Zakłady na MMA – obstawianie freak fightów krok po kroku

Mieszane Sztuki Walki, a w szczególności freak fighty z udziałem celebrytów przeżywają prawdziwy boom w naszym kraju. Oczywiście tego rodzaju eventów nie mogło zabraknąć w ofercie zakładów najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Jak skutecznie obstawiać zakłady na MMA i freak fighty? Jakie typy są do dyspozycji graczy? Gdzie typować walki freak fight? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Zakłady na MMA - obstawianie freak fightów krok po kroku
Zakłady na MMA – obstawianie freak fightów krok po kroku

Zakłady na freak fighty – oferta bukmacherów na MMA

Już nie piłka nożna, nie żużel, ani siatkówka! W ostatnich latach Polska freak fightami stoi, a jeśli pojedynki z udziałem najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego Internetu będą nadal rozwijały się w takim tempie, to za rok lub dwa stanie się to nasz narodowy sport nr 1!

Oczywiście nieco sobie żartujemy i celowo podkręcamy emocje, natomiast fakty są takie, że kolejne eventy pod szyldem freak fightów zapełniają kilkunastotysięczne hale w całej Polsce, a nowe federacje wyrastają niczym grzyby po deszczu. W obecnych czasach nie brakuje takich wydarzeń „freakowych”, które cieszą się znacznie większym zainteresowaniem od imprez typowo sportowych. I nie chodzi tutaj jedynie o te dyscypliny, które niemal od zawsze są w drugim rzędzie, ale również chociażby o pojedynki mniej popularnych ekip z Ekstraklasy – oglądanie przeciętnego spotkania w polskiej lidze ma mniejszą oglądalność od dobrze rozreklamowanej gali freak fightowej.

Oferta bukmacherów na freak fighty. Gdzie można obstawiać?

BukmacherOferta na freak fightyZakłady
BetclicFAME MMA, Hype MMA, KSWChcę obstawić!
FortunaHigh League, Prime Show MMA, KSWChcę obstawić!
STSKSWChcę obstawić!
SuperbetKSWChcę obstawić!

Kibicom „starszej daty” wydaje się to nieprawdopodobne, ale fakty są takie, że freak fighty trzeba w jakimś stopniu umieszczać w jednej „szufladzie” z tradycyjnymi sportami. Organizatorzy wydarzeń z różnych dyscyplin coraz mocniej przyglądają się temu, co dzieje się w świecie walk celebrytów i starają się robić wszystko, aby ich imprezy nie kolidowały z najbardziej znanymi eventami z udziałem „freaków”.

Oferta bukmacherów na MMA bogata jest nie od dzisiaj, choć nie da się ukryć tego, że wzrosło nią zainteresowanie również za sprawą gal z gwiazdami z show biznesu. Coraz więcej legalnych bukmacherów decyduje się na to, by w taki czy inny sposób wspierać gale freak fightowe i tym samym zachęcać swoich potencjalnych klientów do utworzenia konta i sprawdzenia, czy jest granie zakładów na pojedynki w oktagonie i nie tylko.

STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

W tym miejscu przyjrzymy się temu, jak wyglądają zakłady na freak fighty. Co można obstawiać, gdzie, jaki jest tego koszt i ile jest do wygrania? Gotowe propozycje zakładów znajdziecie w innym naszym serwisie, a tutaj przedstawiamy przede wszystkim obstawianie freak fightów krok po kroku, czyli coś także dla absolutnie początkujących.

Obstawianie MMA – Czym w ogóle są freak fighty?

freak fighty, czyli walki celebrytów, stały się w ostatnich latach coraz popularniejsze w świecie sportów walki i zakładów bukmacherskich. W freak fightach biorą udział osoby znane z telewizji, filmów czy sportu, które walczą ze sobą w klatce lub ringu, a ich starcia transmitowane są na żywo w internecie lub telewizji.

