Zagłębie Lubin – Legia Warszawa. Typy na powrót Ekstraklasy

Nareszcie doczekaliśmy się powrotu PKO BP Ekstraklasy. Dzisiaj o 20:30 Zagłębie Lubin podejmie na swoim stadionie Legię Warszawa. Obie drużyny nie mogą zaliczyć rundy zimowej do udanych, jednak w przypadku Legii trzeba mówić o katastrofie. Czy po przewie zobaczymy odmienioną drużynę Mistrzów Polski?

typy na ekstraklase
Zagłębie Lubin – Legia Warszawa. Typy na powrót Ekstraklasy

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa: Typy i analiza

Legia Warszawa ma za sobą najgorsza rundę od niepamiętnych czasów. Grupa spadkowa, 17 lokata i zaledwie 15 punktów w 18 spotkaniach – takiego scenariusza nie zakładaliby najwięksi pesymiści. Legioniści mają zatem wiele do udowodnienia, zarówno kibicom jak i samym sobie i reszcie Ekstraklasy.

Zagłebie Lubin zakończyło rundę nieco wyżej, bo na 14 lokacie. Nikt już nie nabiera się na wielkie ambicje klubu sponsorowanego przez KGHM, ale tę kadrę stać zdecydowanie na więcej. „Miedziowi” pożegnali się z zimą fatalną serią – z 10 ostatnich spotkań w Ekstraklasie – wygrali zaledwie jedno, przegrywając w międzyczasie z Legią aż 4:0.

Transmisje w STS TV
Transmisje w STS – kod promocyjny: BETONLINE

Legia Warszawa, mimo całego zamieszania okołosportowego wokół klubu, wygrała wszystkie swoje sparingi podczas obozu w Dubaju. Pokonali m.in. Rigę FC czy Krasodar z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie. Wydaje mi się zatem, że wiosną zobaczymy inne oblicze Legionistów. Jeżeli rzeczywiście tak będzie – warto skorzystać z podwyższonych kursów na zwycięstwa Legii.

Zagłębie – Legia: garść statystyk

  • Zagłębie Lubin nie zachowało czystego konta od 8 spotkań
  • W 8 na 10 ostatnich meczów Zagłębia padało więcej niż 2,5 bramki
  • Bilans ostatnich 5 meczów bezpośrednich to 4 zwycięstwa Legii i 1 Zagłębia

Typ na mecz: Legia wygra i padnie powyżej 2,5 bramki: Kurs 3.35 (Fortuna)

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button