Young Boys Berno – Atalanta Bergamo: Typy, kursy (23.11.2021)

Szwajcarzy, żeby być w grze o kolejną rundę muszą zainkasować dzisiaj trzy punkty. Włosi w ostatniej ligowej kolejce pokazali swoją moc w ofensywie i być może potwierdzą to we wtorkowy wieczór. Zawody poprowadzi Niemiec Dominik Siebert. Transmisja spotkania na Polsat Sport Premium 4.

typy dnia liga mistrzów 2021
Young Boys Berno – Atalanta: Typy, kursy (23.11.2021)

Typy na mecz Young Boys Berno – Atalanta Bergamo

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.20 – 4.15 – 1.75 (STS)
  • 4.05 – 4.22 – 1.80 (Fortuna)
  • 4.30 – 4.20 – 1.76 (Betclic)

W grupie F na pierwszych dwóch miejscach Manchester United oraz Villarreal z siedmioma punktami na koncie. Trzecia Atalanta ma dwa oczka mniej a Szwajcarzy z Berna zamykają tabelę z trzema punktami.

Pierwszy spotkanie w Bergamo padło łupem gospodarzy po bramce Pessiny w 68 minucie spotkania. Włosi zasłużenie wygrali i nie pozwolili gościom na wywiezienie punktów z Gewiss Stadium.

Ostatnie pięć spotkań Atalanty to pokryty over 2.5 bramek. Włosi również w każdym z tych meczów strzelali minimum dwa gole. Być może w końcu potencjał ofensywny został uwolniony.

W tym meczu widzimy również gole. Szwajcarzy muszą to spotkanie wygrać i przewidujemy, że kilka bramek wpadnie. Atalanta jest rozpędzona a Young Boys na swoim boisku powinni pokusić się o przynajmniej jedno trafienie.

Nasz typ: over 2.5 gola ( kurs 1.58 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X