To pojedynki w formule MMA, w których udział biorą znane i popularne osobistości, niekoniecznie mające w przeszłości jakikolwiek związek ze sportami walki, czy aktywnością fizyczną w ogóle. Generalna zasada jest taka, że im gorzej, tym lepiej i im więcej kontrowersji wokół jakiegoś pojedynku, tym większe zainteresowanie kibiców. Taka strategia włodarzy poszczególnych federacji freak fightowych może nieco zrażać konserwatywnych widzów, jednak jest wodą na młyn dla kibiców młodego pokolenia, dla których pranki i wulgaryzmy to chleb powszedni (rzecz jasna nie dla wszystkich). 

Freak fighty, jako taka forma sportu, wywołują wiele kontrowersji i krytyki, zwłaszcza wśród fanów tradycyjnych sportów walki, którzy uważają, że taka forma rozrywki wprowadza zamęt i degraduje wartości sportu. Nie brakuje też osób mających na ten temat zupełnie inne zdanie – niektórzy sądzą, że dzięki „freakowym” eventom głośniej jest o sporcie i zachęca się na swój sposób ludzi do tego, by wstali z fotela i uprawiali jakąś dyscyplinę.

Nie tylko i wyłącznie w formule MMA toczą się starcia we freak fightach. Wiele zależy od organizacji, ale obecnie już niemal w każdej spotkamy również pojedynki na nieco innych zasadach, niż tylko MMA:

 • Walka bokserska w małych rękawicach – zawodnicy w rękawicach od MMA toczą pojedynek na zasadach bokserskich, a więc bez kopnięć itp.
 • Boks – standardowa walka bokserska. Najczęściej w przypadku celebrytów wszystko odbywa się w skróconej formie – np. 5 rund po 2 minuty każda.
 • K-1 w małych rękawicach – walka na zasadach K-1 w rękawicach od MMA
 • Walka na gołe pięści – mowa o starciach, gdzie ręce zawodników nie są niczym chronione. W takich starciach nie można używać kopnięć
 • Pojedynek w klatce rzymskiej – starcie w bardzo małej klatce. Uczestnikowi walki taka formuła uniemożliwia ucieczkę przed rywalem
 • Walka w budce telefonicznej – jak na razie w Polsce odbył się jeden taki pojedynek. Co ciekawe – bez limitu czasowego i przerw! Dalszy opis wydaje się być zbędnych

Freak fightowy biznes ma się bardzo dobrze i praktycznie w każdy weekend odbywa się jakaś gala pod szyldem innej federacji. Obok tak gigantycznego wydarzenia społecznego obojętnie przejść nie mogli najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce, a oferta zakładów, kursy i typy na freak fighty są dostępne w ich ofercie. 

W zakładach bukmacherskich można znaleźć propozycje kursów bez względu na to, w jakiej formule odbywa się dany freak fight.

To, o czym na pewno warto pamiętać w przypadku walk tego typu, to:

 • Zawodnikami są często absolutni amatorzy, którzy nigdy nie mieli styczności ze sportami walki
 • Pojedynki odbywają się nierzadko bez limitów wagowych
 • Freak Fighty potrafią trwać zaledwie kilka sekund
 • Podczas „freaków” następują kontuzje, ponieważ ich uczestnicy często nie mają odpowiedniego przygotowania fizycznego za sobą

Wybierając obstawianie freak fightów u bukmacherów trzeba liczyć się z wszystkim wymienionym powyżej. To podstawy, bez których trudno o zawieranie skutecznych zakładów.

Obstawianie freak fightów – gdzie typować walki celebrytów w MMA?

Gdzie obstawiać freak fighty u bukmacherów?
Gdzie obstawiać freak fighty u bukmacherów?

Włodarze poszczególnych federacji freak fightowych starają się uczynić ze swoich eventów produkt klasy premium i dokładnie tak samo prezentuje się kwestia typowania walk na takich galach. Każda federacja współpracuje ściśle z konkretnym bukmacherem i tylko w danym serwisie można obstawiać jej walki. 

