Wilfredo Leon już dziś może zostać mistrzem Włoch [Typy i Analiza]

W sobotę czeka nas czwarte spotkanie finałowej serii Mistrzostwo Włoch w piłce siatkowej mężczyzn. Cucine Lube Civitanova podejmie na własnym parkiecie zespół Sir Safety Conad Perugii. W rywalizacji toczonej do trzech zwycięstw 2:1 prowadzą goście, którzy już dziś mogą zapewnić sobie mistrzowski tytuł. Początek o godzinie 18:00.

Wilfredo Leon już dziś może zostać mistrzem Włoch (Fot.:CEV)

Cucine Lube Civitanova vs Sir Safety Conad Perugia

W trzech dotychczasowych pojedynkach finałowych decydujący za każdym razem okazał się być atut własnego boiska. Siatkarze Perugii, których liderem jest przyszły reprezentant Polski Wilfredo Leon, wykorzystali go do oporu nie oddając w dwóch meczach rywalowi nawet jednego seta. Na wyjeździe nie potrafili jednak pokazać równie dobrej siatkówki, co przypłacili porażką 1:3. Patrząc jednak na to jak duża różnica w poziomie gry wystąpiła w meczu numer trzy, wydaje się, że dziś goście mogą przełamać tę prawidłowość. Głównie dzięki Kubańczykowi z polskim paszportem, który jest w niesamowitym gazie. W przeciwieństwie do swoich rodaków Leala, Juantoreny czy Simona, którzy po po prostu zawodzą po drugiej stronie siatki. Może to być spowodowane ciężkimi przygotowaniami do finału Ligi Mistrzów CEV (18 maja w Berlinie), bo to właśnie triumf w Europie jest priorytetem Civitanovy na ten sezon. Najbezpieczniejszym typem wydaje się na dziś zakład na over setowy (3,5), a jeśli już typować zwycięzcę, to więcej szans daję gościom, co przy obecnych kursach daje nam niezłe value. Idąc typ tropem można dorzucić jeszcze Leona jako najlepiej punktującego zawodnika meczu (był nim w dwóch pierwszych potyczkach), ale wówczas ryzyko rośnie.

Prognozy: 6/10, 8/10, 5/10
Transmisja na żywo w Internecie: Cucine Lube Civitanova vs Sir Safety Conad Perugia

MeczTypKursBuk
Lube – Perugia22,15Fortuna
Lube – Perugia3,5+1,43TOTALbet
Zwycięzca+punktujący2/Leon2,75forBET
Darmowy zakład na eFortuna.pl!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

5 / 5. Ocen: 1

Bartosz Kamiński
Bartosz Kamiński
Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Podobne do: Wilfredo Leon już dziś może zostać mistrzem Włoch [Typy i Analiza]

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P