Young Boys Berno – Atalanta Bergamo: Typy, kursy (23.11.2021)

Szwajcarzy, żeby być w grze o kolejną rundę muszą zainkasować dzisiaj trzy punkty. Włosi w ostatniej ligowej kolejce pokazali swoją moc w ofensywie i być może potwierdzą to we wtorkowy wieczór. Zawody poprowadzi Niemiec Dominik Siebert. Transmisja spotkania na Polsat Sport Premium 4.

typy dnia liga mistrzów 2021
Young Boys Berno – Atalanta: Typy, kursy (23.11.2021)

Typy na mecz Young Boys Berno – Atalanta Bergamo

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.20 – 4.15 – 1.75 (STS)
  • 4.05 – 4.22 – 1.80 (Fortuna)
  • 4.30 – 4.20 – 1.76 (Betclic)

W grupie F na pierwszych dwóch miejscach Manchester United oraz Villarreal z siedmioma punktami na koncie. Trzecia Atalanta ma dwa oczka mniej a Szwajcarzy z Berna zamykają tabelę z trzema punktami.

Pierwszy spotkanie w Bergamo padło łupem gospodarzy po bramce Pessiny w 68 minucie spotkania. Włosi zasłużenie wygrali i nie pozwolili gościom na wywiezienie punktów z Gewiss Stadium.

Ostatnie pięć spotkań Atalanty to pokryty over 2.5 bramek. Włosi również w każdym z tych meczów strzelali minimum dwa gole. Być może w końcu potencjał ofensywny został uwolniony.

W tym meczu widzimy również gole. Szwajcarzy muszą to spotkanie wygrać i przewidujemy, że kilka bramek wpadnie. Atalanta jest rozpędzona a Young Boys na swoim boisku powinni pokusić się o przynajmniej jedno trafienie.

Nasz typ: over 2.5 gola ( kurs 1.58 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button