Gdzie konkretnie? Pod lupę wzięliśmy ofertę zakładów na gale pod szyldem trzech największych federacji freak fightowych w naszym kraju, a wyniki naszego śledztwa dostępne są poniżej. 

Bukmacher Betclic – zakłady na Fame MMA bez ryzyka

Francuski gigant o międzynarodowych zasięgach jest jednym ze sponsorów Fame MMA i to właśnie tam można typować walki na galach pod szyldem tej federacji. Każdy nowy klient Betclic może obstawiać Fame MMA typy bez ryzyka, a wszystko to dzięki promocji powitalnej. Wystarczy założyć konto, wpłacić depozyt i obstawić pierwszy kupon, a w przypadku niepowodzenia 88% stawki wróci do budżetu jako bonus (reszta to 12% podatek od obrotu). Betclic zwraca do 200 PLN, a bonus wymaga obrotu 1x po kursie min. 2.14. 

Jeżeli ktoś nie posiada konta u bukmachera Betclic kod promocyjny KODBET może wykorzystać przy rejestracji i tym samym postawić bez ryzyka na walki FAME. Działa to na bardzo prostej zasadzie i wcale nie trzeba czekać do ogłoszenia szczegółów najbliższej gali.

 1. Wejście na stronę internetową www.Betclic.pl
 2. Założenie konta za darmo, wpisując specjalny kod promocyjny KODBET
 3. Postawienie kuponu z zakładami na galę FAME MMA
 4. Zdobycie wygranej albo zwrotu zagranej stawki – nawet 200 PLN!
Obstawianie FAME MMA bez ryzyka
Obstawianie FAME MMA bez ryzyka

W Betclic obstawianie freak fightów fanów tego rodzaju wydarzeń nie powinno negatywnie zaskoczyć. Tym bardziej, iż grać można również chociażby na Hype MMA, a z pewnością pojawią się tutaj w ofercie także inne wydarzenia tego rodzaju.

Nie można zapominać, że w ofercie na stronie marki Betclic można bez żadnego problemu skorzystać też z zakładów na KSW. Ta federacja nie jest już uważana za „freakową”, jednak zdarzają się w niej pojedynki znanych osób.

BukmacherBetclic
Freak fightyFAME MMA, Hype MMA, KSW
Kod promocyjnyKODBET
Bonus200 PLN bez ryzyka
Strona internetowawww.Betclic.pl

Bukmacher Fortuna – typy bez ryzyka na High League

Sporo zamieszania na polskim rynku freak fightów narobiła federacja Malika Montany, czyli High League. Słynny raper namówił do współpracy m.in. Artura Szpilkę, Maję Staśko oraz Pashę Bicepsa, a bilety i kody PPV na kolejne gale rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki.

High League ściśle współpracuje z Fortuną, dlatego oferta zakładów i typy na to wydarzenie dostępne są wyłącznie na stronie tego bukmachera. Mało tego! Nowi klienci Fortuny mogą obstawiać High League typy bez ryzyka, a wszystko to za sprawą powitalnego bonusu cashback, w ramach którego bukmacher zwraca nawet 600 PLN i to nie w ramach jednego, ale nawet trzech kuponów!

Dzięki trzem zakładom bez ryzyka można w Fortunie rozpocząć obstawianie freak fightów bez obaw o to, że coś nie pójdzie po naszej myśli. Co więcej, można pomylić się więcej niż jeden raz, a to daje dodatkowy komfort psychiczny. Jak wygląda przyznawanie zakładów bez ryzyka w fortunie na walki High League?

