Zakłady bukmacherskie Wotore 6: typy, kursy, bonusy [21.10.22]

Zakłady bukmacherskie Wotore 6 w internecie. Gdzie i jakie typy stawiać? Sprawdź aktualną ofertę, a także kursy oraz bonusy do odebrania. Początek wydarzenia z walką Najman – Jóźwiak 21.10.22 o godzinie 20.

Zakłady bukmacherskie Wotore 6: typy, kursy, bonusy [21.10.22]
Zakłady bukmacherskie Wotore 6: typy, kursy, bonusy [21.10.22]

Zakłady bukmacherskie Wotore 6. Gdzie można grać?

Gala Wotore 6 odbędzie się w dniu 21.10.22 w Konstancinie-Jeziornie. Zainteresowanie tym wydarzeniem jest ogromne nie tylko ze względu na formułę pojedynków, ale również fakt, iż odbędzie się w trakcie walka Najman – Jóźwiak. Internauci, którzy nie tylko chcą obejrzeć ten event, ale również zagrać na niego zakłady, pytają bardzo często, gdzie obstawiać Wotore 6. O ile w przypadku typowania KSW najczęściej jest w tej materii dość łatwo, w przypadku gal z walkami na gołe pięści bywa bardzo różnie.

Na galę Wotore 6 typy bukmacherskie stawiać można na stronach dwóch najpopularniejszych legalnych bukmacherów w naszym kraju – www.STS.pl oraz www.eFortuna.pl. W obu miejscach do odebrania są specjalne bonusy dla nowo zarejestrowanych!

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus bez ryzyka + kod promocyjny BETONLINE

Poniżej prezentujemy to, jakie zostały przygotowane na galę Wotore 6 bonusy. Wszystkie z nich odebrać można w dowolnym momencie. Oczywiście, pamiętajmy, że gala startuje o godzinie 20 i to do tego czasu grać można większość zakładów z nią związanych.

Wotore 6 zakłady bukmacherskie STS

Firma bukmacherska STS jest obecnie najchętniej wybieranym bukmacherem w naszym kraju. Fani typowania sportów walki znajdą tutaj coś dla siebie przy okazji większość gal organizowanych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Wotore 6 zakłady bukmacherskie znajdziemy tu w ofercie, a dodatkowo na start do zdobycia jest nawet 1660 PLN.

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Osoby, które zdecydują się utworzyć konto w portalu www.STS.pl, na dobry początek dostają 100 PLN jako zakład bez ryzyka. Wystarcza wpisanie specjalnego kodu na start, który brzmi „BETONLINE„. Co więcej, przy trzech pierwszych wpłatach bukmacher ten proponuje graczom doładowania o łącznej wartości nawet 1500 PLN. Po utworzeniu konta można też skorzystać tu z promocji ze specjalnymi zadaniami do wykonania, gdzie jest do zdobycia do 60 PLN.

Obstawianie Wotore 6 w internecie w przypadku bukmachera STS wygląda następująco:

 1. Odwiedzenie strony www.STS.pl
 2. Zapisanie się do gry, wypełniając formularz rejestracyjny i podając kod „BETONLINE
 3. Wybranie w ofercie zakładki „Sporty Walki”, a następnie „Wotore 6”
 4. Znalezienie swoich faworytów i zagranie kuponu
STS kod promocyjny na bonus
Rejestracja w STS z kodem promocyjnym BETONLINE

Na galę Wotore 6 typy u bukmachera STS można grać również na urządzeniu mobilnym. Wystarczy odwiedzić przenośną wersję strony internetowej lub też pobrać aplikację na iOS bądź Androida.

Wotore 6 zakłady bukmacherskie Fortuna

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl można przy rejestracji wykorzystać specjalny kod promocyjny „BETONLINE„. W pakiecie powitalnym do odebrania jest 20 PLN bez depozytu. Dzięki tej premii można postawić swój pierwszy zakład bez inwestowania swoich pieniędzy. Dodatkowo do odebrania jest w tym miejscu nawet 600 PLN jako zakład bez ryzyka oraz 10 PLN przy pierwszej wpłacie, a także 50% do 200 PLN przy drugim depozycie.

Jak grać na Wotore 6 typy u bukmachera Fortuna?

 1. Wejść na www.eFortuna.pl
 2. Utworzyć darmowe konto z kodem promocyjnymBETONLINE
 3. Dokończyć rejestrację – odebrać 20 PLN bez depozytu
 4. Przejść do zakładki „Wotore 6” w dziale „Polecamy” na stronie głównej bukmachera
 5. Wybrać swoje typy na Wotore 6 i zagrać!

Wotore 6 typy bukmacherskie. Jakie pewniaki?

Podczas gali Wotore 6 odbędą się nie tylko z góry zaplanowane pojedynki, ale także dojdzie do turnieju walk na gołe pięści, gdzie na zwycięzcę czeka 50 tysięcy złotych. Tym samym na Wotore 6 bukmacherzy nie mogli od razu przygotować pełnej oferty. Na szczęście, nie jest tak w przypadku wszystkich starć. Sprawdziliśmy, na kogo stawia się najczęściej i dlaczego, a które Wotore 6 typy raczej dobrze jest wybić sobie z głowy.

