Wieluń rezygnuje z MMA VIP 4. Gali nie będzie? Najman odpowiada!

Gala MMA VIP 4 nie odbędzie się w Wieluniu. Marian Najman nie powiedział jednak ostatniego słowa i zapowiada, że impreza na pewno się odbędzie.

Gdzie i czy odbędzie się MMA VIP 4?
Wieluń rezygnuje z MMA VIP 4. Gali nie będzie? Najman odpowiada!

Wieluń: MMA VIP 4 nie u nas!

MMA VIP 4 miało być galą freak fightową, jakich w ostatnim czasie całkiem sporo w naszym kraju. Kontrowersyjną, ale mimo wszystko taką, którą chętnie będą oglądali fani MMA. Karta walk również zapowiadała się ciekawie, jednak nastawienie publiki do całego wydarzenia zmieniło się wraz z ogłoszeniem jej „bossa” – gangstera o pseudonimie „Słowik”, który kierował niegdyś mafią pruszkowską.

Wraz z pojawieniem się „Słowika” z pomocy przy organizacji MMA VIP 4 wycofali się sponsorzy, patroni medialni, a do tego Marcin Najman stracił miejsce, w którym wydarzenie miało się odbyć. Początkowo postawiono na Kielce, jednak te bardzo szybko zrezygnowały z jakiegokolwiek udziału w tym przedsięwzięciu. Potem padło na Wieluń.

Burmistrz Wielunia bardzo długo był stanowczy i twierdził, że gala MMA VIP 4 na pewno w jego mieście się odbędzie. Paweł Okrasa, bo o nim mowa, dostał jednak wiele ostrzeżeń zarówno od radnych, jak i wojewody. Głos w jego sprawie zabrało także wielu posłów, senatorów i innych polityków związanych mniej lub bardziej z Wieluniem. I ostatecznie także i to miasto zmuszone było zrezygnować z wynajmu hali na potrzeby organizacji MMA VIP 4.

Gdzie odbędzie się MMA VIP 4? Najman ma plan

Gdzie MMA VIP 4 się odbędzie i czy w ogóle? Marcin Najman, prezes organizacji, uważa, że nie ma takiej możliwości, by impreza została odwołana. Data startu także pozostaje niezmieniona.

Jaki plan ma teraz „El Testosteron”? Zdaje się, że postawi on już tylko i wyłącznie na współpracę z prywatnymi właścicielami odpowiednich obiektów, gdyż w tych państwowych jego projekt jest całkowicie spalony.

Nie można wykluczyć, że gala MMA VIP 4 odbędzie się w jakimś hotelu lub innym podobnym miejscu. Zdaje się jednak, że mimo wszystko organizatorom nie będzie łatwo. Po fali hejtu, jaka wylała się na osoby i instytucje w jakimkolwiek stopniu zaangażowane w MMA VIP 4, nie wydaje się, by komuś łatwo przyszło podjęcie decyzji o rozpoczęcie współpracy z Najmanem, Słowikiem i jego partnerami biznesowymi.

3 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button