 • Rejestracja z kodem „BETONLINE” na www.eFortuna.pl aktywuje zakład bez ryzyka do 100 PLN. Należy wykorzystać go maksymalnie w ciągu 72 godzin
 • Po 3 dniach od rejestracji w Fortunie otrzymuje się drugi zakład bez ryzyka o wartości nawet 200 PLN
 • 6 dni od utworzenia konta w Fortunie można postawić kupon bez ryzyka ze zwrotem do 300 PLN
Fortuna zakłady High League
Fortuna zakłady High League

W jaki sposób postawić kupon na pojedynki, które odbywają się podczas High League? Nie jest to szczególnie skomplikowane:

 1. Gracz wchodzi na stronę www.eFortuna.pl
 2. Loguje się na swoje konto lub tworzy je za darmo
 3. W panelu po lewej stronie odszukuje dział „MMA”
 4. Wybiera w om „High League”
 5. Zaznacza kursy, które go interesują
 6. Wpisuje stawkę, za którą chce zagrać
 7. Klika przycisk „Zagraj”

Wygrana automatycznie trafia na konto od razu po rozliczeniu kuponu. Należy mieć na uwadze, że rozliczenie nie musi nastąpić natychmiastowo po skończonym pojedynku. Fortuna to jednak popularna i godna uwagi marka, więc nie oczekuje się w niej długo na wygrane pieniądze.

Bukmacher Fortuna – zakłady bez depozytu na Prime Show MMA

Również na wyłączność Fortuna posiada ofertę zakładów i typy na gale innej federacji, a mianowicie Prime Show MMA. Twarzą tego projektu jest Don Kasjo, a na premierowych eventach pod szyldem tej federacji obejrzeliśmy m.in. Normana Parke, Jasia Kapelę oraz Lorda Kruszwila. Nowi klienci Fortuny mogą rzecz jasna typować Prime Show MMA bez ryzyka z bonusem cashback, jednak mogą to również robić bez konieczności jakiejkolwiek wpłaty za darmowy freebet! Wystarczy rejestracja konta stałego w Fortunie, a w budżecie automatycznie pojawi się w 100% darmowy bonus 20 PLN do wykorzystania na dowolne kupony z oferty zakładów tego bukmachera. 

Marka Fortuna jest jedną z nielicznych ma polskim rynku, które umożliwiają odebranie bonusu bez wpłaty jakichkolwiek środków. Zdobycie tego rodzaju premii krok po kroku wygląda tak:

 1. Darmowa rejestracja z kodem „BETONLINE” na stronie internetowej www.eFortuna.pl
 2. Pełna weryfikacja
 3. Odebranie 20 PLN bez wpłaty

Środki bonusowe przyznawane są w postaci punktów FKP. To lojalnościowe punkty, które wymienia się na zakłady. 20 PLN to 2800 „oczek”. To, co jest w tym przypadku dużym plusem, to fakt, że wygrane nie muszą być już obracane, a mogą być wypłacone z konta i przeznaczone na dowolny cel.

BukmacherFortuna
Freak fightyHigh League, Prime Show MMA, KSW
BonusZakłady bez ryzyka 600 PLN
20 PLN bez depozytu
Kod promocyjnyBETONLINE
Strona internetowawww.eFortuna.pl

Walki freak fight – obstawianie kuponu na MMA krok po kroku

Z pewnością starzy bukmacherscy wyjadacze wiedzą to doskonale, natomiast nasze poradniki typera piszemy również z myślą o typerach stawiających dopiero swoje pierwsze kroki w internetowych zakładach sportowych.

Jak obstawiać freak fighty? Poradnik krok po kroku
Jak obstawiać freak fighty? Poradnik krok po kroku

Jak zatem obstawiać zakłady na freak fighty? Od czego zacząć i jak krok po kroku skonstruować kupon na stronie bukmachera? Instrukcja typowania MMA w pigułce znajduje się poniżej. 

