Współpraca Knockout Promotions i Boxxer

Knockout Promotions i Boxxer łączą siły, dzięki czemu kibice boksu za pośrednictwem Sky Sports będą mogli obejrzeć starcie o mistrzostwo świata WBC wagi bridger pomiędzy Łukaszem Różańskim i Alenem Babicem.

Współpraca Knockout Promotions i Boxxer
Współpraca Knockout Promotions i Boxxer

Knockout Promotions i Boxxer w jednej drużynie

Co-main eventem kwietniowej gali będzie występ jednego z najlepszych ciężkich globu Martina Bakole (18-1, 13 KO). Niedawny pogromca złotego medalisty olimpijskiego Tonye’ego Yoki skrzyżuje rękawice z niepokonanym „Ukraińskim Hulkiem” Igorem Szewadzuckim (10-0, 8 KO). W ringu zaprezentują się także znakomita Caroline Dubois (6-0, 5 KO) i niezwyciężony ciężki Jeamie TKV (4-0, 2 KO). 

Wkrótce pojawią się kolejne ogłoszenia związane z wydarzeniem w Rzeszowie. Wszystkie informacje pojawiać się będą na łamach naszego portalu.

STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

Bridger weight to nowa kategoria wagowa w boksie, która została wprowadzona w 2020 roku przez WBC (World Boxing Council). Zakres wagowy dla tej kategorii wynosi od 90,718 kg do 101,604 kg. Kategoria ta została wprowadzona w celu zapewnienia większej ochrony dla bokserów, którzy nie mieszczą się w kategoriach wagowych cruiserweight (90,718 kg – 90,909 kg) i heavyweight (powyżej 90,909 kg), ale są zbyt dużymi i ciężkimi, aby rywalizować w niższych kategoriach wagowych.Dla kogo mistrzostwo świata WBC w kategorii bridger?

WBC (World Boxing Council) to jedna z najważniejszych organizacji bokserskich na świecie, która zajmuje się organizowaniem zawodowych walk bokserskich na najwyższym poziomie. Została założona w 1963 roku przez grupę bokserów oraz promotora Jose Sulaimana z Meksyku.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

WBC jest jedną z czterech najważniejszych organizacji bokserskich na świecie, obok WBA (World Boxing Association), IBF (International Boxing Federation) i WBO (World Boxing Organization). WBC organizuje walki w różnych kategoriach wagowych, uznawanych przez Międzynarodową Federację Bokserską (IBF). Organizacja ta jest również znana z inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa i zdrowia zawodników, takich jak wprowadzenie nowych kategorii wagowych.

4.9 / 5. Ocen: 105

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x