Na niecałą dobę przed rozpoczęciem gali u bukmacherów można było znaleźć zakłady Wotore 6 w liczbie pięciu. To niewiele, ale i z tego każdy mógł znaleźć coś interesującego. Tym bardziej, że kursy są dość wysokie w porównaniu ze standardowymi dostępnymi przy polskich wydarzeniach związanych chociażby z MMA.

Najwięcej zainteresowania zdecydowanie wzbudzają na pojedynek Najman – Jóźwiak typy. Kto tutaj powinien wygrać?

Wotore 6 walki. Kto wystąpi?
Wotore 6 walki. Kto wystąpi?

Wotore 6: Najman – Jóźwiak typy bukmacherskie

Marcin Najman już od wielu lat obecny jest w branży sportów walki. Zdaje się, że spokojnie można go nazwać jednym z pierwszych polskich freak fighterów. Ponownie „El Testosterona” będzie można zobaczyć w akcji właśnie podczas Wotore 6. Jego rywalem będzie Paweł Jóźwiak, z którym ma wiele spraw do „przedyskutowania”.

Konflikt na linii Najman-Jóźwiak musiał zakończyć się na arenie i chyba mało kto spodziewał się innego scenariusza. Obaj panowie nie darzą się sympatią i wydaje się, że w pojedynku na gołe pięści nie będą się oszczędzać. Oczywiście, w tego typu formule o wszystkim może zadecydować jeden cios, dlatego też kursy prezentują się tak, a nie inaczej. Również na walkę Najman – Jóźwiak typy są dość mocno podzielone. Mimo wszystko, nieco większym faworytem zdaje się być Jóźwiak.

Podczas Wotore 6 Najman powalczy ze swoim przeciwniem w walce z trzema rundami trwającymi po 3 minuty każda. Jeżeli w tym czasie nie dojdzie do rozstrzygnięcia, odbędzie się czwarta odsłona i będzie trwała do czasu rozstrzygnięcia. To coś innego niż chociażby w High League oraz podobnych organizacjach zajmujących się freak fightami.

Na kogo postawić pieniądze w przypadku walki Najman – Jóźwiak na Wotore 6? Każdy ma pewnie nieco inne wyobrażenie co do tego, jak to starcie może wyglądać. Mimo wszystko, u nas w redakcji nieco większe szanse daje się jednak Jóźwiakowi. Kurs na niego to 1.62 na www.STS.pl.

Jakie jeszcze na Wotore 6 typy do obstawiania są godne uwagi? Wydaje się, że z pokonaniem rywala nie powinni mieć problemów Kwiatkowski oraz Durski. Wiele osób unika z kolei typowania tego, jak zakończy się pojedynek Labryga – Więcławski i tutaj nawet bukmacherzy przygotowali na nich dokładnie takie same kursy!

Wotore 6 kursy bukmacherskie na walki

Jeżeli chcemy sprawdzić najbardziej aktualne przygotowane na Wotore 6 kursy, powinniśmy w pierwszej kolejności zajrzeć na stronę bukmachera, który oferuje zakłady na to wydarzenie. Jest to chociażby wspominany już bukmacher STS.

Przeglądając kursy na walki Wotore 6 miejmy na uwadze specyfikę całego eventu. W tym przypadku nie będzie liczyła się w dużej mierze technika, ale cenniejsze będą wytrzymałość, warunki fizyczne oraz kondycja. Jeżeli więc z jakiegoś względu nie zgadzamy się z kursami bukmacherów, zawsze powinniśmy w pierwszej kolejności myśleć o swoich przekonaniach i na ich podstawie grać zakłady.

Przy walce Najman – Jóźwiak kursy bukmacherów to bardzo często nie tylko zakłady na to, kto pojedynek wygra. W tym przypadku stawiać można chociażby na:

 • Koniec w 1. rundzie
 • Koniec w 2. rundzie
 • Koniec w 3. rundzie
 • Zwycięstwo zawodnika na punkty lub techniczną decyzję
 • Wygraną fightera przy czasem
 • Wygraną konkretnego zawodnika w 1. rundzie lub innych
 • Liczbę rozpoczętych rund
 • To, czy walka zakończy się na punkty
 • To, czy walka zakończy się w ciągu 60 sekund od startu

Dzięki temu, że możliwości jest wiele, nie trzeba nawet przewidywać tego, kto w danym pojedynku zwycięży. To duża zaleta.

Wotore 6 typy i gotowy kupon. Do wygrania ponad 2000 PLN!

Przygotowany został przez nas gotowy Wotore 6 kupon z typami, które każdy może zagrać u swojego bukmachera. Upewnijmy się, iż dana strona pozwala na skorzystanie z oferty na galę, a następnie zdecydujmy się na jakieś zakłady.

Wotore 6 typy. Gotowy kupon STS
Wotore 6 typy. Gotowy kupon STS

Przygotowaliśmy gotowy kupon zawierający na Wotore 6 pewniaki. Jeżeli ktoś zagra dokładnie tak samo, będzie miał szansę na wygranie ponad 2140 PLN!

Przypominamy, że cały czas można u bukmachera STS wykorzystać zakład bez ryzyka ze zwrotem do kwoty 100 PLN. Przy pierwszej wpłacie dostaje się za to nawet 300 PLN dodatkowych środków. To zastrzyk gotówki idealny, aby rozważać obstawianie Wotore 6 czy innych zbliżających się wydarzeń.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 411

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x