 1. Odwiedź stronę jednego z legalnych bukmacherów z ofertą zakładów na freak fighty (możesz zobaczyć najlepszych bukmacherów w rankingu).
 2. Kliknij button REJESTRACJA (zazwyczaj znajduje się on w prawym górnym rogu).
 3. Wypełnij wszystkie pola formularza i załóż konto gracza (nie zajmie to dłużej, niż 5 minut).
 4. Wpłać pierwszy depozyt. 
 5. Z listy dyscyplin sportowych po lewej stronie wybierz SPORTY WALKI lub MMA). 
 6. Wybierz interesującą Cię galę i walkę. 
 7. Kliknij na kursie obok nazwiska fightera, który według Ciebie wygra walkę. 
 8. Podaj stawkę zakładu. 
 9. Gotowe! Od teraz nic już nie jest w Twoich rękach i pozostało Ci jedynie ściskanie kciuków za powodzenie zawodnika, którego wytypowałeś. 

Obstawianie MMA – rodzaje zakładów na freak fighty

Skoro wiemy już jak obstawiać freak fighty, to najwyższa pora żeby przyjrzeć się, jakie typy są dostępne w ofercie legalnych bukmacherów. Każda w firma w nieco inny sposób opakowuje swoje gale, natomiast u większości operatorów dostępne są poniższe MMA typy:

 • Zwycięzca walki – chyba nikomu nie trzeba bliżej tłumaczyć sposobu rozliczania takich kuponów. 
 • Liczba rund Powyżej/Poniżej – bukmacher wystawia liczbę rozpoczętych rund, a zadanie gracza polega na wytypowaniu, czy tych rund będzie więcej, czy też mniej od zaproponowanej linii. 
 • Sposób zakończenia walki – istnieje kilka sposobów zakończenia pojedynku w MMA (nokaut, poddanie lub na punkty), a zadaniem typera jest wskazanie prawidłowego scenariusza. 
 • Zakłady łączone – w zależności od bukmachera dostępne są rozmaite kombinacje zakładów (np. zawodnik X wygra w 2. rundzie, albo zawodnik Y wygra przez KO, TKO lub DSQ).

Zestawienie najczęściej spotykanych zakładów na freak fighty to:

 • Będzie remis
 • Koniec w X rundzie
 • Liczba rozpoczętych rund
 • Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Walka zakończy się przez poddanie
 • Walka zakończy się przez KO/TKO/DSQ
 • Zawodnik X wygra przez KO/TKO/DSQ
 • Zawodnik X wygra przez poddanie
 • Zawodnik X wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Zawodnik X wygra całą walkę w Y rundzie

To tylko przykłady tego, co u bukmacherów pojawia się najczęściej w przypadku zakładów na walki freak fightowe. Nie brakuje też niekiedy innych jak chociażby tego, że dana walka zakończy się w ciągu 60 sekund od rozpoczęcia.

Nie wydaje się, by ktokolwiek miał problemy ze znalezieniem dla siebie odpowiedniej oferty. Zawsze trzeba grane zakłady dostosowywać do tego, jak można wyglądać konkretny pojedynek. W walce dwóch kompletnych amatorów ważących ponad 100 kilogramów można spodziewać się np. szybkiego zakończenia walki przez nokaut.

Zakłady na MMA – jak obstawiać freak fighty?

Przechodzimy do kluczowej kwestii z perspektywy typera, a mianowicie jak ograć bukmachera obstawiając freak fighty? Czy obstawianie gal z udziałem najpopularniejszych osobistości polskiego Internetu może zagwarantować graczowi przyjemną rozrywkę i zauważalne profity w dłuższej perspektywie?

Co do tego pierwszego to na pewno, natomiast co do drugiej kwestii to gwarancji nie ma. Istnieje jednak kilka trików i porad, dzięki którym typowanie freak fightów może stać się nieco skuteczniejsze, niż dotychczas. Sporo z nich wynika z naszych doświadczeń w tej materii, a teraz bardzo chętnie się nimi z Wami podzielimy. 

200 PLN bez ryzyka na FAME MMA w Betclic
200 PLN bez ryzyka na FAME MMA w Betclic

Przede wszystkim radzimy wbić sobie do głowy, że są to freak fighty, a zatem daleko im do prawdziwej sportowej rywalizacji, a bardziej chodzi o show w trakcie gali, ale również podczas poprzedzających ją konferencji. A zatem w tej formule MMA pewniaków nie ma i typowanie faworytów nie zawsze będzie gwarancją sukcesu. 

