Załęcki – Don Diego możliwe jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem platformy High League TV, a więc w taki sam sposób, jak wszystkie inne wydarzenia udostępniane odpłatnie przez federację Malika Montany.

Przypominamy, że obstawianie High League możliwe jest tylko i wyłącznie na stronie internetowej www.efortuna.pl. Już teraz można znaleźć aktualne kursy na walkę Załęckiego z Kubiszynem.

Dla nowych klientów bukmachera Fortuna przygotowano kod promocyjny „BETONLINE„. Na start można dzięki niemu odebrać 20 zł bez depozytu, a oprócz tego 600 zł jako zakład bez ryzyka i do 2000 zł przy drugiej wpłacie pieniędzy na konto.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 666

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x