Jest wręcz przeciwnie. Nasze dotychczasowe doświadczenia w typowaniu freak fighty sugerują, że w pojedynku gdzie nie ma zdecydowanego faworyta znacznie bardziej opłacalne jest typowanie underdogów po wyższych kursach. Niespodzianki zdarzają się tam na porządku dziennym, a wygrana na kuponie prezentuje się wówczas znacznie okazalej. 

Przy obstawianiu freak fightów najważniejszą rzeczą są kursy bukmacherskie. To one decydują o tym, kogo uważa się za faworyta. Na niektórych stronach bukmacherskich można znaleźć statystyki dotyczące popularności konkretnych zakładów. Dzięki takim danym można dowiedzieć się, kogo uważa się za kandydata do zwycięstwa itp.

Przykładowe kursy na walki freak fightowe wyglądają tak:

Walka12
Arkadiusz Tańcula – Maksymilian Wiewiórka1.901.75
Natan Marcoń – Dariusz Kaźmierczuk1.283.15
Michał Pasternak – Piotr Szeliga1.124.90
Ewa Brodnicka – Marta Linkiewicz3.001.30
Kacper Błoński – Amadeusz Roślik2.101.60

Bardzo często celebrytów kojarzy się głównie po pseudonimach, dlatego też bukmacherzy najczęściej podają nie tylko imiona i nazwiska, ale także i właśnie nicki internetowe konkretnych osób itp. To w niektórych przypadkach jest sporym ułatwieniem.

Zakłady na MMA – obstawiaj freak fighty z głową!

Jak szukać faworytów w poszczególnych walkach freak fightowych? Z pewnością warto zerknąć na historię danego zawodnika i sposób przygotowań do gali. Jeśli ktoś uprawiał w przeszłości jakikolwiek sport (niekoniecznie sporty walki) to będzie miał spory handicap nad fighterem, dla którego jest to pierwsza styczność z wysiłkiem fizycznym. 

Nie radzimy również przesadnie sugerować się zapowiedziami samych zawodników przed walką. Oczywistym jest, że każdy z nich zapowiada w swoich social mediach, że rozniesie rywala i nigdy w życiu nie był w lepszej formie. Tymczasem rzeczywistość często okazuje się totalnie odwrotna, a fighter staje do walki kompletnie nieprzygotowany w oczekiwaniu na łatwe pieniądze. 

Radzimy również szerokim łukiem omijać walki z udziałem totalnych debiutantów. Sporty walki, nawet w tym wydaniu freak fightowym, mają to do siebie, że ważne są mięśnie i technika, ale jeszcze bardziej istotna jest głowa i zachowanie zimnej krwi. Światła kamer i wielotysięczny tłum na trybunach zdeprymowały już niejednego fightera i zawsze warto zaczekać na to, jak dany zawodnik zareaguje na walkę w oktagonie. 

Freak fighty: obstawianie z głową!
Freak fighty: obstawianie z głową!

Podsumowując, jeszcze raz przypominamy wam, aby mieć z tyłu głowy, że są to wyłącznie freak fighty, które mają być źródłem dobrej rozrywki i okazją do pośmiania się, a nie sportową rywalizacją na śmierć i życie. I dokładnie w ten sam sposób radzimy traktować typowanie freak fightów – jako dobrą zabawę, a nie źródło kolosalnych wygranych na kuponach.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Freak fighty u bukmacherów – czy patrzeć na kursy?

Wiemy już, jak wyglądają kursy u bukmacherów na freak fighty. Czy jednak sugerowanie się nimi w przypadku tego rodzaju walk ma w ogóle sens? Do tego podchodzi się bardzo różnie – podobnie jak w przypadku typowania innych dyscyplin. Niektórzy mocno wierzą w przewidywania bukmacherów, a inni podchodzą do tego ostrożnie, bo zdają sobie sprawę, że firmom organizującym zakłady na pewno nie zależy na tym, by skutecznie podpowiadać, co może mieć miejsce w danym starciu.

Obserwowanie kursów jest na pewno dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy wiedzieć, czy notowania danego zawodnika rosną czy maleją. To już konkretna informacja – wiemy, czy dana osoba jest nadal uważana za faworyta, czy może zaczyna się robić zupełnie na odwrót.

Na pewno brak jakiegokolwiek zainteresowania kursami nie jest rozsądnym rozwiązaniem. Trzeba w tym wszystkim znaleźć dla siebie złoty środek.

Walki celebrytów to bardzo specyficzne wydarzenia, dlatego też niekiedy widać w nich ogromne dysproporcje fizyczne czy wiekowe pomiędzy zawodnikami. Jest to ułatwienie, które pozwala skutecznie typować.

CzynnikWpływ na wynik w MMA
WagaPrzewaga wagowa może wpłynąć na wynik walki, a także na strategię zawodników
WiekZawodnicy w różnym wieku mogą mieć różną wytrzymałość i doświadczenie
DoświadczenieZawodnicy z większym doświadczeniem mają zazwyczaj większą szansę na zwycięstwo
Sport, z którego ktoś się wywodziZawodnicy z różnych sportów walki mogą mieć różne umiejętności i strategie

Gdy mamy do czynienia z gwiazdami internetu, nie zawsze można spodziewać się „fajerwerków” w oktagonie. Na pewno nie ma mowy o tym, gdy stają do walki dwaj „zieloni” w MMA zawodnicy. Takie spotkania też jednak przyciągają przed ekrany i na trybuny wielu kibiców.

Obstawianie freak fightów – gdzie oglądać gale MMA?

Prime Show MMA: kod promocyjny Fortuna
Prime Show MMA: kod promocyjny Fortuna

Z całą pewnością większość typerów chętnie obejrzałaby przebieg walk, które przed momentem umieścili na swoim kuponie. Jaka telewizja pokazuje transmisje gal spod znaku freak fightów? A może relacje dostępne są w darmowych livestreamach na stronach legalnych bukmacherów?

Niestety nie. Transmisje freak fightów dostępne są wyłącznie w systemie Pay Per View, natomiast koszt takiej przyjemności nie jest przesadnie wygórowany i spokojnie można sobie raz na jakiś czas zafundować ten rodzaj rozrywki. O jakich kwotach dokładnie mowa?

Zazwyczaj dostęp do gali freak fightów kosztuje ok. 30 PLN, natomiast musicie wiedzieć, że do wyboru macie kilka pakietów. Możecie bowiem zdecydować się na pakiet podstawowy, w którym obejrzycie poszczególne walki i nic ponadto. 

Możecie również wykupić pakiet premium, gdzie poza lepszą rozdzielczością transmisji otrzymacie możliwość zajrzenia za kulisy gali, sporą paczkę wywiadów i analiz, a także dostęp do powtórek gali przez kilka dni.  

Na naszej stronie internetowej można znaleźć sposoby na to, by oglądać darmowe transmisje w STS TV czy podobnych usługach, jednak należy podkreślić, iż żadna z nich nie oferuje możliwości oglądania freak fightów, które dostępne są najczęściej w ramach PPV.

Jak obstawiać freak fighty?

Walki celebrytów można typować na stronach legalnych firm bukmacherskich oraz w punktach stacjonarnych

Czy obstawianie freak fightów jest legalne?

Tak, jeśli robi się to na stronie z licencją Ministerstwa Finansów

Który bukmacher posiada ofertę na FAME MMA?

Oferta kursowa na gale FAME MMA dostępna jest tylko w Betclic. Z kodem „KODBET” można założyć tam konto z bonusem 200 PLN na start

U jakiego bukmachera postawimy na High League?

Ofertę na wyłączność na High League posiada marka bukmacherska Fortuna

5 / 5. Ocen: 56

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x